Ответ дляАтланта
Читаю в комментах у Ванька, что в руснявых пабликах уже есть фотоиллюстрации куда прилетело. И что якобы эта информация любезно предоставлена дорогими подписчиками. Ну это кошмар, сколько предателей у нас
Цивільні зрадники це таке, не всюди вони можуть носа свого вструмити, а ось кроти-агенти є навіть і в ЗСУ, це ще більш небезпечно. Всіх до не перевірити...
Сестры Гримм• 13 мая 2023
Ответ дляDarkBlueSea
Шари світла - це ракети чи шахеди, чи сбите щось падає?
Досі ще літають?
Сестры Гримм• 13 мая 2023
Ответ дляZelenkа
По звуку. І взагалі, я вже просто закриваю вікно, і включаю кіно. ППО справляться і без мене на балконі, раніше слухала де що бахнуло)
Здоровеньки були!
Сестры Гримм• 13 мая 2023
Ответ дляZelenkа
В надійному місці. Тут робити хвилювалочку, щоб обгавкали? Хай колотяться без нас)
Нічна атака на Україну. Що відомо:
▫️росіяни здійснили атаку на Київ, використовуючи винятково безпілотники — усіх їх знищила ППО, повідомили в КМВА;
▫️ На Хмельниччині є приліт по критичній інфраструктурі. У самому Хмельницькому пошкоджені навчальні, медустанови, адміністративні, промислові об’єкти, житлові будинки. П’ятеро людей поранені;
▫️Унаслідок обстрілів Хмельниччини частина поїздів тимчасово прямуватиме об´їзним шляхом. П´ятеро потягів, які курсують через область, будуть їхати із затримкою — «Укрзалізниця»;
▫️ На Миколаївщині троє поранених унаслідок обстрілу. Також там знищили іранський «шахед» — Повітряне командування «Південь»
🔸hromadske | новини тут
Ответ дляи-рина 1981
Пахлава і крекер
Крекер в магазині рулька, ліворуч біля виходу з метро в сторону критого ринку, 400г- 44грн) фото додаю
Ще там горішки зі згущеним були, 800 г-90 грн, досить смачні
Все фасоване в коробках
Пахлава там же, наче в 2 кіоску праворуч від виходу
Все фасоване в коробках
Ответ дляMillie
Та достатньо і просто дур набитих. Одна знайома рахувала кількість вагонів , якими везли техніку (ще на початку вторгнення), тринділа. Вчора сусідка випитувала де зараз мій чоловік служить і чому не кажу,а сама проросійська. Поряд об´єкт військовий, то лізуть фото робити. От нащо, притрушені
Таких положено сдавать куда следует - а то на владу все пихают, а собственных соседок-упырих никто не трогает. Так победим!
Зла не хватает...
Ответ дляMillie
У мене до вас питання.
Ви в СБУ повідомляли про це?
Ответ дляМатусік
Все фасоване в коробках
Оооо,мені знайома хвалила той магазин Рулька.