Муууумие• 12 мая 2023

А бывают такие дети, которым только ремень как метод воспитания подходит?

Вот никакие другие способы воспитания не влияют, только ремень? Это , конечно же, противозаконно, но хотелось бы услышать мнения.
Результат:
вже голосів: 683
347 (50.81%) Детей бить нельзя
198 (28.99%) Ремень иногда спасает
138 (20.2%) Сомневаюсь с ответом
Карамелька• 12 мая 2023
Ответ дляДа Щас же
Нет)
Поток неаргументированных вопросов окончен?
Если вы и с детьми так общаетесь, неудивительно, что они вас не понимают
Ошиблись. У меня с детьми понимание. И никто маты не гнет. Для меня это нонсенс в семьях.
Но в любом случае следите за своими).
Да Щас же• 12 мая 2023
Ответ дляКарамелька
Но в любом случае следите за своими).
Не гнет потому что боится?
Карамелька• 12 мая 2023
Ответ дляДа Щас же
Не гнет потому что боится?
Потому что люди есть адекватные. Вы на свою маму гнете, потому что не боитесь? Или потому что воспитания нет?
Да Щас же• 12 мая 2023
Ответ дляКарамелька
Почему вы решили, что интересно обсуждать ваши больные фантазии?
Карамелька• 12 мая 2023
Ответ дляДа Щас же
Почему вы решили, что если вы больны, то и все такие же как и вы?))
Фрекен бок• 12 мая 2023
С моим братом общаться можно было только через ремень. Я при тех же родителях была послушной. С братом погодки.
Да Щас же• 12 мая 2023
Ответ дляКарамелька
ааа, да вы просто хабалка
Давно не имела к счастью такого недалёкого диалога
Карамелька• 12 мая 2023
Ответ дляДа Щас же
ааа, да вы просто хабалка
Еще раз, не судите всех по себе))
Да Щас же• 12 мая 2023
Ответ дляКарамелька
Еще раз, не судите всех по себе))
Да хватит уже блистать ’интеллектом’)))
На пів ставки• 12 мая 2023
Ответ дляПрокачую сідниці
А якщо лупить тато?
Такого тата також було б добре відлупити. І такий приклад виховання від батьків тата скоріш за все. Батька так виховали, а він тепер таким же методом виховує своїх дітей, бо не знає як інакше і навіть не цікавиться.
Карамелька• 12 мая 2023
Ответ дляДа Щас же
Да хватит уже блистать ’интеллектом’)))
Ну если для вас пара фраз - это интеллект, то я вам сочувствую)
Да Щас же• 12 мая 2023
Ответ дляКарамелька
’астанавитесь’
Карамелька• 12 мая 2023
Ответ дляДа Щас же
’астанавитесь’
Ну а кого ж вам еще цитировать? Ни классиков же. Друзей по разуму
Не цілуюсь з бодуна• 12 мая 2023
Я думаю такі діти є, мій, наприклад..
Йому говориш, просиш, мотивуєш, не допомагає нічого, а от якщо крикнеш чи трусанеш, тоді чомусь доходить.
Приклад:
Синочок вставай в школу і так 15 хв.
Потім : Ану швидко встав криком - встає.
Уроки- ти все зробив? Відповідь - так
Потім перевіряю - ні, знову спокійно сідай за уроки, 1-2 години повторюю.
Потім криком і тоді чує.
Є діти які сприймають хороше ставлення за слабкість і діє тільки авторитет сили. Бабусі хороводи водили, він їм хамить жах, поки я не вмішаюся і не скажу ще слово і ремінь...
До дядька теж стрибав той дав підзатильник, слухає його з першого разу.
От як з такими? Хтось скаже?
Життя з такими дітьми це пекло...
Упругая попка• 12 мая 2023
Ответ дляБорець за гаманець
Розумієте, в сучасному світі є більше ресурсів для налагодження стосунків з дітьми. Купа літератури, психологи тощо.

А насильство породжує насильство. Це я Вам ще раз скажу, як бита дитина. Був період , коли мій брат мав бажання і можливість показати батьку, хто тепер сильніший.
Це все залежить від характеру. Мого чоловіка батько бив в дитинстві, але він був дуже неслухняною, неспокійною дитиною. І що ви думаєте? Він любить і поважає свого батька. І вважає, що батько все робив правильно. А я від свого лише одного разу ляпаса отримала (за грубий тон розмови). І ось мені вже 40+, а батьку майже 80. А я до цих пір не можу йому це пробачити. Всі люди різні, і діти також. І є такі, що пробачаюиь, навіть якщо їх фізично карають чи принижують.
Упругая попка• 12 мая 2023
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Я думаю такі діти є, мій, наприклад..
Приклад:
Синочок вставай в школу і так 15 хв.
Уроки- ти все зробив? Відповідь - так
Потім криком і тоді чує.
От як з такими? Хтось скаже?
Життя з такими дітьми це пекло...
Так, такі діти є. Мій чоловік такий був. Тепер дитина - вся в нього. Але це важко довести багатьом. Батькам, яким пощастило з дітьми, незрозуміло, що така проблема існує взагалі.
Не цілуюсь з бодуна• 12 мая 2023
Ответ дляУпругая попка
А як батько мав зреагувати на Ваш грубий тон?
В мене син сказав бабусі дура, вона зробила вигляд що не почула.
Потім він послав її, вона в плач ’ ой як ти виховала’ я кажу більше в попку цілуйте внучка))
Мені таке не каже, бо по губах трісну так що більше не захоче.
Вони ж прощупують межу. Це всі люди так. Якщо чоловік Вас вдарив раз, ви його виправдали він буде ще. Так це дорослі, а діти що не так саме роблять?
І наша задача навчити і якщо слова не допомагають, то нехай через попу доходить...
Упругая попка• 12 мая 2023
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Я неправильно висловилась. Не грубий, а просто я відповіла йому не спокійним, а роздратованим тоном. Якби я сказала якусь грубість, була б взагалі без голови. У мене дуже суворий батько. Я навіть двері в свою кімнату не мала права зачиняти.
Куратор дебошей• 12 мая 2023
Меня били ремнем за непослушание и родители были правы.
Не цілуюсь з бодуна• 12 мая 2023
Ответ дляУпругая попка
Знаєте є діти з різним інтелектом, дехто розуміє наслідки, дехто ні.
Не скажу що мій без інтелекту, але зв´язок дія і наслідок він щось не розуміє, але йому завжди давали 2 шанси скрізь, він вміє взяти харизмою.
Але чим нижчий інтелект тим вища повинна бути диктатура, щоб зберегти життя, здоров´я і т.д
В мене є знайомий iron man. Він чемпіон в багатьох цих іграх. Біг це його взагалі коньок. Так от коли я запитала, як він полюбив біг, він сміявся. В нього батько воєнний заставляв бігати в любу погоду, дисципліна жостка. А потім він звик і це стало нормою.
Він успішний юрист, дуже забезпечений.
Сказав що якщо б не батько який тримав його жостко, то не було б нічого...
Не цілуюсь з бодуна• 12 мая 2023
Ответ дляУпругая попка
Саме смішно, що я була ідеальною дитиною)) Чоловік каже що теж, але щось мені підказує що він щось приховує))
Бо в кого тоді дитина?
Упругая попка• 12 мая 2023
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Він успішний юрист, дуже забезпечений.
Напевно, вы праві. Чоловік має не дуже високий інтелект. Дитина не дурна, але, так, зв´язок дія-наслідок порушений. Дуже важко з нею. Чоловік за те, щоб карати фізично, а я не можу - вона ж дівчинка. Боюся, що тоді вона знайде собі чолрвіка-аб´юзера, який буде її бити:((
Да Щас же• 12 мая 2023
Ответ дляКарамелька
видите, как вы плохо на людей влияете
Упругая попка• 12 мая 2023
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Бо в кого тоді дитина?
Я теж була ідеальною:) Мою маму навіть запрошували на батьківських зборах читати лекцію батькам, як правильно виховувати дітей :)) Але моя власна дитина - то ’вождь краснокожих’ і я не знаю, що з цим робити.
Не цілуюсь з бодуна• 12 мая 2023
Ответ дляУпругая попка
Дівчинку чоловіку не варто бити, але правила жорсткі.
Забирати гаджети, ніяких грошей, прогулок. Може так....
Упругая попка• 12 мая 2023
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Але вона з категорії ’не дуже й хотілося’.... Тому не всі методи на неї впливають.
Не цілуюсь з бодуна• 12 мая 2023
Ответ дляУпругая попка
О і моя, ходила з гордо піднятою головою і одержувала подяку за гарне виховання дочки. Ну а похвальні листи само собою😄
А мій син дуже розумний, а от з поведінкою біда. Він перший в рейтингах по математиці, комп´ютерних всіх предметах.
А от якщо вчитель по чомусь не подобається він забиває... І не розуміє що в старшу школу з двійкою тут не візьмуть... Може сидіти в навушниках на уроках ..
Воює з цілим світом... Але ж ніхто не буде догадуватися що він розумний, поки що це оцінки показують..
Не цілуюсь з бодуна• 12 мая 2023
Ответ дляУпругая попка
Мій теж, але треба брати часом, просто тиждень, два нічого. Що буде робити?
Мій сьогодні поїхав на екскурсію я телефон не поповнила, бо були домовленості. А він ж хоче в автобусі пограти, іетернет то потрібний. Але не виправив оцінку за тиждень, ну то все...
Да Щас же• 12 мая 2023
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Якщо чоловік Вас вдарив раз, ви дасте йому здачі?
Не цілуюсь з бодуна• 12 мая 2023
Ответ дляДа Щас же
1. Я дічь не творю, не хамлю. Я від нього пішла б.
2. Ми рівні з ним по віку і розвитку
3. Інколи існує один метод зупинити хамство і ’непослушание’
Якщо слова не чують, то що ж робити? Я ж не відразу беру ремінь чи щось таке.
І так, я теж людина, а не рабиня дитятки, мені теж потрібен хоч якийсь комфорт в квартирі, а не бігати вночі шукати де дитятко, бо він вже ’ дорослий’ і це його життя...