Скіфська пектораль• 14 мая 2023
Трешові побачення. Розкажіть про свої
Дівчата, розкажіть про смішні або трешові побачення та кавалерів, що найбільш запам´яталися.
Ду да ду да ду• 14 мая 2023
С сайта знакомств пришёл дед. Перепрыгнула через оградку летней площадки и убежала не заплатив за кофе
Пенек Возмездия• 14 мая 2023
Ответ дляДу да ду да ду
Але каву випила
Мрію про космос• 14 мая 2023
У меня таких полно. С сайт знакомств. Пришло нечто метр в кепке, в поиске любовницы. Работает охранником, машины нет, денег естественно тоже. Фото не показывал перед встречей. Я быстренько ушла. Таких историй у меня на вечер рассказывать! Везёт мне на мудаков.
ПлакалаВАвто• 14 мая 2023
Сидели в машине, мне про любовь-морковь рассказывали, про то, как вместе будем. Но самый треш был в том, что был телефонный звонок, а в нем плач ребенка. Это жена из роддома звонила - только родила
Чемодан-Вокзал-Майами• 14 мая 2023
Пришел выпивший, с двумя бутылками пива, сухариками с холодцом и хреном и гордо торжественно предложил пройти на лавочку во дворе
TANYA 0 0 0 0• 14 мая 2023
Дуже давно було. Пройшлися по парку, зайшли в супермаркет і ’кавалер’ вкрав бутилку горілки. На вигляд він не алкаш, мені показав із відчуттям гордості, коли вже далеко відійшли від магазина. ’Добитчик’. ) втікала куди очі бачили))
Накладні мюслі• 14 мая 2023
Ответ дляМрію про космос
то не про вас приказка, яке їхало - таке здибало?))
Спасу мир• 14 мая 2023
Познакомилась на вулиці з хлопцем(хоча зазвичай не знайомлюся), але він був прям вау(правда в темних окулярах). Домовилися ввечері про побачення. Я ж збираюся по повній. Зустрічаємося і він каже поїхали до мене. Я сказала, ні та пішла. Це було саме коротке і нецікаве побачення . Єдине, що заспокоювало, що знявши окуляри він виглядав не дуже, бо мав косоокість.
мадамГрицацуева• 14 мая 2023
Стою я значит вся такая в норковой шубе, жду...
Понимаю, что опаздывает...
Звоню ему. Не отвечает.
Много раз набираю номер...
Дозваниваюсь до его взросдого сына. Оказывается папка спит ((
Занавес.
Понимаю, что опаздывает...
Звоню ему. Не отвечает.
Много раз набираю номер...
Занавес.
Мрію про космос• 14 мая 2023
Ответ дляНакладні мюслі
Та вроде нет, но вот таких притягиваю.
мадамГрицацуева• 14 мая 2023
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Шикардос.
Такого хлопця профукали
Не вмію заміряти• 14 мая 2023
В мене супер трешових не було, бо відсіювала до побачень. Але один випадок пам´ятаю, бо було не так давно і він досі на тіндері (тепер не дивно чому). В спілкуванні онлайн було все ок. Зустрілися в парку в Києві (обоє не місцеві, він працює, а я була по справах). Почав втирати, що він мільйонер з трьома вищими освітами. Годинку я слухала, жартувала, потім почала збиратися додому, то він ще не відпускав, бо не все розповів. Демонстративно пішла купувати каву, зрозумів, оплатив. Пропонував бути коханкою - їздити до нього додому в село на вихідні (їздити самостійно). Короче, жесть)
TANYA 0 0 0 0• 14 мая 2023
Ответ длямадамГрицацуева
Шикардос.
Такого хлопця профукали
Ага.....))) Добре що ще з мене нічого не познімав. Я уявляю що б було якби на касі його зловили, ми ж разом зайшли)))
Гарантую неперелевки• 14 мая 2023
с сайта знакомств - кажется он был интерном. Визуально мне сильно не понравился .
Встретились, посидели на лавочке, я сказала, что мне домой пара, оказалось , что нам ехать в одну сторону и еще на одном номере маршрутки.
Была весна, он заботливо мне купил мандарины, типа ешь витамины) всю дорогу мне раскалывал про стою девушку, которая его бросила, уехав на ПМЖ в Израиль, 6 лет встречались. Было видно, что он очень одинок и обижен.
Вроде не треш, но мне не понятно было
Омлетик• 14 мая 2023
Колись дуже захворіла, температура, горло, всі діла… Мужчина, який претендував на роль мого коханця, двері вибивав, так хотів проявити турботу і принести «ласощі», щоб оцінила, який же він галантний кавалер. Син таки відчинив йому двері. Коротше, я отримала пакетик гематогену 😂
Мрію про космос• 14 мая 2023
Ответ дляОмлетик
Який щедрий
Будьте так ласкаві• 14 мая 2023
Ответ дляНе вмію заміряти
Вам зараз напишуть ,що ви меркантильна, і кофе могли собі купити самі, якщо зустрічатися не збиралися з хлопцем :))
Цибулька зла• 14 мая 2023
Це було у далекому 2008 році і мені було 16.
Моя одногрупниця зісватала мені свого знайомого. Приїхав не зовсім такий як на фото. Постійно розповідав, що застав свою колишню з другим,як його побив і її ледь не вбив. Сказав, що йде служити ( не пам´ятаю як саме, бо тоді в армії він вже точно відслужив) і вимагав, щоб я їхала до нього га присягу ( ми знайомі 15 хвилин) і його чекала і їздила до його батьків допомагати на городі
. Нічим не пригощав. Не знаю чому, але я погодилася піти з ним ще раз. В той день він знову розповідав про колишню і якщо він мене теж застане то не знаєте, зо зробить і у підтвердження відбив кулаком шматок здорової гілки від вишні, повз яку ми проходили. Постійно говорив, що не любить меркантильних дівчат. Розпитував про майно моїх батьків. Зайшли у Макдональдс. Він запитав, що я буду. Я сказала, що морозиво і ще- кажу пиріжок.
Він приніс каву ( я перед тим наголосила, зо каву не п´ю зовсім) і гамбургер. Собі те ж саме. Звичайно ж з´їв сам.я попросила маму мені зателефонували і терміново викликати додому. Він ще й цілуватися ліз
Ms. Iphone• 14 мая 2023
Пригласил меня как-то кавалер ( первая встреча) в ресторан.
В конце ушёл в туалет и не было его там точно минут 20. Я уже думала, что буду сама расплачиваться.
А когда вернулся, расплатился. Но попросил меня пересчитать и проверить все от правильно.
Не вмію заміряти• 14 мая 2023
Ответ дляБудьте так ласкаві
Хай пришуть) Я меркантильна, бо не коняка) Я чудово можу про себе потурбуватися, купити каву чи оплатити чек в ресторані. Але для чого тоді зі мною поруч чоловік, який ще типу на щось і претендує?
Просто каралева• 14 мая 2023
Подружка познакомилась с хлопцем. Денег не было. Он сдавал кровь,в 2000 что то там платили донорам и на вырученные деньги покупал рум колу чипсы подружке. Он ей понравился очень,обычный хлопец 19 лет. И она жаловалась,что у него толком не стояло при первом сексе,ей пришлось долго и упорно сосать,но ввести это так и не получилось. Потом оказалось,что он наркоман и постоянно сдает кровь. Из за этого и импотенция в 19 лет.
Глас_Народа• 14 мая 2023
Знакомый, познакомились по работе, начал в мессенждере подкатывать. Пишет что улетел в команду в Испанию, типа привезу тебе что то испанское вкусное. По по возвращению забирает меня с работы, вручить вкусняшки. Говорит - они в чемодане, надо заехать домой и куртку вязать, холодно, только с самолёта. Едем. Думаю может на кофе куда зарулим. Спрашивает - голодная? Говорю не очень, но кофе чай выпила бы. Но едем же домой за курткой. Зашли, предложил чай кофе, заварил. Вручил сыр хамон. Сидим, болтаем, пью тот чай пустой. Включает телек - садится на диван и меня зовёт. Я за столом делаю вид что все ещё пью тот чай холодный. Начинаю уже хотеть есть. И вообще не понимаю что дальше. Надоело, час просидели. Говорю - ко мне сейчас подруга зайдёт, мне надо домой. Отвези. Отвез.
Свідок Перемоги• 14 мая 2023
Познакомились на улице, обменялись телефонами. Встретились вечером и весь вечер у него рот не закрывался по поводу его родственников. Я рассказываю как в Будапешт ездила, а он мне про тетку Машу, которая мамина двоюродная сестра и у нее сын в Киеве работает. Ах да, тетка Маша тоже была в Венгрии при СССР. И так на любой мой рассказ или вопрос. Голова была квадратная, холодно попрощались. Но он потом наяривал мне неоднократно, видимо нашлись еще какие-то родственники и меня надо было в это посвятить.
Зараз все скажу• 14 мая 2023
Ответ дляДу да ду да ду
По фото не видно было? Какой возраст указал?
40 лет?
Скіфська пектораль
• 14 мая 2023
Ответ дляНе вмію заміряти
Омг...
У мене було щось схоже. Зустрілись біля трц з купою кафе всередині і поруч, але кавалер запропонував прогулятись по набережній. Гуляєм, він навалює про те як він інвестує в новобудови, а потім їх задорого продає. Зразу я розумію що п...ть, бо по його одягу, телефону видно що він максимум різноробочий у ремонтній бригаді. Він продовжує водити мене мимо кафе і навалювати, навіть каву не запропонував випити. Я витримала годину і сказала що мені пора, а він побіг на метро.
Йому 38 років, тому на що він розраховує вішаючи дорослим жінкам лапшу я не знаю.
Зараз все скажу• 14 мая 2023
Ответ дляПенек Возмездия
Але каву випила
Тема про кофе заиграла новыми красками
Мудробаба• 14 мая 2023
Ответ дляПросто каралева
Наркоман.кровь
Как???
Это ж потом вливают ?
Как???
Это ж потом вливают ?
Зараз все скажу• 14 мая 2023
Ответ дляПлакалаВАвто
Вот козлина!