Фляшунька• 12 мая 2023
Аромат для авто від Сістерс арома, гарний? Або порадьте інший
порадьте на що звернути увагу
Фляшунька
• 12 мая 2023
Ответ дляСкумбріяП8
Систерс в говностране торгуют на ура.
Я читала що це неправда. У них є хайлайлптс на цю тему.
Але ніколи нічого не купувала в них. От думала парфум в авто купити
Фляшунька
• 12 мая 2023
Ответ дляНалогообложу
Хочете підтримати зрадо-виробників чи рекламуєте їх?
Є ще якийсь бренд український де картава білявка рекламує як «мужчини будуть злизувати за вами шлейф»
Забула як нащивається, може там і для авто є?
А може інше щось порадите?
Фляшунька
• 12 мая 2023
Ответ дляНалогообложу
Вони точно зрадники?
НуКаНаКа• 12 мая 2023
Моєму чоловіку порекомендували розпирскувати в авто туалетну воду з ароматом тосканської шкіри. Більше жодних вонючок в авто не купуємо
Фляшунька
• 12 мая 2023
Ответ дляНуКаНаКа
А яку воду купили?
Щедрик• 12 мая 2023
У меня tasotti пина колада. Не вижу смысла тратить большие деньги на это. Запах вы чувствуете минуту.
СкумбріяП8• 12 мая 2023
Ответ дляФляшунька
Куратор дебошей• 12 мая 2023
Так, для авто в них дуже крутезні, рекомендую, дарую знайомим і собі постійно беру, для дому не дуже, а от в авто дуже вдалі В мене чорна орхідея чи якось так- дуже круто і довго пахне, ніби в квітковій оранжереї. Ну і вистачає на довго
Фляшунька
• 12 мая 2023
Ответ дляНуКаНаКа
Порадьте який це аромат?
Форд оригінал дорого. Є ще щось?
Фляшунька
• 12 мая 2023
Ответ дляСкумбріяП8
фото
Я це бачила, але в хайлайтс були пояснення
Фляшунька
• 12 мая 2023
Ответ дляКуратор дебошей
Я б хотіла щоб пахло шкірою і трохи як чоловічим. Орхідея пахне квітами?
Куратор дебошей• 12 мая 2023
Ответ дляФляшунька
Так, квітами, жіночий і не важкий, як ніби букет квітів в машині возиш. В них є якийсь наче що шкірою, але мені такий до душі
Весёлая морковка• 12 мая 2023
Ответ дляФляшунька
Від них навіть їх контент мейкер пішов, бо не підтримує їх політику. Але раніше топив за них і виправдовував
СкумбріяП8• 12 мая 2023
Ответ дляФляшунька
Есть объяснение, что на озоне (и не только) торгуют свежим товаром, который и у нас в продаже? И какая отмазка?
Простоваля• 12 мая 2023
Ответ дляФляшунька
А може інше щось порадите?
Hellohelen
Налогообложу• 12 мая 2023
Ответ дляФляшунька
А може інше щось порадите?
Про білявку не знаю. Для авто бачила рекламу в інсті у блогерів, яким довіряю Woodoo.Ukraine.