Marynavladi• 12 мая 2023

4 триместр

Читала что детей до 3х лет нельзя спускать с рук, и спать и есть должна на руках
Я быстро кормлю, стараюсь укладывать спать не в родительской кровате, качаю в коляске а не на руках
Я плохая мать?
автор Marynavladi • 12 мая 2023
До 3 месяцев вернее
Nadine23• 12 мая 2023
До трьох місяців дитина адаптується до навколишнього світу. Якщо малюк плаче, то дійсно його потрібно заколисувати та давати груди. Постійно носити на руках просто так не потрібно. Ніколи не кажіть,що ви погана мати! Навіть не думайте про це.
Ермолайчик• 12 мая 2023
2 дітей: обоє на суміші з пологового будинку, спали в своїх ліжечках з виписки, на руках звичайно носила, але не 24/7. Не вважаю себе поганою мамою. Менше читайте і робіть як Вам зручно.
Полтавська галушка• 12 мая 2023
Методи як доглядати за дитиною весь змінюються. То так можна, а потім неможна. Ви самі повинні вчитися відчувати, що потрібно вашій дитині. Моя дочка з народження не потребувала рук. Спокійно засинала швидко і без проблем тільки в ліжечку або колясці. А на руках ні. А от син навпаки, вимагав весь час руки і контакт. Мені було важко з сином в цьому плані дуже.
Діти різні. Повинно бути в першу чергу зручно вам, відпочинок сон, здорова спина.
Рубаю олівлє• 12 мая 2023
Плохая / хорошая не этим определяется, вы же понимаете?
Кашка-маняшка• 12 мая 2023
Смотреть по ребенку. Кто то и так нормально спит,а кто-то нет. У меня наоборот до полугода ребенок спал в кроватке всю ночь, а потом что-то случилось и нивкакую.
Кашка-маняшка• 12 мая 2023
До 3 мес нормально ребенка на руках носить, не все время конечно,а по необходимости
Треба підробіток• 12 мая 2023
Делайте так, как удобно ВАМ! Я не качала и не кормила троих своих детей. Первого правда пыталась кормить грудью один месяц, потом послала всех доброжелателей. Я себя чувствую спокойно и уверенно в отличие от подруг супермам, которых хватило на 4 месяца. Дальше было страшно: состояние тех мам, общение в семье, крики, усталость. Не каждая может и хочет. Я за то, чтобы прислушаться прежде всего к себе и быть слегка эгоисткой
Треба підробіток• 12 мая 2023
Ответ дляЕрмолайчик
Я так 3-х. Согласна с Вами!