Скіфська пектораль• 14 мая 2023

Трешові побачення. Розкажіть про свої

Дівчата, розкажіть про смішні або трешові побачення та кавалерів, що найбільш запам´яталися.
Зараз все скажу• 14 мая 2023
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Пришел выпивший, с двумя бутылками пива, сухариками с холодцом и хреном и гордо торжественно предложил пройти на лавочку во дворе
Круто!

Не вмію заміряти• 14 мая 2023
Ответ дляЗараз все скажу
По фото не видно было? Какой возраст указал? 40 лет?
Брешуть страшенно) Чоловіки 40+ сміливо скидають 10-15, рочків, бо вважають, що виглядають ох##но
Пенек Возмездия• 14 мая 2023
Ответ дляНакладні мюслі
то не про вас приказка, яке їхало - таке здибало?))
Я вам відкрию секрет - це приказка про те, як людина обирає собі подібну, а автор коментаря після зустрічі цих людей одразу відкидала, так що точно не про неї.
Просто одні люди сидять і чекають, що з ними щось станеться, а інші чітко знають, що хочуть, і не бояться цього активно шукати.
Зараз все скажу• 14 мая 2023
Ответ дляНе вмію заміряти
В мене супер трешових не було, бо відсіювала до побачень. Але один випадок пам´ятаю, бо було не так давно і він досі на тіндері (тепер не дивно чому). В спілкуванні онлайн було все ок. Зустрілися в парку в Києві (обоє не місцеві, він працює, а я була по справах). Почав втирати, що він мільйонер з трьома вищими освітами. Годинку я слухала, жартувала, потім почала збиратися додому, то він ще не відпускав, бо не все розповів. Демонстративно пішла купувати каву, зрозумів, оплатив. Пропонував бути коханкою - їздити до нього додому в село на вихідні (їздити самостійно). Короче, жесть)
И где такие миллионеры берутся? И клюет же кто то на них... ’’їздити до нього додому в село на вихідні (їздити самостійно)’’
ЗабежАЛОЧКА• 14 мая 2023
Ответ дляНе вмію заміряти
жерсть
Зараз все скажу• 14 мая 2023
Ответ дляНе вмію заміряти
Так ему 40+ или под 60 было?
Пенек Возмездия• 14 мая 2023
Ответ дляГарантую неперелевки
с сайта знакомств - кажется он был интерном. Визуально мне сильно не понравился .
Встретились, посидели на лавочке, я сказала, что мне домой пара, оказалось , что нам ехать в одну сторону и еще на одном номере маршрутки.
Была весна, он заботливо мне купил мандарины, типа ешь витамины) всю дорогу мне раскалывал про стою девушку, которая его бросила, уехав на ПМЖ в Израиль, 6 лет встречались. Было видно, что он очень одинок и обижен.
Вроде не треш, но мне не понятно было
Думаю, треш в самій ситуації, а не в людині...
У мене є знайомий, як то кажуть ’дуже хороший хлопчик’, у нього померла мама і він протягом року трьом давно знайомим дівчатам робив пропозиції, отак просто з френдзони. Всі до нього ставилися дуже добре, розуміли, що це від втрати, жаліли, але, звісно, чітко відшивали.
Зараз все скажу• 14 мая 2023
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Дуже давно було. Пройшлися по парку, зайшли в супермаркет і ’кавалер’ вкрав бутилку горілки. На вигляд він не алкаш, мені показав із відчуттям гордості, коли вже далеко відійшли від магазина. ’Добитчик’. ) втікала куди очі бачили))
Это был тайный миллионер, проверял , не корыстная ли вы. У него порш за углом стоял, а вы не прошли проверку! :)
автор Скіфська пектораль • 14 мая 2023
Ответ дляЗараз все скажу
Гггг... моя мама теж таке мені каже, філми про доярку з хацапетівки дають про себе знати😂

Пенек Возмездия• 14 мая 2023
Ответ дляЦибулька зла
Це було у далекому 2008 році і мені було 16.
Моя одногрупниця зісватала мені свого знайомого. Приїхав не зовсім такий як на фото. Постійно розповідав, що застав свою колишню з другим,як його побив і її ледь не вбив. Сказав, що йде служити ( не пам´ятаю як саме, бо тоді в армії він вже точно відслужив) і вимагав, щоб я їхала до нього га присягу ( ми знайомі 15 хвилин) і його чекала і їздила до його батьків допомагати на городі . Нічим не пригощав. Не знаю чому, але я погодилася піти з ним ще раз. В той день він знову розповідав про колишню і якщо він мене теж застане то не знаєте, зо зробить і у підтвердження відбив кулаком шматок здорової гілки від вишні, повз яку ми проходили. Постійно говорив, що не любить меркантильних дівчат. Розпитував про майно моїх батьків. Зайшли у Макдональдс. Він запитав, що я буду. Я сказала, що морозиво і ще- кажу пиріжок.
Він приніс каву ( я перед тим наголосила, зо каву не п´ю зовсім) і гамбургер. Собі те ж саме. Звичайно ж з´їв сам.я попросила маму мені зателефонували і терміново викликати додому. Він ще й цілуватися ліз
Я прошу вибачення, тобто після першого побачення ви два роки ввадалися його дівчиною і допомагали його батькам на городі?
Зараз все скажу• 14 мая 2023
Ответ дляСкіфська пектораль
Мама плохого не посоветует!
Зараз все скажу• 14 мая 2023
Ответ дляЦибулька зла
Неадекват какой то. Видно, бывшая хорошо его изменой зацепила...
Свідок Перемоги• 14 мая 2023
Вспомнилось. Не треш.
Познакомились в общей компании в ночном клубе, месяц общались по телефону, т.к. оба работали и все не могли найти удобное для всех время (у меня первая работа, с овертаймами, стеснялась уйти во время)). Решили встретиться в пятницу после моей работы. Гуляли мы час и я уже не выдержала и сказала, что я не могу больше гулять, я хочу есть. Парень замялся и сказал «если бы у меня были деньги, я бы пригласил тебя в ресторан». Вообщем попрощались и я пошла в ближайшее кафе и там встретила своего будущего первого мужа))
Обсуждали потом в компании с подружками, которые вместе с этим парнем учились и хорошо его знали. Оказывается парень живет с мамой и бабушкой, мамина бубочка, которую эти дамы дома кружат. Поэтому о том, что после работы девушка хочет есть он мог просто не знать.
автор Скіфська пектораль • 14 мая 2023
Ответ дляЗараз все скажу
Видно шо він неадекват. Мабуть того і зрадила.
автор Скіфська пектораль • 14 мая 2023
Ответ дляСвідок Перемоги
Вспомнилось. Не треш.
Зате якби ви поїли шаурми, а не пішли потім в кафе - могли б не познайомиться з чоловіком)) прикол
ЛісАпетная• 14 мая 2023
Договорились выпить кофе, пришли в кафе возле парка, заказали всё на летнюю терассу, общались, приятный молодой человек такой, вдруг подбегает к нам мальчик лет 5-ти и говорит: ’папа, когда мы уже пойдем встречать маму с работы?’. Занавес.
Шалена невинність• 14 мая 2023
Ответ дляСкіфська пектораль
Рыдаю А где тогда все мои красавцы с которыми фильмы смотрела?
Зараз все скажу• 14 мая 2023
Ответ дляСкіфська пектораль
А , может, и на нервной почве. Моей подружке парень изменил, так у нее такие нарушения на нервной почве начались...
Еле ее помогла ей прийти в себя... Она мне потом так благодарна была.
Шалена невинність• 14 мая 2023
Ответ дляСвідок Перемоги
Вспомнилось. Не треш.
Та не, треш. Это ж из серии ’девочки не какают’. Он-то знает что сам хочет есть после работы.

Зараз все скажу• 14 мая 2023
Ответ дляЛісАпетная
Хороший мальчик :)
Дама с заначкой• 14 мая 2023
Встретились как-то с парнем после переписки. Говорить было не о чем. У меня такого не было ни с кем)
Даже разговор о погоде не сложился. Парень был закрытый, а я всегда любила инициативу.
В общем, с подола мы молча прокатились на трамвае до Оболони, попрощались и больше не общались))) что это вообще было, я так и не поняла)
Зараз все скажу• 14 мая 2023
Ответ дляДама с заначкой
Он думал, что проявите инициативу и куда то его пригласите :)
Дама с заначкой• 14 мая 2023
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Я люблю сухарики с холодцом и хреном, ради них пошла бы на лавочку, съела и потом гордо торжественно ушла)
Свідок Перемоги• 14 мая 2023
Ответ дляСкіфська пектораль
Я ужинала в обычном кафе, там тоже делали шаурму)) Мне было 23 и не было каких-то супер запросов на рестораны и оплату за меня. Просто на элементарную заботу что ли. Но да, после этого случая верю в фатализм)
Дама с заначкой• 14 мая 2023
Ответ дляЗараз все скажу
К счастью, я оказалась безинициативная и не понимающая намёков)
Істеріомама• 14 мая 2023
У меня было не больше десяти, но все хорошие.
А треша хотелось бы, ну чтоб вспоминать хоть.
С восторгом буду читать
Работать надо• 14 мая 2023
Була якось друга зустріч із хлопцем, він вже знав, що в мене день народження, я в свій день народження вийшла до нього (бо був поруч по роботі, запросив зустрітись), в парк, і от....навіть не привітав)))
Угги_в_горошек• 14 мая 2023
Подруга колись подзвонила, попросила, якщо я не проти зустрітись з її колишнім хлопцем (вони спокійно розішлися і спілкувались). Він переїхав нещодавно в моє місто і попросила показати йому центр міста, що де в нас знаходиться.
Я його тільки раз бачила, ну і чому б в вільний літній вечір не прогулятися.
Пройшлися, ще в кафе зайшли.
Начав по троху компліменти якісь говорити. Прямо один запам‘ятався: мені подобаються, коли в дівчини довге світле волосся. А у подруги каре і темне.
Ще спитала, чому хотів перенести зустріч на тиждень пізніше. Каже: та вона ще ж не поїхала (подруга на роботу їхала), ми тільки розсталися ж.
Потім вже під кінець зустрічі побачила знайомих дівчат, йшли на зустріч, привіталася і пішли далі. Він відразу: оце завтра будуть питати тебе всі, а з ким це ти гуляла, розпитувати, що за кавалер.
- Чому?ми ж просто поруч йшли - Ну вечір же, ми як пара.
Потім виявилося, що то було в нас побачення, а я не зацінила його. Хоча ж красивий, розумний і робота гарна. Але трохи нудний був.
Зараз все скажу• 14 мая 2023
Ответ дляДама с заначкой
Не отпустил бы....
Вон в соседней теме автору за кофе пришлось
А за сухарик знаете что полагается?
Зараз все скажу• 14 мая 2023
Ответ дляДама с заначкой
Вот из за таких , как вы он до сих пор и не женился, наверное