Блакитне небо• 15 мая 2023
Поліп ендометріоз, і кісти фолекулярні правого яєчника
Добрий вечір, зробила УЗД сьогодні, і такий діагноз мені поставили на узд Поліп ендометріоз, та кісти правого яєчника. Скажіть у кого було схоже та як лікувалися,? Я в паніці, і дуже хвилююся, пішла до гінеколога сказала пропити гормон. По схемі. 😵
Налогообложу• 15 мая 2023
Была киста два года назад, я пила тазалок, ушла за два цикла. Сейчас опять появилась, пью бриофиллум, посмотрим…
Блакитне небо
• 15 мая 2023
Ответ дляVikanika1
В мене таке було , поліп потрібно спостерігати або якщо плануєте вагітність забирати за допомогою гістероскопіі, кіста може розсмоктатися залежно від розмірів
Дякую
Блакитне небо
• 15 мая 2023
Ответ дляНалогообложу
Дякую