Вкаблучках• 11 мая 2023

Як поєднання плиток в невеликий св

Підбираю плитку для СВ( душ туалет раковина). Сіра плитка буде на одній стіні в душі, і навколо дзеркала біля умивальника. Біла основна. Під дерево на підлогу. Тумба і шкафчик над інсталяцією буде білого кольору. Сантехніка хром.
Бутербродница• 11 мая 2023
В мене 4:)
Ваше - базове поєднання.
автор Вкаблучках • 11 мая 2023
Ответ дляБутербродница
В мене 4:)
Ваше - базове поєднання.
Це добре, бо у мене смаку зовсім нема. А треба вибрати плитку в 2 СВ і на підлогу для основної частини будинку. Скоро невроз вже буде.
Murzeelka• 11 мая 2023
Ответ дляВкаблучках
Вопрос в чем?
Купите одну плитку для пола для обоих санузлов и основной части дома-так у вас будет единство.