Замороженная селедка• 14 мая 2023
Якби вам запропонували секс у трьох, який формат ви вибрали?
Результат:
вже голосів:
70 (48.95%)
Мжм
58 (40.56%)
Ніякий
15 (10.49%)
Жмж
ГонУрова дівка• 14 мая 2023
Мені пропонували жмж. Ну нафіг...хоча чоловік мені дуже сподобався, але дружина у нього стрьомна. Та і взагалі я цнотлива 😁 для першого разу і таке...це якось неправильно. Тому сиджу кукую досі😅😅
Я Вас не боюся• 14 мая 2023
Ответ дляВикупана
Путин, Лукашенко и Кадыров
Без меня
И Макрон в латексе и с плеткой...
Барбітта• 14 мая 2023
В ідеалі від бере на себе дві мої роботи і трах**ться з ними тиждень. А я сплю і їм
Подмигашка• 14 мая 2023
Ответ дляБегущаяпо
Мжм ранее
Но в 42 уже ничего не хо кроме вибрика.
Да? А я ось в 43 тільки почала розуміти, як це по-справжньому хотіти і насолоджуватися
Подмигашка• 14 мая 2023
Ответ дляСпілий баклажан
Формат: я иду спать, а остальные двое могут делать всё, что угодно.
А вам скільки років?
Подмигашка• 14 мая 2023
Я не розумію, як жінка може хотіти жмж? Для чого мені конкуренція, і взагалі в чому кайф від такого? Мжм зрозуміло - подвійна насолода, ще й одночасно. Це, мабуть, кайф. А от щоб ще жінка - взагалі не розумію. Це може треба мати лесбійський потяг трохи
Бегущаяпо• 15 мая 2023
Ответ дляПодмигашка
Ну то в добрий путь!))
У меня с 13 лет либидо просто жесть как перло. Как у мужчин, наверное.
Секса постоянно хотелось и это тяжело, если честно. Когда заснуть невозможно от желания (
Так что я рада что поутихло..
Бегущаяпо• 15 мая 2023
Ответ дляПодмигашка
Подвійна насолода якщо хоч один з мм вміє лизати.
А якщо одному смоктати, на іншому скакати -таке собі..
І це я нижня в сексі )) і все одно не вабить обслуговувати двох.