Томатико• 18 мая 2023

Скажіть, я перегинаю палку чи все ж ви мене розумієте?

От всі і я в тому числі проти того щоб слухати/дивитись рос.контент, ну я прям категорично проти. Але є така річ як інстаграм, в рекомендованих мені видало ту профуру бородіну ксюшу і я зайшла на її сторінку ( реально, чуть не вирвало особливо від поста про дєпабєді) але дивлюсь деякі мої друзі на неї підписані, чисто заради цікавості зайшла в список їх підписок, а там і тіматі і аксанасамойлава і тд. От мене прям ковбасить від цього, прям бридко, ви вважаєте я маю право просто поцікавитись нафіга це їм і висказати що я про це думаю.
Взагалі, чи вважаєте ви доречним в таких ситуаціях тримати якісь рамки.
Наприклад я дуже не ввічливо і далеко послала подругу яка мені почала розповідати що вона розглядала фото з Бучі на предмет постановок. Вона тепер всім розповідає що я психопадка
Протея• 18 мая 2023
а как они на нее подписаны, если у меня все профили русские закрыты для просмотра? может забыли отписаться

автор Томатико • 18 мая 2023
Прям 6 чи 7 людей позабували відписатись і від бородіної і від тімона і від іншого гімна?
Ну от і тема про те, я хочу поцікавитись чому вони на них підписані
JENYABEST• 18 мая 2023
А что Вам мешает высказаться ?
Вкуси мене• 18 мая 2023
Нет, считаю, что не имеете право лезть к другим людям. Максимум, что можете - перестать общаться. А что кому смотреть/слушать, на кого быть подписанным они и сами решат, это не ваше дело
tarveldy• 18 мая 2023
Бісить, соцмережі мені вічно те гівно сунуть, скаржусь, блокую все одно воно мені виригує павла волю і тому подібне
автор Томатико • 18 мая 2023
Ответ дляJENYABEST
А что Вам мешает высказаться ?
Я написала що мені щось мішає?
автор Томатико • 18 мая 2023
Ответ дляВкуси мене
Ну ок, просто якщо хтось забув відписатись це одне, а якщо інша причина це інше, як мені взнати? І чому я не можу висловити свою думку?
ЭкстрасенсиХаЯ• 18 мая 2023
Ответ дляtarveldy
Странно, мне вот никогда не предлагает инста никого из раши
Птица Говоруша• 18 мая 2023
Я отписалась от всех вначале войны. И не уважаю тех, кто-то сих пор подписан на этот руский шлак поддерживающий войну

ХикориДикори• 18 мая 2023
Может у них 2 тіс подписок и она среди них. Не попадается ленте и не удаляет
Вообще не понимаю, как на нее можно было подписаться

Х
автор Томатико • 18 мая 2023
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Дофіга їх контенту в рекомендоіаних, хоч в мене давно немає в підписках нікого звідти
Живчик-счастливчик• 18 мая 2023
меня вся родня в психи записала срашни
ХикориДикори• 18 мая 2023
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
и мне
автор Томатико • 18 мая 2023
Ответ дляХикориДикори

Х
В мене було 2500 підписок і я все почистила
Ванна Тазиковна• 18 мая 2023
Ответ дляТоматико
Ваше право знати. Ваша позиція зрозуміла. Я такої ж думки- все рашистське на#
Вкуси мене• 18 мая 2023
Ответ дляТоматико
Потому что они не спрашивают ваше мнение
Неновая почта• 18 мая 2023
Ні, недоречно. Якщо Вас щось не влаштовує, відпишіться від знайомих і все. Вказувати дорослим людям,на кого хм бути підписаним і що слухати, не Ваша справа. Кожен вирішує сам.
Нашли в капусте• 18 мая 2023
Это не ваше дело, выскажете свое ценное мнение если им поинтересуются
ЭкстрасенсиХаЯ• 18 мая 2023
Ответ дляТоматико
У меня в рекомендованных турецкие стоматологи, турецкие пластические хирурги, турецкие бебики, украинские байеры люкс одежды и скандинавские модные блогеры))
В Турции я правда была давно и ничего оттуда не искала)

JENYABEST• 18 мая 2023
Ответ дляТоматико
Я написала що мені щось мішає?
Ну да Вы я так понимаю переживаете, что полезете на рожони и растеряете последних подруг
Бодіпозітівна• 18 мая 2023
Ви відповідальні тільки за себе. Про що ви пишете, то порушення особистих кордонів. Не опускайтесь до цього, а ще вас можуть просто послати.
Регионщица• 18 мая 2023
Я бы просто перестала с такими общаться.
Выяснять отношения с каждым по поводу списка его подписок как-то странно.
JENYABEST• 18 мая 2023
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
И мне, причем я всегда все пишу - ищу на руссом языке.
автор Томатико • 18 мая 2023
Ответ дляВкуси мене
Тобто, це та ситуація коли теж потрібно залишатись толерантним?
ОбережнаЯ• 18 мая 2023
Ви з впн сидите чи як?
Ці всі профілі недоступні в Україні і люди елементарно не бачать їх, тому й не повідписувались.
Нашли в капусте• 18 мая 2023
Интересно, автор случайно разделом промахнулась?)
автор Томатико • 18 мая 2023
Ответ дляНеновая почта
Я нікому не вказую, я збираюсь сказати що я про це думаю і справа не про відпишіться, а про реальне спілкування
Вкуси мене• 18 мая 2023
Ответ дляТоматико
Эта та ситуация, когда просто не нужно лезть в дела других людей. Причем здесь толерантность?
автор Томатико • 18 мая 2023
Ответ дляОбережнаЯ
Ви з впн сидите чи як?
Деякі люди не в Україні і я не в Україні
Неновая почта• 18 мая 2023
Ответ дляТоматико
А Вашої думки питали? Ні.