ТихоЯ• 19 мая 2023
Огромный комар в квартире!!! Он кусает людей?
ДелиВерка• 19 мая 2023
Ответ дляЧижик Пижик
Нет, он кстати ест маленьких комаров
Никого он не ест, что за глупости. Он вообще питается нектаром.
Чижик Пижик• 19 мая 2023
Ответ дляДелиВерка
Идите почитайте про них
ДелиВерка• 19 мая 2023
Ответ дляЧижик Пижик
Идите почитайте про них
Комары́-долгоно́жки[2], или кара́моры[3][4] (лат. Tipulidae), — семейство двукрылых насекомых из подотряда длинноусых (Nematocera). Живут в сильно и умеренно увлажнённых биотопах: в лесах и других древесных насаждениях, вблизи пресных, как правило, мелководных водоёмов и на болотах[5]. Взрослые насекомые питаются нектаром или не питаются вовсе[5].
90x60x90• 19 мая 2023
Безобиднейшие существа, но нагоняют страху) сама срусь при виде их свисающих лап
Добро с Кулаками• 19 мая 2023
Карамора, не бойтесь. А лучше баночкой поймайте её и выпустите на улицу)
Чупа-чупс• 19 мая 2023
если малярийный, лучше убить. Он переносчик заразы. И он, как и обычный комар, ’кусает’. У меня после такого укуса рука распухла и нагнила, оперировали.
Ответ дляЧупа-чупс
Для того, щоб комар став малярійним, спершу треба малярійне болото. У Вас же скоріше були звичайні ’коки’.
Їжак в панчохах• 19 мая 2023
Ответ дляДелиВерка
Пивом
Сапай вазони• 19 мая 2023
Ответ дляЧупа-чупс
А на ньому написано що він малярійний? Чи він з медичною карткою прилетів до автора?
Чупа-чупс• 19 мая 2023
Ответ дляСапай вазони
Вы так хотели блеснуть умом... Малярийного комара можно отличить только по посадке на коже, он сидит, наклонившись, тогда как обычный комар сидит ровно. Отличить малярийного от некалорийного комара сможет только специалист. Я не думаю, что у автора есть большое желание дожидаться и выяснять, какой именно это комар.
Чупа-чупс• 19 мая 2023
Ответ дляGreen_Cat
Нет. Был укус комара и этот комар был в комнате, его видели родители. Тоже думали, безобидный. В итоге руку разнесло очень сильно да так, что рука была, как надутая перчатка. Шрам на всю жизнь. Хирург сказал, вовремя обратились.
Чупа-чупс• 19 мая 2023
Девочки, извините за ооффтоп, как на Советчице отключить исправление? Пишешь одно, а исправляет на черти-что
Вільний митець• 19 мая 2023
Ответ дляЧупа-чупс
Руку роздуває не малярія, а стафілококи... а от вони вже можуть бути з любого джерела.
Чупа-чупс• 20 мая 2023
Ответ дляВільний митець
А де ви побачили, що я написала, що від малярії роздуло руку? Від укусу. Комар заніс інфекцію. Не з любого джерела, а комар заніс, не вигадуйте того, чого не було.
Вільний митець• 20 мая 2023
Ответ дляЧупа-чупс
Ви написали, що треба вбивати малярійних - поки немає малярії в болоті де вони живуть, нічим не відрізняються від звичайних, які теж можуть занести інфекцію.
Чупа-чупс• 20 мая 2023
Ответ дляВільний митець
так, я написала. Коли мене вкусив малярійний комар, сімʼя мешкала в місті, де болот не було ніколи. Комар вилетів з підвалу будинку. І те, що це був малярійний комар, встановили медики. І від звичайного комара малярійний відрізняється ще й розмірами. Як ви читаєте? Я написала, що він був у кімнатфі, значить, його БАЧИЛИ. І змогли відрізнити за розмірами від звичайного
ТихоЯ
• 20 мая 2023
Ответ дляЧупа-чупс
Він був набагато більше за звичайного комара? Схожий на того великого, довгоногого (який не несе небезпеки), про якого писали порадниці вище?
Чупа-чупс• 22 мая 2023
Ответ дляТихоЯ
Так, приблизно в 2 рази. Він виглядає як той, що описували порадниці. Але відрізнити його можна лише коли сідає на шкіру. І я потім багато років мала проблеми через той укус.
ТихоЯ
• 22 мая 2023
Ответ дляЧупа-чупс
Ох, ясно. Уявляю цей жах, коли кусає такий велетень.