Хто встиг поспати, той молодець
LusyaVerusya• 16 мая 2023
Ответ дляElengo83
Ваньок написав, що все що летіло більше не летить. Але тривога по всій країні, не знімають.. Київ, тримаємо кулачки за вас, хай всі будуть живи.
Сиділа у ванні, страшно. Але ржала з коментів у Ванька
Шматочок хмарки• 16 мая 2023
Ответ дляБрЮнЕтОчКа77777
Смотрю в телеграмм каналах люди собирают осколки. Нафига спрашивается?
На память наверное или другим показать. Я б лично такую хрень домой не несла, ну его(
БрЮнЕтОчКа77777• 16 мая 2023
Ответ дляtarveldy
Може надіються їх потім русні в сраку запихнуть
Было бы отлично просто!
Strelka_007• 16 мая 2023
Звіряток шкода в зоопарку, в них і так постійний стрес від гучних звуків, а тут ще й уламки з пожежею.
whenallissaidanddone• 16 мая 2023
Ответ дляmax2013
Ну не спеціально ж вони їх вийшли збирати.
Есть так е, кто и специально. Это примерно те же, кто видео и фото работы пво публикует, игнорируя многократние просьби этого не делать.
ViktoriyaM2013• 16 мая 2023
Ответ дляМатусік
Русня за них гірша, не обоажайте тих пі
Це правда. Немає таких істот ,які будуть гірші за цих нелюдів
Ива Купальская• 16 мая 2023
Ответ дляBusinka_05
Да, между домами самое место...
Лучше пво между домами, чем ракета в подъезд
_Alekssandra_• 16 мая 2023
Ответ дляBusinka_05
Да, между домами самое место...
Оно, возможно и не между домами. Это так показалось. Я тоже думала, что как из-за соседнего дома, но вот читаю, что так подумало пол Киева.
Tatka Kiev• 16 мая 2023
І запахло корвалолом на всю квартиру ...
Русня - ракова пухлина, щоб ви здохли
Слава ЗСУ
Русня - ракова пухлина, щоб ви здохли
Слава ЗСУ
Не чіпай - вб ю• 16 мая 2023
Ответ дляМайя15
А як Ви встигли ,свій підвал?
так, під будинком. вилетіли навіть без телефонів напівголі.
Rosa Blanca• 16 мая 2023
Ответ дляКарина_я
Та ні, пишуть, що на жаль є приліт 😭 на місці вибуху сильна пожежа
У нас запах гарі стоїть. Приліти важко було розібрати від вібрації. Ми вже літом бачили, влучання, здаєттся знов той напрямок. Потвори! Як почали з Солом´янки рік тому, так без кінця немає спокою.
Ответ дляwhenallissaidanddone
Ми збирали... У дворі приватного будинку у лютому - березні.
А чоловік ходив котів годувати поруч у квартиру то завжди приносив ’ трофеї’