наКоблучках• 18 мая 2023

Сукні. 2 серія. Збільшуєм ставки на цінник,Всі свої

Вчора показувала вам дівчата сарафан і білу сукню, купила сукню.
Була в центрі, зайшла в всі свої. Передивилася безліч сукенок. Що маю сказати - ціни шок, найдешевша червона 2000, тканини - максимальна дешевка, дуже неприємні, колючі сидять якось сікось-накось
Якось незрозуміло, такий вибір українських брендів, купити нічого
Думала зайду, щось вау буде
Стільки подруги хвалили цей магазин, по факту ринок в центрі
автор наКоблучках • 18 мая 2023
Чорне, типу льон взагалі жахіття, колюче неприємне, жорсткі шви
Коштує більше 3 тисяч😲
Туся муся• 18 мая 2023
ДлинноНожка• 18 мая 2023
А на вид все как Марьивановна в сельской школе.
Не вмію заміряти• 18 мая 2023
Да…Что-то странное…
Муууумие• 18 мая 2023
Ну і лахи 😕
КапитанльнаЯ• 18 мая 2023
Ответ длянаКоблучках
Коштує більше 3 тисяч😲
Только хотела написать, что мне оно больше всего на вас понравилось 😄
Мастер Пис• 18 мая 2023
Ну, первая вроде ничего
Мастер Пис• 18 мая 2023
Ответ дляКапитанльнаЯ
И я
автор наКоблучках • 18 мая 2023
Ответ дляТуся муся
Ага, а ціна 3 тисячи
Типу помітка на сукні, що вибір сезону
Наймодніше😀
буреЛОМКА• 18 мая 2023
В секунду і то речі я кращі
Не вмію заміряти• 18 мая 2023
Ответ дляКапитанльнаЯ
А я даже и не могу выбрать из такого…
Своего не предлагать• 18 мая 2023
Ответ дляКапитанльнаЯ
Мне тоже, если выбирать из этих
автор наКоблучках • 18 мая 2023
І взагалі щось я не прониклась цією сільською модою в квіточки
Взагалі немає суконь простого крою з нормальної тканини
Пластилин_Колец• 18 мая 2023
Все черте что
Ромашкинная• 18 мая 2023
Катя Пушкарева среди нас😁😁😁
Продавчиня кіз• 18 мая 2023
Блин, ну хорошая фигура же, а эти платья только уродуют.
Шеллар• 18 мая 2023
Вони почали здавати позиції з часів ковіду, а війна їх добила остаточно.
Раджу Наталі Болгар із українських брендів, вони поки якість тканин тримають.
автор наКоблучках • 18 мая 2023
Ответ дляРомашкинная
Катя Пушкарева среди нас😁😁😁
Точно 🤣
осень харашо• 18 мая 2023
Як зробити з себе тьотю якнайшвидше.
Попихтю та й годі• 18 мая 2023
Ответ дляКапитанльнаЯ
И мне)
Не вмію заміряти• 18 мая 2023
Ответ дляКапитанльнаЯ
Тогда уже лучше такое
автор наКоблучках • 18 мая 2023
Ответ дляПродавчиня кіз
Та не хвилюйтеся, я їх і не збиралася купувати)
Це трохи не мій стиль))

Вирішила приміряти що зараз в моді😀
автор наКоблучках • 18 мая 2023
Ответ дляНе вмію заміряти
Тогда уже лучше такое
Це Vovk? Я минулим літом таке коралове у них купила, якість також жахлива. Пишуть льон, але льоном там і не пахне. Жорстке, колюче і неприємне. Один раз вдягла, і подрузі віддала.
А фасон непоганий
Голубая фишка• 18 мая 2023
А я була на маркеті Всі свої- Дні української сукні в ці вихідні. Ціни були від 1200, багато було чого вибрати, багато льону було. Якісь дуже добра всього, що міряла.
Пік Антна• 18 мая 2023
Страшные всё
Не вмію заміряти• 18 мая 2023
Ответ длянаКоблучках
А фасон непоганий
Да. Я покупала у них платья, меня качество устраивает. Лен тоже брала, после стирки нормально. Он же сам по себе колючий немного
автор наКоблучках • 18 мая 2023
Ответ дляосень харашо
Як зробити з себе тьотю якнайшвидше.
Не хвилюйтеся, це просто примірка. Цілком згодна з вами. Це жесть. Дівчата купують.. Черга на касі і у всіх ті сукні скляні в квіточки
Невидимка Майя• 18 мая 2023
Ответ дляКапитанльнаЯ
Мне тоже)
Ёшки_Матрёшки• 18 мая 2023
Одни и те же безликие платья халаты показывают здесь. Редко что-то классное
Пік Антна• 18 мая 2023
Особенно горловина кошмарная
Зайдите на шафу там хоть много стока, но европейское качество