Порадьте де, в яких магазинах, базарах ви купуєте одяг маленьких розмірів, хс с, в більшості магазинів в тц все таке велике...
Ответ дляReema
Я скоріше не уявляю де зараз XS-S нема… З підліткового віку памʼятаю, що як доводилось купувати на ринку, то все було таке велике, від М-ки мабуть, і розміри часто не були вказані, такий собі one size)
Хочеться щоб і річ була якісна, купила пальто в House, таке гарне зручне, по розміру чудово, але пару тижнів поносила, а воно вже таке кошлате на рукавах і біля карманів...жах
Треба в сінсей ще зайти, як мені вище радили
Ответ дляMісіс Паф
Сенсей навіть слабкіший за House, як на мене. Я беру House, Cropp, Zara, H&M, Reserved, білизна - Вікторія. Але це тому що цінова категорія підходить, а знайти розміри взагалі проблеми немає
gala-grabchak• 19 мая 2023
Ответ дляMісіс Паф
так це і бренд з низькою якістю. дивіться на склад матеріалів кожноі речі якщо там лише синтетика то і не розраховуйте на довгий термін носки.