бювет_в_обед• 18 мая 2023

Висип у дитини по всьому тілі .

Дочці 9 років . Вчора побачила на щоці , було ніби 2 вкуси від комара . Вона сказала що чешется і що це точно комарі .
Зараз забрала зі школи і картина зовсім інша . Що це може бути ? Чешется трохи , температури нема . Лікар не принесла нас , сказала тілтки по запису і пішла .
Вітрянкою хворіли в садку .
Пописанная парта• 18 мая 2023
Ответ длябювет_в_обед
Приехали мы значит в инфекционку .
Энтеровирусная эритема. Это вирусное заболевание , в горле тоже сыпь такая .
Лечится противоаллергическими , заразное
ох ты ж блин(( чего на свете не бывает.
скорейшего выздоровления деткам!
автор бювет_в_обед • 18 мая 2023
Ответ дляNatusia 15
Вы очень хорошая мама. Сопли не развозили, а поехали к врачу. Теперь можно спокойно лечиться. Скорейшего выздоровления дочке!)
Ой , через что только не прошли .
Вначале поехали в областную приемный покой к дежурному врачу , та осмотрела и сказала что ветрянка , но лучше поехать в инфекционку , дала направление .
Поехали в инфекционную больницу в другом конце города , там со старту оформляют на госпитализацию . Я объясняю что нужен осмотрт. А они осмотр без госпитализации не делают .
И вообще , если нету температуры, зачем обращаться к доктору ???
Но я договорилась и нас нормально осмотрели . Вот так .
всегдаДаДа• 18 мая 2023
Ответ дляNiktsv2810
Ну взаглі лікують вдома, в більшості випадків, але Ось скажіть, якщо у вашої дитини висип по свому тілу не відомого походження, і висока температура, то як би ви поступили? Звістно у швидку телефонували, тому і кажу що якщо була б вітрянка, то вже б у швидкій їхали)
Я не знаю, навіть за таких умов я би побоялся везти дитину до інфекційного відділення. Там дуже просто можна ще щось підхопити, навіть гірше вітрянки.