Муууумие• 12 мая 2023
А бывают такие дети, которым только ремень как метод воспитания подходит?
Вот никакие другие способы воспитания не влияют, только ремень? Это , конечно же, противозаконно, но хотелось бы услышать мнения.
Результат:
вже голосів:
347 (50.81%)
Детей бить нельзя
198 (28.99%)
Ремень иногда спасает
138 (20.2%)
Сомневаюсь с ответом
Да Щас же• 12 мая 2023
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
1. Я дічь не творю, не хамлю. Я від нього пішла б.
2. Ми рівні з ним по віку і розвитку
3. Інколи існує один метод зупинити хамство і ’непослушание’
Якщо слова не чують, то що ж робити? Я ж не відразу беру ремінь чи щось таке.
І так, я теж людина, а не рабиня дитятки, мені теж потрібен хоч якийсь комфорт в квартирі, а не бігати вночі шукати де дитятко, бо він вже ’ дорослий’ і це його життя...
2. Ми рівні з ним по віку і розвитку
Я дічь не творю, не хамлю. - Якби творили, це було б виправдання?
Я від нього пішла б. - Це саме те, про що думає дитина
Не цілуюсь з бодуна• 12 мая 2023
Ответ дляДа Щас же
Якби творила, то він пішов би))
Ви що дійсно не розумієте?
Тут вже сформовані 2 особистості, які мають життєвий досвід.
А дитина вона ще цього всього незнає.
Ти її вчиш не доходить, а я не хочу щоб через досвід доходило, багато чого буде пізно дуже для виправлення.
Я своєму сину казала погано тобі зі мною, не тримаю. До бабусь, школа інтернат і т.д
Але ж нехоче, знає що в інтернаті його приб´ють за поведінку. До бабусь теж не спішить.
Так кров мою п´є.Його ніхто не витримує, ні вчителі, ні мої друзі, кажуть приходь без нього, бо нашо цей стрес. Чекаю 18 років і до побачення. І може не звонити.
А у Вас напевно послушні діти, то Ви не розумієте.
Моя мама теж не розуміла, поки внучок не родився.
Ви що дійсно не розумієте?
А дитина вона ще цього всього незнає.
Чеширская кошечка• 12 мая 2023
Думаю, на этот вопрос имеют право отвечать только те дети, которые под ремнем выросли и могут сказать, чем он им был - хорошим вправлятелем мозгом или травмой на всю жизнь. Остальное - это теоретизирование.
МинерАлочка• 12 мая 2023
Ответ дляЧеширская кошечка
Бывают
У меня такая чудо-деточка
Словами, просьбами, убеждениями-не доходит, нет
Учится отлично
Кружки, спорт
Наказание-лишить мультика; планшета, гулек-пофиг
Волшебным ремнём по попе-сразу адекват
Причем, да-помогает и на некоторое время даже
Пару недель -месяц все ок
До следующего закидана
У меня такая чудо-деточка
Учится отлично
Кружки, спорт
Волшебным ремнём по попе-сразу адекват
Пару недель -месяц все ок
До следующего закидана
Чеширская кошечка• 12 мая 2023
Ответ дляМинерАлочка
Бывают
У меня такая чудо-деточка
Учится отлично
Кружки, спорт
Волшебным ремнём по попе-сразу адекват
Пару недель -месяц все ок
До следующего закидана
У меня такая чудо-деточка
Учится отлично
Кружки, спорт
Волшебным ремнём по попе-сразу адекват
Пару недель -месяц все ок
До следующего закидана
вы можете меня не убеждать, я своё мнение высказала. Вот когда ваша деточка вырастет и скажет ’спасибо, мама, за ремень, без него бы я человеком не стал и психотравм он мне не нанес’ - тогда это очко в пользу ’да, полезно’.
ТебеОноНадось• 12 мая 2023
Ответ дляМинерАлочка
Бывают
У меня такая чудо-деточка
Учится отлично
Кружки, спорт
Волшебным ремнём по попе-сразу адекват
Пару недель -месяц все ок
До следующего закидана
У меня такая чудо-деточка
Учится отлично
Кружки, спорт
Волшебным ремнём по попе-сразу адекват
Пару недель -месяц все ок
До следующего закидана
Наприклад якого закидону?
Не цілуюсь з бодуна• 12 мая 2023
Ответ дляЧеширская кошечка
А які психотравми?
Мої знайомі, які бігають по психологах і терапевтах були не биті.
Але ростили принцес, тільки виявилося поклонялися їм тільки батьки...
А, тут батьки теж погані, бо не направили, недостатньо мотивували)))
Зараз по кожному пуку винуваті батьки.
Це модно.
Але питання, ок ви встановили це, ну ок, от тепер то зробите все правильно, без батьків, а ні, ще щось не так😄
Зараз по кожному пуку винуваті батьки.
Це модно.
Да Щас же• 12 мая 2023
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Якби творила, то він пішов би))
Ви що дійсно не розумієте?
А дитина вона ще цього всього незнає.
Ви що дійсно не розумієте?
А дитина вона ще цього всього незнає.
Через зад дойдёт ещё хуже в итоге, как бы вам не хотелось думать иначе
Ошибаетесь, дочь, совсем не одуванчик, мягко говоря, и вероятнее всего, попадя к подобным вам родителям, была бы бита
Но, ничего, договариваемся как то, на то мы и родители, что показать азы коммуникации, и возможности решения вопросов, не прибегая к физическим наказаниям, у нас а семье нет таких сомнительных методов
Не цілуюсь з бодуна• 12 мая 2023
Ответ дляДа Щас же
А якщо б домовлялися, але вона не робила?
Що тоді?
Ну наприклад в 11 ночі захотіла прогулятися до 2, ашотвкова моя жизнь)
Що тоді?
Да Щас же• 12 мая 2023
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Що тоді?
Ну значить, по іншому домовлятися, ви ж краще маєте знати підхід безпосередньо до своєї дитини, він обов´язково є, просто в більшості випадків лінь шукати, простіше вдарити, і ніби зрозуміло все стало
Насправді ні, ви таким чином втрачаєте на майбутнє зв´язок між вами, відновити дуже складно (кажу як бита дитина)
Не цілуюсь з бодуна• 12 мая 2023
Ответ дляН@Диете
Агрессия порождает агрессию. Истина. Вам это точно надо?
Ну якщо для того щоб зберегти життя потрібна агресія, то краще потім я до психолога відведу, ніж в лікарню чи ще куди гірше...
Просто Ви не розумієте, що це, коли говориш, просиш, обіцяєш все на світі, і ніхто не виконує, тільки кнутом виходить...
Це патова ситуація, поки що ніхто до мого сина підхід не знайшов..
Пофігізм і лінь 100 левела...
Злюсь до кипіння• 12 мая 2023
С высоты прожитых лет могу сказать,что можно было бы избежать насилия. Но я училась быть матерью, поэтому конечно совершала ошибки.
Сейчас я думаю , что можно было обойтись без ремня.
Пес Патрон• 12 мая 2023
Ответ дляКарамелька
Поток сознания. Марс в голову стукнул и это оправдание ’тупо отстригла’ красивые волосы.
И эти люди учат других, как надо.
Та я ніби не збиралась вчити як треба. Я вам не коуч.
Я написала як не треба в жодному разі.
А ви собі вже вчіться як вам треба.
Для мене важливо те, що мої вже дорослі дочки кажуть, що мама - найкраща подруга. І не раз мені дякували за те, що в нас все от так.
А ваші діти - то ваші проблеми.
Я написала як не треба в жодному разі.
А ви собі вже вчіться як вам треба.
А ваші діти - то ваші проблеми.
Клептоманка• 12 мая 2023
Ответ дляol_kin
Дивіться, по перше ви її і зламали тими уроками до часу ночі. Кому вони були потрібні, ніякого толку з того не було і вона це вже тоді зрозуміла, по друге: якщо ви заставляли її сидіти до часу ночі, то явно це вже не лагідно було, правильно? По третє, можливо у неї немає отож тяги до точних наук, а інші таланти ви пробували розвивати? А в четверте, якщо склали все в коробку, то з другого разу таки повинні були то все викинути, а так ви показали, що ви слабкодуха і над вами можна ідеалі знущаться
Ось так би я теж відповіла...комусь
,ага.Вона взагалі сідала робити кроки о 21-22,і коли вона їх мала зробити?а сідала бо приходила зі школи в втомившись лягала спати.Я будила о 19-20.Зараз робить один англійський втеж о 24й.Їй на другу зміну,норм.
Тяги до точних немає ,читати вона вибирала з тексту на вибір де менше рядків.,читати то нонсенс,купа книжок цікавих в шкафу пилом всі.В неї розвинуте смак до малювання ,так ,дуже гарно з 3х років всі на асфальті дивувались малюнкам.Одного разу француженка ,коли дочка принесла плакат щоб підняли оцінку,сказала ,О,тепер зрозуміло ,що хоч до чогось є тяга’.Ї головне ,її цікавлять гроші ,постійно них де мені заробити .Пройшла курси тату у знайомих ,пару раз набила друзям ,нашим друзям .Але ж це треба виставляти ,робити рекламу ,в неї лінь .Зараз депресія,я нічого не вмію ,але де мені заробити.
І ось направляємо в Польщу в училище типу,і страшно.
Про коробку ,щоб викинути їх ,я розумію ,але там косметики,красок не на одну тисячу ,а мені гроші з неба теж не падають.В неї телефон в 10 раз дорожчий за мій,одежі в 5 раз більше,але все мало .
,ага.Вона взагалі сідала робити кроки о 21-22,і коли вона їх мала зробити?а сідала бо приходила зі школи в втомившись лягала спати.Я будила о 19-20.Зараз робить один англійський втеж о 24й.Їй на другу зміну,норм. Тяги до точних немає ,читати вона вибирала з тексту на вибір де менше рядків.,читати то нонсенс,купа книжок цікавих в шкафу пилом всі.В неї розвинуте смак до малювання ,так ,дуже гарно з 3х років всі на асфальті дивувались малюнкам.Одного разу француженка ,коли дочка принесла плакат щоб підняли оцінку,сказала ,О,тепер зрозуміло ,що хоч до чогось є тяга’.Ї головне ,її цікавлять гроші ,постійно них де мені заробити .Пройшла курси тату у знайомих ,пару раз набила друзям ,нашим друзям .Але ж це треба виставляти ,робити рекламу ,в неї лінь .Зараз депресія,я нічого не вмію ,але де мені заробити.
Настасья Пицун• 12 мая 2023
Ответ дляМуууумие
Понимали, что заслужили?)
Никто этого не заслуживает. Родители свое бессилие как воспитателя вымещают на детях. Я сейчас в правовой стране и если увижу такое - сразу звоню в полицию. Надеюсь в Украине тоже будут очень суровые законы относительно таких ’недомамаш’.
Клептоманка• 13 мая 2023
Ответ дляАйпишница
Вы так все красиво разложить можете… вот интересно ваше мнение. А если ребёнок специально доводит, знает, что может получить по попе, и именно доводит до этого? Например, сидим в кафе, куда привели его на мастер класс готовить пиццу. Все было хорошо, потом ему не понравилось, что запекли ее пиццу одну из последних, потом что меньше сыра (сама положила!! ) Чем у друаг. Начинаются истерики. Видя спокойствие, уговоры и разговоры, истерика увеличивалась! Ребенок пошёл в разнос. Дальше выхватывание пиццы из тарелок родителей, начала хватать меня за волосы. Предупредили, что следующий шаг- по попе. Естественно не помогло. Помогло только реально силой вывести в туалет и угомонить силой. Все! О чудо! Ребенок пришел в чувства!
я б убила за волосы и такое поведение
Морожена_курка• 13 мая 2023
Ответ дляАйпишница
Спрашивали не меня, но выскажу свое мнение. В такой ситуации я бы собрала ребёнка и мы ушли из пиццерии. Не умеет себя вести, значит на мастер классе делать нечего и будет дома есть суп, а не пиццу.
Ну и параллельно стоит задуматься где ребёнок видел такую манеру поведения: швыряние едой и хватание за волосы. Может вы или муж практикуете такое во время семейных скандалов.
Чудо Ф_ф КеДаХ• 13 мая 2023
Ответ дляМуууумие
А уявіть на мить, що ніяка література і психологи не можуть допомогти, а дитина чим далі, тим не керованіша
Тогда ребенок болен, нужны лекарства.
Куда ж без меня• 13 мая 2023
Ответ дляКлептоманка
Ось так би я теж відповіла...комусь
А что вы хотели, если она уроки делала до часу? Естественно, ребенок добирал днем. Почему не организовали ей нормальный режим? Это ваша прямая задача, как родителя! Еще и попрекает тем, что ребенок уставал и не в состоянии был сделать уроки((( Вы своими тупыми действиями отбили у ребенка тягу к учебе. Пожинайте теперь плоды.
Клептоманка• 13 мая 2023
Ответ дляКуда ж без меня
Она и сейчас ложиться в 12 -1, также как и мы.Вы не допускаете что есть совы,а есть жаворонки.,?
Я если лягу в 9 как моя сестра ,то я не усну ,но она. читает в 5-6, а я в 7-8.Также и дети.
И я вам не Хамида в отличие от вас.
Куда ж без меня• 14 мая 2023
Ответ дляКлептоманка
И я вам не Хамида в отличие от вас.
Боже, вы еще и оправдываете этот ненормальный режим? Почему только тогда до часу а не до 3-4? Эффективней было бы))))))) Радуйтесь, что несмотря на ваши ’ пЫдагогические усилия’ дочка хоть английский учит, а не вообще забила на учебу (что бы я лично сделала на ее месте). Значит, еще не все потеряно. Я бы на вашем месте не оправдания себе искала на форуме, а бегом бежала к детскому психологу, чтобы исправить ваши косяки, пока не поздно. Но вы не побежите 100%. Вам легче стоять в позе жертвы и обсерать дочку на форуме. Хотя жертва в этой ситуации на самом деле она. И я вам не хамила. Я назвала вещи своими именами, это не = хамство.
Клептоманка• 15 мая 2023
Ответ дляКуда ж без меня
Даже комментировать не буду.Если вы читаете между строк и видите то что хотите увидеть.И я дочку не обсырала как вы выразились.Спокойной ночи и правильного вам режима.