Мона Лиза• 16 мая 2023

Розацеа, купероз мені навіть дорога умивалка пересушує, лікар радив 2р на день

Послухала одну блогершу дерматолога, то вона не радить умивалки двічі на день, тому що змивається ліпідний барʼєр. Як вірно використовувати? І пару днів користуюсь сесдерма азелак , якось мені не подобається реакція шкіри після нанесення, пече
Аптечна біодерма і то краще, якесь заспокоєння шкіри відчуваю після біодерма
Сало не люблю• 16 мая 2023
Без умивалки. Фільтрованою водою.
автор Мона Лиза • 16 мая 2023
Ответ дляСало не люблю
Без умивалки. Фільтрованою водою.
Можна кипяченою зі скважини? Фільтра немає
Підмітайло• 16 мая 2023
У меня розацеа. Умываюсь два раза в день. Сначала пробовала физиогель. Он не подошел. Сушил кожу. Перешла на Ла рош Толериан. Нравиться. Очень нежно очищает и не сушит кожу.
Кров з молоком• 16 мая 2023
Используйте ферменты они же энзимы для умывания. Они есть в разных формах : муссы, пенки,гели...и именно они и помогают восстановить гидро- липидный барьер
Сало не люблю• 16 мая 2023
Ответ дляМона Лиза
Купіть звичайний глечик. Яка проблема? Менше засобів на шкіру, це все агресивно, щоб там не казали.
Голодаю• 16 мая 2023
Молочко від Біолоджик поки єдина комфортна вмивалка для мене. Тільки розпитайте свого лікаря, як ним правильно користуватись. І щоб підібрав вам підходяще, там якесь одне не можна на шкіру з розацеа
Yana1915• 16 мая 2023
В мене суха шкіра яку потрібно зволожувати домомагає тільки мурад або grown шкіра зволожена на цілий день , без блисків жирних та почервонінь
РоманаВ• 16 мая 2023
Ответ дляYana1915
Напишіть, будь ласка, що таке мурад і grown, бо в гуглі не знаходження. Дякую
Yana1915• 16 мая 2023
Ответ дляРоманаВ
Дуже гарні гелі для вмивання , шкіра зволожена цілий день