Abrado• 11 мая 2023

Монстера стала монстром

Добрий день! Я знаю точно тут є дівчата гарні знавці кімнатних рослин. Ситуація така: винаймаємо квартиру вже 4й рік. Як заїхали тут стояв дохлий кущик цієї монстери, а тепер вона стала справжнім монстром і росте, росте, росте. Що з нею робити щоб вона не вигдялала так жахливо? Може її обрізати якось?
Буду неймовірно вжячна за пораду.
побольшомусекретику• 11 мая 2023
Клас👍

Лагшмивара• 11 мая 2023
Яка гарна) але світла і місця їй замало
автор Abrado • 11 мая 2023
Ответ дляЛагшмивара
Яка гарна) але світла і місця їй замало
Та мені вона якось і не потрібна особо, вона міста багато занісає і неохайна дуже
shkoda_anna• 11 мая 2023
Дуже гарна, чого вважаєте її монстром?
Докладальниця• 11 мая 2023
Вона шикарна
автор Abrado • 11 мая 2023
Ответ дляshkoda_anna
Дуже гарна, чого вважаєте її монстром?
Тому що вона здорова дуже, скоро під потолок вилізе. Я не розумію як її формувать, чи обрізать
Разгуляшка• 11 мая 2023
А жахливо в каком месте? Это лиана. Вы можете обрезать ее, как хотите, можете срезать верхний торчащий хвост, а можете не срезать, а закрутить его вокруг палки и пышнее будет

автор Abrado • 11 мая 2023
Ответ дляРазгуляшка
Так вона закручена навколо палки. А якщо верх зрізати, то вана ее пропаде?
МояХатаЗкраю• 11 мая 2023
Выращивать дальше. Ее плоды съедобны.
Лагшмивара• 11 мая 2023
Ответ дляAbrado
Ви ж кажете що квартиру винаймаєте, тобто рослинка не ваша, то чому не спитаєте у власників квартири що з нею робити?
автор Abrado • 11 мая 2023
Ответ дляЛагшмивара
Їм пофік, каже можете викинуть. Рука не піднімається
Лагшмивара• 11 мая 2023
Ответ дляAbrado
То продайте! У вас її швидко куплять) якщо звісно не дуже за дорого)
успокойте_Меня• 11 мая 2023
Ответ дляAbrado
Продайте на олх, длинномеры по адекватной цене улетают.
miamav• 11 мая 2023
Ответ дляAbrado
Ні, вона не пропаде. Ви можете верхушку поставити у воду і вона пустить корні і підсадити ще униз, або з кимось поділитись
Шикарна рослина!!! Ви непевно просто не любите квіти. Така квітка коштує шалених грошей якщо купляти таку у магазині
Разгуляшка• 11 мая 2023
Ответ дляAbrado
Не пропадет. Можете срезать и поставить в воду, пустит корни, подарите кому нибудь
автор Abrado • 11 мая 2023
Ответ дляmiamav
Вона не те що мені прям не подобається, це ж я її і викохала, просто я хочу що б вона не була такою неохайною. Там внизу ще дофіга маленьких росте і плетуться. Я бачу, що я десь неправильно її формую.
Че в мене дофіга алоє від хазяїна, як укром росте в горшку, я його вже й роздавала і проріджувала, а він як невіжений
автор Abrado • 11 мая 2023
Ответ дляРазгуляшка
А та що в гошку? Вона не постраждає від того, що я зріжу верх?
fishcka• 11 мая 2023
Ответ дляAbrado
ні, не постраждає.
навпаки можуть в сторони почати рости ’гілочки’
Тримаю свічку• 11 мая 2023
вам тут непоганий бізнес-план накидали)))
https://rozetka.com.ua/ua/323056417/p323056417/?ut...

автор Abrado • 11 мая 2023
Ответ дляТримаю свічку
Тут також здорова і неохайна, хто ж її по такій цині купе?!
Астоновитесь!• 11 мая 2023
ви можете обрізати верхівки. вона від цього не постраждає. верхівки і навіть частину стебла з листом можно поставити в воду. вони швидко дадуть корінці. обрізане продати чи віддати. я б купила , наприклад, пагонець.
Також можно менші не такі шикарні пагони взагалі прибрати. а той самий товстий спустити нижче і обкрутити навколо опори.
Лагшмивара• 11 мая 2023
Ответ дляAbrado
Ото у вас енергетика👍 ви часом не скорпiон?
автор Abrado • 11 мая 2023
Ответ дляЛагшмивара
Я лев 😂
Пекельнi Борошна• 11 мая 2023
яка красива
автор Abrado • 11 мая 2023
Ответ дляАстоновитесь!
Я вам можу подарувати пагони якщо ви з Києва
успокойте_Меня• 11 мая 2023
Ответ дляAbrado
Только дурак купит. Эти взрослые, полностью химические растения из магазинов сдыхают очень быстро. Ваше же натуральное.
Лагшмивара• 11 мая 2023
Ответ дляAbrado
Я лев 😂
От хотіла ж написати скорпіон або лев!🤣 Вгадала короче!)
Тримаю свічку• 11 мая 2023
Ответ дляAbrado
А ви спробуйте
Тільки лишить собі росточок)))
Астоновитесь!• 11 мая 2023
Ответ дляAbrado
дякую за пропозицію. я не в Києві.
Без образів• 11 мая 2023
Ответ дляAbrado
продайте. я величезний фікус продала на олх. забрали за 4 тис аж бігом. правда зразу шаровики налетіли за 500,за 700 грн. хотіли..але ж...фікус був шикарнющий,таких навіть в магазинах немає і мало хто такий виростить