Томатико• 18 мая 2023
Скажіть, я перегинаю палку чи все ж ви мене розумієте?
От всі і я в тому числі проти того щоб слухати/дивитись рос.контент, ну я прям категорично проти. Але є така річ як інстаграм, в рекомендованих мені видало ту профуру бородіну ксюшу і я зайшла на її сторінку ( реально, чуть не вирвало особливо від поста про дєпабєді) але дивлюсь деякі мої друзі на неї підписані, чисто заради цікавості зайшла в список їх підписок, а там і тіматі і аксанасамойлава і тд. От мене прям ковбасить від цього, прям бридко, ви вважаєте я маю право просто поцікавитись нафіга це їм і висказати що я про це думаю.
Взагалі, чи вважаєте ви доречним в таких ситуаціях тримати якісь рамки.
Наприклад я дуже не ввічливо і далеко послала подругу яка мені почала розповідати що вона розглядала фото з Бучі на предмет постановок. Вона тепер всім розповідає що я психопадка
Жена миллионера• 18 мая 2023
Ответ дляТоматико
Серйозно?
Ви реально вважаєте шо я повинна перед вами відчитатись?
Може ще фото документів що підтверджують мій статус і довідку про неотриманея виплат?
Что это у вас за смех? Нервный? Врать меньше надо просто
Я на хвилинку• 19 мая 2023
Для мене важливо, що людина робить, якщо вона збрає кошти, воює, плете сітки та інше, мене не обходить цей контент. Мене більше бісять піз...ли, які розмовляють тільки мовою, не дивляться нічого російського, хоча є непоганий контент, та ж сама Горддєєва, але сидять пасивно на дупі.