kirpichenko• 13 мая 2023

Опять шахиды летят, хвилювалка

Tanaqa• 13 мая 2023
Ответ дляZelenkа
А ви? І яка різниця? Вперше почули збиття дрона? Так перестаньте кожну роботу ППО називати вибухом. Тут на форумі це поголовно.
Гарного дня.
А ви впевнені, що то ППО? Дуже сумніваюсь.
Атланта• 13 мая 2023
Ответ дляZelenkа
Гарного дня.
Ну приятнее конечно думать, что всё сбили. Я сама такая но девчата выше пишут, что видят пожар
lana-od• 13 мая 2023
Дівчатка, а є ще якісь достовірні канали, окрім Ванька? Він мовчить, а хочеться інформації.
Linda312• 13 мая 2023
Ответ дляlana-od
Якої саме інформації?
Тут уже все озвучили.
dian4ik• 13 мая 2023
Теж Ванька чекаю в ефірі, лячно тихо, Одеса.
Атланта• 13 мая 2023
Ответ дляаленка03
Це наших баб триндичих, провладних , про контрнаступ , про зброю отриману , тепер за яйця і підвісити .
Дело в том, что вся эта информация, как на ладони. Западные партнеры тоже любят отчитаться сколько и чего передали. Да и все эти вереницы подарочков для фронта идут совершенно открыто. И как выяснилось, предателей у нас хватает. В т.ч. и на ЗУ
MargoMor• 13 мая 2023
Ответ дляlana-od
Де ракета, monitoring
lana-od• 13 мая 2023
Ответ дляLinda312
Якої саме інформації?
Тут уже все озвучили.
Я в Одесі. Він зазвичай пише, що летить.
Атланта• 13 мая 2023
Ответ дляlana-od
Этой ночью все молчат По всем каналам никакой информации. Как будто им интернет вырубили всем одновременно.
Беточка• 13 мая 2023
Ответ дляZelenkа
Гарного дня.
Раніше вважала вас адекватнішою.
Навзаєм.
Zelenkа• 13 мая 2023
Ответ дляАтланта
Може тому, що я з Київської області, і мені ці дрони і звуки збиття - о, знову, і перевернулась під одіялком)
А правду все одно всю ніде не напишуть. Чого панікувати?
Zelenkа• 13 мая 2023
Ответ дляАтланта
Удалено администрацией...
Zelenkа• 13 мая 2023
Ответ дляБеточка
Раніше вважала вас адекватнішою.
Навзаєм.
А я і є адекватніша за тих, хто розводить паніку. Нерви свої бережіть.
Беточка• 13 мая 2023
Ответ дляZelenkа
За свої нерви я подбаю якось без вас.
Адекватність не в тому, щоб нагримати на дитину, яка плаче. Натяк зрозумілий?
lana-od• 13 мая 2023
Ваня прокинувся!! Нарешті!
OkSemeniuk• 13 мая 2023
О, Ваньок обізвався!
Millie• 13 мая 2023
Ответ дляZelenkа
Гарного дня.
А як ви розрізняєте? У чому різниця
lana-od• 13 мая 2023
Ответ дляOkSemeniuk
О, Ваньок обізвався!
Та шось він ще до тями не прийшов)))
Zelenkа• 13 мая 2023
Ответ дляБеточка
За свої нерви я подбаю якось без вас.
Та заспокойтесь, це просто збивають дрони.
Атланта• 13 мая 2023
Ответ дляZelenkа
Це все так. Ваша психіка вже адаптована. Але ж у нас тут ще є дівчата з відносно безпечних регіонів. Для них така кількість гучних вибухів це шок і паніка. Кілька доброзичливих слів підтримки їм не будуть зайвими❤️
Zelenkа• 13 мая 2023
Ответ дляMillie
А як ви розрізняєте? У чому різниця
По звуку. І взагалі, я вже просто закриваю вікно, і включаю кіно. ППО справляться і без мене на балконі, раніше слухала де що бахнуло)
Татьяна-57fb• 13 мая 2023
я в Одессе тревога была до 3х ночью но было тихо и сейчас с 6 утра тревога опять , .ночью спала вообще не пряталась, .от же падлы кацапские когда же это уже кончится ,этот тир
Zelenkа• 13 мая 2023
Ответ дляАтланта
Я і підтримую. Пишу, а вони дизлайки пихають. Хай, якщо це заспокоює
Беточка• 13 мая 2023
Ответ дляZelenkа
Удалено администрацией...
Атланта• 13 мая 2023
Читаю в комментах у Ванька, что в руснявых пабликах уже есть фотоиллюстрации куда прилетело. И что якобы эта информация любезно предоставлена дорогими подписчиками. Ну это кошмар, сколько предателей у нас
Татьяна-57fb• 13 мая 2023
когда смотрю на этого патрушева и путлера думаю что это будет без конца эти обстрелы ,. у них сумашествие шизофреники .таких вообще надо изолировать или забомбить как они нас по другому не успокоятся
Zelenkа• 13 мая 2023
Ответ дляБеточка
Удалено администрацией...
Беточко, давайте поради коту.
Атланта• 13 мая 2023
А вот и черный юмор подъехал и смех и грех
Татьяна-57fb• 13 мая 2023
Одесса сейчас отбой пока
DarkBlueSea• 13 мая 2023
Ответ дляStrelka_007
Так, шари світла і звук цей псячий (((((
Шари світла - це ракети чи шахеди, чи сбите щось падає?