v.melnik_km• 18 мая 2023

Хвилювалочка, тривоги ідуть…

Ну що, є інформація від Ванька про пуски з Каспію. Тримаємось і віримо…
KateSavch• 18 мая 2023
Ответ дляnnata
Здрасти проснулись. Я зеркала в коридоре поснимала еще в прошлом гооду. Зерк шкафы
Не у всіх знімаються дзеркала з шаф. У мене воно вмонтоване в дверцю.
Nadine23• 18 мая 2023
Ответ дляmanu1
Блин,
Хоть бы не с нашей стороны
Ох, теж бажаю,щоб не з нашої.
Inna_A• 18 мая 2023
А у мене після звуків починає дуже боліти голова, прям нестерпний біль(
HupBaHa• 18 мая 2023
Ответ дляnnata
Не поняла, а хде народ 300 чел токо в теме, спят что ле...
в укрытие ушли
Счастливый магазинчик• 18 мая 2023
Ещё пару таких ночей, и Левомицетин придется покупать себе🤨
Я молчу про успокоительное
healer09648293• 18 мая 2023
Ответ дляShellyBelly
Та їм вже, мінімум,рік як пздц має бути,а все ніяк і ніяк не настане. Ото лише себе заспокоюємо,поки вони солодко сплять в своїх ліжках. Скоти
Це да, але все таки 200тис дохлої русні
HupBaHa• 18 мая 2023
Ответ дляkris_lynx
Я уже привыкла спать под вечер, часов с 19 до 23, а что ещё делать(
я вообще днем сплю
Nadine23• 18 мая 2023
Ответ дляInna_A
Це мігрень через нервове напруження
malinka.ya• 18 мая 2023
Ответ дляnnata
Это да. Как то позавчера я норм была, сегодня уже похуже((
Так каждую ночь не спать и такой стресс , это же ни однин организм не выдержит
Strelka_007• 18 мая 2023
Ответ дляmalinka.ya
Если так продолжат каждую ночь и утро лупить , то и крыша поедет
100%
Я з дитиною хотіла хоч дотягнути до кінця навчального року і тоді виїхати в село, а тепер просто якесь тотальне виснаження від недосипання. Вже хоч зараз готова, аби не чути щоночі оті сирени і не бігати у сховище раз у раз. (
L-moda• 18 мая 2023
В Києві уламки збитої ракети впали на дах будівлі. ТГ
Linda312• 18 мая 2023
Ответ дляСчастливый магазинчик
Я молчу про успокоительное
Заспокійливі зараз нам мають бути як вітаміни, бо нервову систему треба якось рятувати
marinamagic• 18 мая 2023
Вже є уламок на будинок у Києві((
nnata• 18 мая 2023
Ответ дляKateSavch
Сс дверцей снимают. Отдельно они ни у кого не снимаются
Md.Inna• 18 мая 2023
Ответ дляnnata
Я позавчора даже не проснулась, с утра новости читалю и думаю, как класно, что я спала)
Наверное нужно купить беруши хорошие, толку труситься, только крыша едет
Наши все равно сбивают
HupBaHa• 18 мая 2023
мимо дома куда-то скорые поехали с сиреной(
Linda312• 18 мая 2023
Ответ дляkris_lynx
Я спеціально зараз лягаю у 21-22 максимум, щоб до 4 хоч трохи виспатись
malinka.ya• 18 мая 2023
Ответ дляkris_lynx
Я домой с работы только в 19-20 приезжаю, а ещё ж и дома куча дел
Николь1986• 18 мая 2023
Ответ дляhealer09648293
Це да, але все таки 200тис дохлої русні
Они и не заметят. Там этого дерьма слишком много.
Клариссимо• 18 мая 2023
Ответ дляnnata
Та я тільки хвилин 10 назад підскочила, роки побігла дітей в коридор повиганяла, потім вже сюди
Павлодарская• 18 мая 2023
Ответ дляmalinka.ya
У меня очень все слышно. Особеннос прошлый обстрел . И сирены рядом орут
А приятельница через дорогу спит и ничего не слышит )
Оно и к лучшему наверное
ShellyBelly• 18 мая 2023
Ответ дляhealer09648293
Це да, але все таки 200тис дохлої русні
Та то ясно. Хай би нулі ще доьавилист,але ж помирають на полі бою, а не цивільні в своїх домівках. Я зараз скажу жорстоко,але це різні речі зовсім. От коли почнуть діставати тіла їхніх дітей із-під завалів, ось тоді вони б зрозуміли. А може і ні..
Tatka Kiev• 18 мая 2023
Добрий ранок дівчата
Як вони за#бали
Немає сил і нервів
Віримо в ППО
marinamagic• 18 мая 2023
Ответ дляHupBaHa
Так, на будинок впав уламок збитої ракети. Мабуть туди(
L-moda• 18 мая 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
А я ентеросгель , доброго ранку , дівчата )
а я фурозалідон, крихту. Колись ветеринар порадив
Санта-Алла• 18 мая 2023
Ответ дляL-moda
Якесь падло зайшло смайлики ставить, Пользуясь случаем скажу что вам ПИЗДА
чир• 18 мая 2023
И срать хуйлу на визит в Киев китайца....
nattyla• 18 мая 2023
Так чисто сейчас?
nnata• 18 мая 2023
Б.ха муха мой район
Ну хоть на крышу, а не в окна
Tatka Kiev• 18 мая 2023
Почали їздити машини
Можна з розуму зійти
Вуха локатори