ПуГоФФка• 11 мая 2023
Проголосуйте за більш стильний комплект підлітку
Який на вашу думку більш цікавий, не "бабський" варіант))
Результат:
вже голосів:
83 (50.61%)
54 (32.93%)
27 (16.46%)
Тиць
ПуГоФФка
• 11 мая 2023
Ответ дляМанкоголік
Где-то есть выпускные в 9 классе? Сюрприз для меня)
В тому і справа, що це просто урочисте вручення свідоцтв, а далі діти поїдуть в заміський центр на квест та вкусняхи.
Але ж будуть і фото, і хочеться якось наче в тему підібрати одяг...
ПуГоФФка
• 11 мая 2023
Ответ дляНе за Будка
В першому неактуальний рукав, в другому - довжина штанів
Рукав думаю можна не заколювати. Але ж літо, може бути і доречним))
Треба ось так• 11 мая 2023
Ответ дляПуГоФФка
Просто цікаво
автор, такие вещи покупать надо с примеркой. Я уже лет 5 пытаюсь купить брючный костюм...не идут мне жакеты, хоть тресни.
Второй мне больше нравится, минимализм всегда выглядит дороже.
Фиктивная• 11 мая 2023
Ответ дляМедсестричка
Тобто автор має купити два комплекта і з одного викинути штани, а з іншого піджак?)
Шукати третій
LIANA171185• 11 мая 2023
Показала сыну.Первый вариант-нормально,со вторым замялся,а потом сказал:Ну...Так себе.
66сезон666серия• 11 мая 2023
Ответ дляПуГоФФка
В вишиванках не мають бути?
САМ_ТАКОЙ• 11 мая 2023
Моя вибрала б страді.
Міряли подібний в них лише чорного кольору. Класний.
Гигиенишвили• 11 мая 2023
Ответ дляПуГоФФка
А в чому б ваша пішла на випускний в 9 класі?
В платье
Несу добро людям• 11 мая 2023
второй однозначно интереснее. с белыми кедами. и цвет интереснее, и фасон
ПуГоФФка
• 11 мая 2023
Ответ дляLIANA171185
Ну синові б сукня на дівчині б більше мабуть зайшла))
ПуГоФФка
• 11 мая 2023
Ответ дляГигиенишвили
В платье
Ну у кожного свій смак, я теж сукні люблю, донька ні, то її смак і вибір)
LIANA171185• 12 мая 2023
Ответ дляПуГоФФка
Не знаю,не знаю.Сукню не показувала)