Партизанка• 13 мая 2023
На що звернути увагу при виборі остеопата?
Хочу вперше відвідати такого спеціаліста, як краще обирати? Можлив хтось порадить у Києві?
Така бойова Я• 13 мая 2023
Звернути увагу на те, що грошей менше стане в кишені, а здоровʼя більше не стане. Перевірила на собі(
Безсовісна кума• 13 мая 2023
От нащо ви таке пишите. Я лікувала плексит у невролога, вся ж була синя від уколів і 0 ефективності. А остеопат допоміг за 1 сеанс