КокошинЭль• 17 мая 2023
Посередники, хто може замовити з цього сайта ?
є на 70 дол, якщо потрібно , додам ще товарів.
КокошинЭль
• 17 мая 2023
Ответ дляразмахер
Не посередник.
По ссилках не ходила.
Навіть по назві там нічого доброго.
По ссилках не ходила.
Навіть по назві там нічого доброго.
Просто більше ніде неможу знайти потрібний товар
размахер• 17 мая 2023
То задумайтеся, чому.
Сумніваюсь, що знайдеться д..а, яка ризикне там свою карту ввести .
КокошинЭль
• 17 мая 2023
Ответ дляразмахер
То задумайтеся, чому.
Дякую, що Ви така розумна, з’явились у моєму житті
Бавовнятий Пупс• 17 мая 2023
Ви перкусійний масажер не можете знайти чи то просто посилання на них кинули?
КокошинЭль
• 17 мая 2023
Ответ дляБавовнятий Пупс
ого, ні,
мені потрібні балєтки з цього сайту
Шукаю трусики• 17 мая 2023
Сайты однодневки с ограниченным сроком действия сертификата. Рассчитаны на жадных и не очень умных желающих, купить что-то даром, не анализируя информацию.
КокошинЭль
• 17 мая 2023
Ответ дляШукаю трусики
Дуже шкода, дякую, це була остання надія
Шукаю трусики• 17 мая 2023
Ответ дляКокошинЭль
Вы ж взрослая девочка, тут по названию и оформлению ясно, что сайт гуано. Мой совет: посмотрите на Е-бей. Я так, однажды, гонялась за спортивным костюмом. Все площадки прошерстила, везде солд аут. И нашла на e-bay, ещё и предложила свою цену проду. И всё гуд.
КокошинЭль
• 17 мая 2023
Ответ дляШукаю трусики
Перешукала кругом, на ціну навіть не дивлюсь, на ебей є одні, але розмір зовсім не підходить ((