kirpichenko• 13 мая 2023

Опять шахиды летят, хвилювалка

РойЛеля• 13 мая 2023
Дівчата, які ви молодці. Вночі не спите, вияснчєте, ховаєтесь.
Я сплю і оком не мигну, з просоння виключила тривогу.
Оце намагаюсь перечитать події за ніч
Nasta9019• 13 мая 2023
Ответ дляАтланта
Читаю в комментах у Ванька, что в руснявых пабликах уже есть фотоиллюстрации куда прилетело. И что якобы эта информация любезно предоставлена дорогими подписчиками. Ну это кошмар, сколько предателей у нас
Цивільні зрадники це таке, не всюди вони можуть носа свого вструмити, а ось кроти-агенти є навіть і в ЗСУ, це ще більш небезпечно. Всіх до не перевірити...
Сестры Гримм• 13 мая 2023
Шо там, добрий недобрий ранок?
Сестры Гримм• 13 мая 2023
Ответ дляDarkBlueSea
Шари світла - це ракети чи шахеди, чи сбите щось падає?
Досі ще літають?
Сестры Гримм• 13 мая 2023
Ответ дляZelenkа
По звуку. І взагалі, я вже просто закриваю вікно, і включаю кіно. ППО справляться і без мене на балконі, раніше слухала де що бахнуло)
Здоровеньки були!
Zelenkа• 13 мая 2023
Ответ дляСестры Гримм
Здоровеньки були!
Привіт!
Millie• 13 мая 2023
Ответ дляNasta9019
У нас виявили в облдерж і в СБУ, сцуки
Сестры Гримм• 13 мая 2023
Ответ дляZelenkа
Привіт!
Де всі наші? де коти? Де атмосфЕра?
Zelenkа• 13 мая 2023
Ответ дляСестры Гримм
Де всі наші? де коти? Де атмосфЕра?
В надійному місці. Тут робити хвилювалочку, щоб обгавкали? Хай колотяться без нас)
Сестры Гримм• 13 мая 2023
Ответ дляZelenkа
Кузякин• 13 мая 2023
Ответ дляАтланта
Что характерно на западе Украины
Nasta9019• 13 мая 2023
Ответ дляMillie
У нас виявили в облдерж і в СБУ, сцуки
Так, це не ЗСУ, але теж не ’’прості’’
Кузякин• 13 мая 2023
Ответ дляGouache
Ми сьогодні, бачу ’віддуваємось’ за всю Україну
Шо-шо?
Кузякин• 13 мая 2023
Ответ дляGouache
В нас, я так розумію, ППО відсутнє, як явище
Атланта• 13 мая 2023
Вот Сенкевич пишет, что звуки выбухив будет слышно еще некоторое время. Это по хлебозаводу так попали? Какой-то трэш
Атланта• 13 мая 2023
Ответ дляКузякин
Что характерно на западе Украины
Я бы не использовала слово «характерно». А так то да. И эти люди ходят среди нас
Кузякин• 13 мая 2023
Ответ дляАтланта
Да и здесь сидят 100 пудов
Санта-Алла• 13 мая 2023
А я вчора трохи накатила, спала як убита, нічого не чула
Helenny• 13 мая 2023
Я вже звечора ставлю телефон на беззвучний режим, закриваємо всі вікна і спимо, щоб ніяка тривога не розбудила.
Живу біля автора недалеко, в одному районі.
Mozarella• 13 мая 2023
Доброе утро
Ночью слышала работу ПВО 2р, но волнениями было. Спала дальше, знаю что наши красавчики все собьют и сплю спокойно.
А после Умани пару ночей нервничала конкретно, а потом поняла зачем себя изводить. Теперь спокойно реагирую и сплю.
Всем хорошего дня 💐🇺🇦☕️
LudaSHS• 13 мая 2023
Нічна атака на Україну. Що відомо:

▫️росіяни здійснили атаку на Київ, використовуючи винятково безпілотники — усіх їх знищила ППО, повідомили в КМВА;

▫️ На Хмельниччині є приліт по критичній інфраструктурі. У самому Хмельницькому пошкоджені навчальні, медустанови, адміністративні, промислові об’єкти, житлові будинки. П’ятеро людей поранені;

▫️Унаслідок обстрілів Хмельниччини частина поїздів тимчасово прямуватиме об´їзним шляхом. П´ятеро потягів, які курсують через область, будуть їхати із затримкою — «Укрзалізниця»;

▫️ На Миколаївщині троє поранених унаслідок обстрілу. Також там знищили іранський «шахед» — Повітряне командування «Південь»

🔸hromadske | новини тут
Байрактарочка• 13 мая 2023
Я все проспала, вирубилась в 21:50 і нічого взагалі не чула
LudaSHS• 13 мая 2023
Було 21 шт
Збили 17 шт.
_Yulia_• 13 мая 2023
Так же история, все сладко проспала…
Плюс у меня еще и приложение не сработало, не гудело, уведомлений на экране нет.
Пригород Киева.
Матусік• 13 мая 2023
Ответ дляТатья-1ef9
Так, 9го, мій день народження почався з укриття
Хоч і з запізненням , та
ВІТАЮ!
Многая літа в мирі і здров´ї
Матусік• 13 мая 2023
Ответ дляMalysh2
Точно, в ночь на 9. Мы в убежище были так как стратегическая авиация ещё с вечера взлетела. Я поэтому не слышала взрыв. Больше обычного был? Мне в последнее время уже звука только достаточно...
Я гучний один чула, але дууууже гучно було
Матусік• 13 мая 2023
Ответ дляи-рина 1981
Пахлава і крекер
Крекер в магазині рулька, ліворуч біля виходу з метро в сторону критого ринку, 400г- 44грн) фото додаю
Ще там горішки зі згущеним були, 800 г-90 грн, досить смачні
Все фасоване в коробках

Пахлава там же, наче в 2 кіоску праворуч від виходу
БонСу• 13 мая 2023
Ответ дляMillie
Та достатньо і просто дур набитих. Одна знайома рахувала кількість вагонів , якими везли техніку (ще на початку вторгнення), тринділа. Вчора сусідка випитувала де зараз мій чоловік служить і чому не кажу,а сама проросійська. Поряд об´єкт військовий, то лізуть фото робити. От нащо, притрушені
Таких положено сдавать куда следует - а то на владу все пихают, а собственных соседок-упырих никто не трогает. Так победим!
Зла не хватает...
Ксения Ш.• 13 мая 2023
Ответ дляMillie
У мене до вас питання.
Ви в СБУ повідомляли про це?
автор kirpichenko • 13 мая 2023
Ответ дляМатусік
Все фасоване в коробках

Оооо,мені знайома хвалила той магазин Рулька.