Библиотекарь• 11 мая 2023
Хто кайфує від своєї роботи чи бізнесу, відгукніться!)
Можливо ті, хто шукає себе, і не знає куди податися, у яку сферу, підхопить собі ідею.
Мені цікаво, де людям морально комфортно працювати та чим займатись.
Поговоримо, дівчатка ?) 🤗
Шлях до зірок• 11 мая 2023
Я люблю працювати в інтернет-магазинх, з картками товарів. Прям кайфую, коли багато робити, коли знаходжу класну інфу, гарні фото. Прямо тягне до компа, коли знаю, що є картки на опрацювання.
Лінива, не каюсь• 11 мая 2023
С 19 и до 40 лет работала в сфере финансов и инвестиций, кайфовала, горела и перегорела. 2 года отдыха и поиска себя и я уже 6 год я мастер боди- арта. И я обожаю мою работу.
Десь так, але...• 11 мая 2023
В мене був період кайфу від будівельного бізнесу. Все складалось і розвивалось як в фільмах. Але був партнер який хотів відкусити більше, ніж то було б чесно. А я не терплю брехні і обману. Тому залишилась лиш ностальгія і розуміння що коли ти в потоці - все складається
Шлях до зірок• 11 мая 2023
Ответ дляДело было давно
Я кайфую у маркетингу)
Я від процесу теж: від аналізу, стратегій. Але не від процесу спілкування з керівництвом, прям фу, перегоріла через це.
Библиотекарь
• 11 мая 2023
Ответ дляДесь так, але...
А самостійно не хотіли вести такий бізнес ?
Багато вкладень потрібно на перший час ?
Библиотекарь
• 11 мая 2023
Ответ дляparele
Очень люблю свою работу. Финансист. Кайфую от цифр и нестандартных задач.
Чи потрібно Вам багато комунікувати? Чи переважно роботу вивчаєте і надалі все більш автоматизовано ?
Vika-Dance• 11 мая 2023
Ответ дляMurzeelka
Покупаю убитые квартиры, делаю конфету и продаю или сдаю
блин.. это моя мечта..были бы бабки что бы поиграться))
Десь так, але...• 11 мая 2023
Ответ дляБиблиотекарь
Я відчула відразу до обману і що мені потрібно покинути то все, бо воно мене руйнує коли завагітніла, і ще паралельно відкривала інший бізнес, про який мріяла багато років, то переключилась туди. Але парадокс, успішним було саме те, про що і не думала, але де тебе запалює, а не де ти роками готувалась і мріяла.
Десь так, але...• 11 мая 2023
Ответ дляMurzeelka
Класс. Вот и я думаю об этом часто, или на котловане брать и делать, но сейчас пока нет инвестиций
Ответ дляБиблиотекарь
Сложно ответить на Ваш вопрос.
Да, коммуницировать приходится достаточно много, как внутри компании, так и вне.
Работу не изучаю, я ее работаю. У нас практически все автоматизировано, потому что мы все ленивые и очень не любим делать все ручками) Автоматизация - тоже часть моей работы.
Янгол в камуфляжі• 11 мая 2023
Ответ дляparele
Вас, случайно, не Анна зовут?
Ангел-предохранитель• 11 мая 2023
Мені подобається робота дома))))
У нас своя пасіка+ підробіток- хоббі з вироблення пастили
Библиотекарь
• 11 мая 2023
Ответ дляАнгел-предохранитель
Мені подобається робота дома))))
Як круто, Ви молодці ! ❤️
Протру пилюку• 11 мая 2023
Ответ дляМуркамурковна
Я кайфую брати гроші в тумбочці і ніхера не робити
Мені б таку тумбочку
Кишмишная Мая• 11 мая 2023
А можно о фантазиях?
Хочу стричь овец
И хочу мыть коврики в резиновых сапогах
Хочу стричь овец
И хочу мыть коврики в резиновых сапогах
Протру пилюку• 11 мая 2023
Ответ дляКишмишная Мая
А можно о фантазиях?
Хочу стричь овец
И хочу мыть коврики в резиновых сапогах
Хочу стричь овец
И хочу мыть коврики в резиновых сапогах
О, я вже придумала - такий ангарчик, куди вівці заходять по черзі і їх там миють і стрижуть. Як на автомийці 😁
Кишмишная Мая• 11 мая 2023
Ответ дляПротру пилюку
Еще можно стричь овец и из шерсти делать коврики, которые потом мыть
Оно ж так классно созерцать эти дела в тиктоке, а по факту наверное тяжеловато будет))
Протру пилюку• 11 мая 2023
Ответ дляКишмишная Мая
З шерсті потім багато чого можна робити. А ще овечий сир з молока.
Кишмишная Мая• 11 мая 2023
Ответ дляПротру пилюку
Не, доить не хочу. Они ж наверное скачут как сумасшедшие.
Хочу спокойных и приятно пахнущих овец )) и вот ту мега крутую машинку для стрижки овец
И самые красивые резиновые сапоги ))