Як вам світська левиця Катюша Репʼяхова? Чому ви всі так іі хейтите? Бо вона молода, струнка, талановита та багата?
Ответ дляПротея
Это вы - Катя! Я вас по слогу узнаю!
А ми знайомі?
Ответ дляTatius_ka
Чому заздрити? Що як у Вас, так і у репяхової нема зіркового чоловіка?
Він зірка, він виступає на великій сцені
Ответ дляTatius_ka
у Вас нема зіркового чоловіка
Заздріть мовчки))))
Я не заздрю
Ответ дляTatius_ka
У Вас нема зіркового чоловіка
А до чого тут я?
Татьяна-bfd8• 19 мая 2023
Сколько же больных троллей развелись на форуме . Отпадает всякое желание заходить
Ответ дляТатьяна-bfd8
Удалено администрацией...
ТашаНаташа• 19 мая 2023
Ответ дляМилая девочка Лиза
Заздріть по тихому
Чему?)) Передранной у Таркана песне? Когда там она вышла? В прошлом веке однозначно. Какое реальное достижение, песня-плагиат конца 20го века... Еще есть чему завидовать?)
Ответ дляTatius_ka
... бо у когось він є, у Вас - нема.
А судячи з Ваших же відповідей, для Вас наявність зірки під боком в ліжку - то аргумент в суперечках))
Я не заздрю. Я Катю поважаю
ТашаНаташа• 19 мая 2023
Ответ дляlinala
Гига тоже тогда зирка, и Бобул, и Поплавский.
Но те на Катю не повелись...)
Ответ дляVitamina1407
А чому ви стібете її? Заздрите?
Я відповім за себе:
* не заздрю
* вважаю її тупою після її сторіс, в якому вона апеляційно доводила, що вона ’не дура’ (дослівно), розказуючи, що ’прочитала в Гуглі’ (дослівно) про дітей з аутичним спектром.... ... і далі потік дебільних слів
* не заздрю
inneska-85• 19 мая 2023
Ответ дляТатьяна-bfd8
это наверное из-за войны у автора совсем уже крыша поехала.
inneska-85• 19 мая 2023
Ответ дляTatius_ka
Я відповім за себе:
* не заздрю
да этого позора про пропуск уже достаточно, чтобы молча сидеть им и не высовываться. нет же,лезут, как тараканы, со всех щелей.
Ответ дляinneska-85
А в чому позор? Маю право
Vitamina1407• 19 мая 2023
Ответ дляTatius_ka
Я відповім за себе:
* не заздрю
І що. Ну дура і дура , мене вона не тригерить. А вас чомусь - Да.
inneska-85• 19 мая 2023
Ответ дляМилая девочка Лиза
А в чому позор? Маю право
а не позор? достижение? что забрали пропуск, потому что, как тупые обезьяны, о нем обьявили на всю страну?