Нетутешня• 13 мая 2023

На каком свидании у вас обычно происходит секс?

Результат:
вже голосів: 52
16 (30.77%) 10-м и более
14 (26.92%) 3-м
11 (21.15%) 1-м
4 (7.69%) 4-м
3 (5.77%) 5-м
2 (3.85%) 2-м
1 (1.92%) 6-м
1 (1.92%) 7-м
0 (0%) 8-м
0 (0%) 9-м
Мию вікна у мороз• 13 мая 2023
Где пункт секса не было ?

Девальвация• 13 мая 2023
А я поняла что секс мне противен и больше им не занимаюсь. Хотя раньше испытывала удовольствие.
Губи до вух• 13 мая 2023
На разных по счету свиданиях бывал,от 1 до 10
Идууу--уууу блин• 13 мая 2023
Ответ дляДевальвация
Ого, а після чого так?
Противно що чоловіки туди лазять? Чи взагалі оргазм від сатісфаєра теж противно?)
Значит надо• 13 мая 2023
Обычно?)
ДелайКак_Я• 13 мая 2023
Было по-разному, но если мужчина нравится и есть притяжение, то на 3-4, не вижу смысла тянуть. Мне важно знать, что там в этой сфере, потому что секс люблю и для меня это важно
Девальвация• 13 мая 2023
Ответ дляИдууу--уууу блин
Ого, а після чого так?
Просто пришло осознание какое-то, что сам этот процесс мне противен, оно заходит туда и тыкает....а женщина как униженная какая-то, просто какое-то осознание пришло
ДелайКак_Я• 13 мая 2023
Ответ дляДевальвация
Тогда ваш вариант страпон
Девальвация• 13 мая 2023
Ответ дляИдууу--уууу блин
Ого, а після чого так?
Нет,я мастурбирую рукой и мне приятно,оргазм приятен

Идууу--уууу блин• 13 мая 2023
Ответ дляДевальвация
Я Вас розумію, я теж не великий фанат цього всього. Якщо ще класика то ок, а оці всі оральні ласки, або коли тобі куні, а потім лізе цілуватися, то ригати хочеться)))
Тобто у вас взагалі сексу немає, з сатісфаєром теж? А скільки Вам років, заміжня?
Девальвация• 13 мая 2023
Ответ дляИдууу--уууу блин
Мне 22,раньше была сексуально активна в меру,получала удовольствие. А сейчас пришло вот такое осознание,хотя с рукой своей мне нравится мастурбировать. Не замужняя.
Идууу--уууу блин• 13 мая 2023
Ответ дляДевальвация
Ого така молоденька)
Мені в такому віці нічого не хотілося)
Цноту я втратила в 21 і то бо з хлопцем були вже рік разом і якось як треба було.
Сексу захотіла десь в 33, зараз 38)
Думаю вся ця пропаганда сексу дуже переоцінена))
А все це облизування, мі@нет, слизь ця.
Незнаю як це може подобатися))
Девальвация• 13 мая 2023
Ответ дляИдууу--уууу блин
Ого така молоденька)
Мені в такому віці нічого не хотілося)
Сексу захотіла десь в 33, зараз 38)
А все це облизування, мі@нет, слизь ця.
Незнаю як це може подобатися))
Полностью согласна,секс переоценен.
Мне ещё противно,что оно заходит туда и тыкается...
Идууу--уууу блин• 13 мая 2023
Ответ дляДевальвация
Полностью согласна,секс переоценен.
Тикається ще й по різному))
Це тваринний інстинкт.
Десь читала, що у людей з низьким інтелектом високе лібідо і навпаки...
Тут навіть читаю що з простими роботягами секс щодня і вони не змучуються і хочуть.
Идууу--уууу блин• 13 мая 2023
От цікаво жінки, які тут пишуть що люблять секс і за любе ’ кіно’ вони хто по освіті, професії, чого досягнули?)
Думаю, багато домогосподарок, продавці і т.д прості професії.
Це не в обіду.
Добродійка• 13 мая 2023
Ответ дляИдууу--уууу блин
Це не в обіду.
Я художник. Секс обожнювала і практикувала різноманітний, любила хтиві речі робити. Зараз мені 37, якось набридло витворяти, лінь, наче все, що цікавило в сексі я спробувала.
МУСЯкомарова• 13 мая 2023
Ответ дляИдууу--уууу блин
Це не в обіду.
Лінгвіст(червоний диплом), останній тестIQ 138, якщо що😀 Секс це одна із важливих складових життя. 🥰
Идууу--уууу блин• 13 мая 2023
Ответ дляМУСЯкомарова
Я по точних науках, до сексу якось байдужа, раз в тиждень, з головою))
Оральні ласки терпіти не можу, слизь,фу.
Але в мене інше, всі чоловіки кажуть, що я дуже сексі, що від мене аж пре сексом і думають що я, як порноактриса витворяю😁
Це притому, що одіваюся я скромно, а потім у них здивування і напевне, розчарування, що я не хочу нічого😂
ДелайКак_Я• 13 мая 2023
Ответ дляИдууу--уууу блин
Це не в обіду.
Высшее фарм. образование, сфера работы фармаконадзор Украина и зарубеж. Знание иностранных языков, iq больше 130, секс люблю, ласки тоже. Так что от интеллекта это не зависит, от темперамента да

МУСЯкомарова• 13 мая 2023
Ответ дляИдууу--уууу блин
Ой, я все це навпаки дуже люблю, але є одне але- тільки з коханою людиною. У мене був період без сексу більше 2 років.
ДелайКак_Я• 13 мая 2023
Ответ дляМУСЯкомарова
Я тоже не готова с кем попало, лишь бы было. Люблю умных мужчин, чтоб не только секс, но и просто было интересно поговорить, тупые не интересуют. Слава богу, в моей сфере тупых нет )
Идууу--уууу блин• 13 мая 2023
Ответ дляМУСЯкомарова
Ви устріці теж любите?)))
Я всю слизь терпіти не можу.
А облизувати, інтимні зони, прям аж верне)
А в мене всі були кавалери, якісь ненормальні до сексу і цих ласк і всі хотіли куні. А для мене це як собі пі@ську самій полизати, вони ж потім цілуватися лізуть.
Одним словом, місячні в мене були по 2-3 рази, а ну і ще то голова боліла, то настрій не той...
Ну але я і казала, що мені цього всього не треба, не вірили, бо ти ж сексі, а потім скандали. Зовнішність дуже оманлива.
Зате в мене знайома, сіра миш,багато зайвої ваги і не проти всього, але бажаючих не багато...
А у нас макарошки• 13 мая 2023
Ответ дляДобродійка
я не художник) но вот тоже с возрастом както утратил краски этот процесс для меня, хотя в 20 хотелось ооочень
Золото Партии• 13 мая 2023
На первом обычно... После пару банок рево)