Горня капучіно• 17 мая 2023
Що вміють ваші діти в 6 років?
Читати, писати? Академічні здібності маю на увазі. Чи пішли в школу в 6? Чи в 7?
Синиця у спідниці• 17 мая 2023
в 6,8 пішла в школу, вміла читати по складах, трохи писати друкованими літерами, рахунок до 100.
Горня капучіно
• 17 мая 2023
Ответ дляСиниця у спідниці
Дякую за вашу щирість, бо вже налаштувалася, що тут всі на 3 мовах говорять і все знають, переживаю за свого сина, трохи читає, але лінивий, важко щось змусити робити.
Телячі ніжноСті• 17 мая 2023
Пишет, читает на англ (начальный уровень), считает до 100+, говорит. Мы в Англии, все это учит в школе. Укр знает не все буквы, не читает, не пишет. 6
Горня капучіно
• 17 мая 2023
Ответ дляТелячі ніжноСті
Ходить в школу? В Україні ходили в школу?
Сливочная пенка• 17 мая 2023
7,5 лет девочке, в Украине не ходила ни в сад ни в школу. В США пошла в первый класс. Не умеет ни читать ни писать. Только математика, знает оба алфавита. Когда будет читать никто не знает))) Тут не парятся, я тоже
Телячі ніжноСті• 17 мая 2023
Ответ дляГорня капучіно
В укр школу должен идти в сентябре, 6 исполнилось в ноябре. Тут ходит в школу
Горня капучіно
• 17 мая 2023
Ответ дляСливочная пенка
Так, в мене родичі в США, хлопчику майже 8 і не читає, теж не переймаються. В 20 всі читають. Але я дивлюся по дівчатах, то вони якось швидше розвиваються. А хлопці - важко.
Горня капучіно
• 17 мая 2023
Ответ дляТелячі ніжноСті
Удачі вам
Сливочная пенка• 17 мая 2023
Ответ дляГорня капучіно
У меня старший сын в первый класс ходил в Украине, давно, и тоже не читал вообще, ко второму полугодию сходил пару раз к репетитору (бывшая воспитательница его группы) и научился к 7,5 годам.
Оно само купилось• 17 мая 2023
Сын 5.9
Считает до 100
Читать не хочет. Буквы знает все англ языка , короткие слова читает . Укр алфавит не хочет учить.
Примеры до 10 решает.
Пишет, коряво, но пишет.
Мы в сша
Считает до 100
Примеры до 10 решает.
Пишет, коряво, но пишет.
Мы в сша
Ответ дляГорня капучіно
Авторка, не повторюйте моїх помилок. Елементарна база, хоча можна і взагалі без неї. І все, досить. Інакше дитина просто буде нудитися, а не навчатися.
Мальовнича даль• 17 мая 2023
Вміє все за програмою, з математикою і читанням взагалі все добре, трошки хромає так зване чистописання, але то фігня. Пішли у 6 років, у молодшого День народження у кінці серпня то відразу і в школу. На підготовчі курси ходили, дома займалися зовсім трохи, переважно в навчальних програмах в гаджетах.
Якось так вийшло, що у мене всі діти пішли у 6 років. Я навіть не розглядала варіанту у сім. Я працюю, а малі у садочку вже очевидно нудилися. То ми так змінювали обстановку)))
Горня капучіно
• 17 мая 2023
Ответ дляTammy21
Може ви і праві, бо я себе почуваю недомамою. Я б радо з ним займалася, але він не хоче.
Мульйонерша• 17 мая 2023
Сейчас уже не 6, но хорошо помню, что в этом возрасте дочка умела хорошо читать. Английский алфавит знала, читала маленькие тексты, но так себе (на английском). Считала в пределах 100. Но у нас упор больше на спорт был. В школу пошла в 7 полных лет, т.к. ноябрьськая. Очень помогло умение читать в школе. Многие дети, кто не умел читать, так и читают коряво в 5 классе сейчас уже. Поэтому для меня ’не умеет читать в 1 классе - не страшно, все равно все научатся’ звучит так себе. Да, научатся, но знаю и взрослых, для которых чтение это пытка. А потом учат уроки или по многу часов или с родителями, т.к. плохо читающий ребёнок не может быстро обрабатывать информацию, и ’зависает’ над учебниками. Но это лично моё наблюдение за детьми знакомых, на истину не претендую.
Ответ дляГорня капучіно
Бо дитину не треба ’змушувати’! Навчання має бути в радість, цікавим та захоплюючим. В усіх нормальних країнах діти обожнюють початкову школу, і лише у нас це каторга зі ’змушуваннями’. Була калічна радянська система освіти, і зараз ще калічніше зробили. В совку хоч вчителі робили свою роботу і дітей в першому класі вчили читати і писати. А зараз якийсь дурдом, придумади собі що діти мають йти в школу вже навчені. Для чого тоді перший клас?
Мира всем• 17 мая 2023
Ответ дляKateSavch
Хто таке придумав? Немає такого. У мене дитина у другому класі, в першому вони алфавіт більш ніж півроку вчили.
миссАрфография• 17 мая 2023
До школи пішов в 5.11
Читав на той момент 80+ слів
Математика - завжди випереджував програму, закінчилося олімпіадами
З іншими науками теж все ок
Почерк жахливий
Ну і характер такий, що якби це був не його інтерес, а наша ініціатива та бажання - то нічого з того б не вдалося. Йому просто завжди все було цікаво. Старша сестра така ж
Читав на той момент 80+ слів
З іншими науками теж все ок
Почерк жахливий
Тюрюнь_Тюнь• 17 мая 2023
Считал до 100, сложение, вычитание +/- 1, 2, 5+5, такое простенькое. Писал немного, но почерк до сих пор корявый. Вот читал очень хорошо, любитель.
Ходили на ’развивашки’ весь садик кроме последнего года (дала ребёнку отдохнуть перед школой), но при этом дома периодически что-то делали (писали, считали), так чтоб без напряга. И летом тоже пару раз в неделю что-то дома, я покупала тетради по ростку для подготовки к школе.
Последний вагон• 17 мая 2023
Закінчує 1 клас - йшла в школу 6р і 3міс, трішечки читала, рахувала до 100, вміла списати друкованими, сама - ні , додавала - віднімала на пальцях)))
Зараз все ок, читає норму, навчилась рахувати в межах 100. Головне - допомогти вивчити склад числа, коли вчитимуть в школі. Це втретє я відвела в перший клас - 3 дітей.
cosmaximus• 17 мая 2023
Моя пішла в Україні в 1 клас 5.11 років.
Трошки знала абетку українську, писала своє ім´я та прізвище печатними буквами і ще там пару слів.
Не читала. Рахувала до 100.
Зараз закінчує перший клас, все добре)
Бєгло читає українською, абетка та купа слів английською, бєгло пише .
Не читала. Рахувала до 100.
Зараз закінчує перший клас, все добре)
Святатабожа• 17 мая 2023
Не перегружайте дитину. На все свій час. В такому віці розвиток лише в ігровій форми. Наприклад корисним буде графічний диктант.
Моїй дочці в 5-6 років дуже подобалось.
Мої дві дочки в такому віці мали різні здібності, тому вважаю непотрібним порівнювати дітей.
Краще придивлятись до здібностей кожної конкретної дитини та розвивати саме їх.
Моїй дочці в 5-6 років дуже подобалось.
Полтавська галушка• 17 мая 2023
Пошёл в 6.3. Умел писать печатными буквами, считать, знал таблицу умножения до 6, стихи. Но это всё плавно изучалось и с большим удовольствием.
ЯсноВидящая• 17 мая 2023
В 6 і 9 в перший клас
Не вмів читати
І 5 вересня безкоштовна путівка мені до моря в санаторій попала
Звісно
Я поїхала на місяць з дитиною відпочивати
В жовтні прийшов по суті в перший клас ,5,
І шо
До нового року вже читав
Так в вересні і травні мої діти завжди відпочивали в санаторіях вже
Добре закінчили школу
Добре вчаться в універах
Не вмів читати
Звісно
І шо
До нового року вже читав
Добре закінчили школу
Добре вчаться в універах
Оновлена версія• 17 мая 2023
Мій не вмів читати, просто не хотів. В школі він руку не піднімав перший, а чекав, щоб хтось пару раз прочитав текст. Вивчав його на пам´ять і розказував вчительці водячи пальцем в книжці, ми до цих пір з чоловіком згадуємо. Зараз третій клас, книжку на 100 сторінок може прочитати за день, головне, щоб вона йому сподобалася. А тоді не хотів і все. Пів року десь. А разував до 50 без проблем і писав гарно. Англійська була 0, зараз вже може трохи говорити. Пише корявенько, але ж він хлопчик, я не вимагаю каліграфію.