Великий сатирик• 19 мая 2023

Девочки, это нормально? Сотрудница мужа

Сотрудница мужа на каждой совместной фотографии кладет ему руку на плечо, делает с ним какие-то селфи, на фото с коллективом всегда стоит рядом с ним. Сотрудница красивая, 31 год, не замужем. Мы с мужем вместе 2 года, ему 30, мне 25, встречались до свадьбы 1 год. Это я просто загоняюсь и ревную без причины? Ему об этом не говорила, истерик не закатываю по этому поводу, но какое-то чувство меня гложит, не знаю. Поговорите со мной, оцените ситуацию, а то даже рассказать некому.
Продавчиня кіз• 19 мая 2023
Ответ для220В
Хаха)) мой тоже говорил, у нас нет женщин на работе, они все просто менты) я их не воспринимаю, как женщин)
Нашёл себе из коллектива?))

Аноним_1857• 19 мая 2023
Ответ дляПродавчиня кіз
Ну хорошо, не сантехник, так не сантехник))
Я согласна, разных забирают, не одних олигархов))
Я бы сказала почти всех без исключения, если нет помех в виде маман и т.д..
Продавчиня кіз• 19 мая 2023
Ответ дляКіна не буде
Думаете, если раскроете, не будет макать?) Тогда уж лучше самой макать.. И удовольствие и разнообразие, и за мужем не так будет хотеться бегать)
Фи, не люблю грязи. Лучше одна буду.
Конечно не будет - разойдёмся)))
Встидаюся запитать• 19 мая 2023
Увага автор! У моїх двох подруг так чоловіків розлучили з ними реальні страшилки. Одна спеціально дуже схудла, а була товста дуже і все тіло в целюліті, але вона була головна на фірмі на її посаді і багата дуже. Так вона навіть кодуватися для схуднення ходила. А у іншої подруги, так та просто сама на нього заскочила, поки жінка хворіла, а в нього на секс був пунктик щоб кожного дня. От вона і скористалася, використавши як аргумент, що вона йому дасть грощі на не добудований будинок. Обидва повелися. А Ви кажете, що колежанка Вашого чоловіка дуже красива, то тимпаче Вам треба добряче думати. Включіть поки режим спостереження, але обережненько. Не треба паніки. Розробіть хитрий план. Дивіться по трошки його переписки. Встановіть в телефоні гугл- маршрут його пересування з телефоном. Для збереження сім’ї від таких сучок жінці не гріх і захищатись, як їй заманеться. Одна моя бувша подруга 35 років розлучила молодшого за неї чоловіка на 10 років напередодні весілля і глазом не моргнула. Іі аргумент- а у мене теж зараза чоловіка вкрала. Дійте поступово. Для початку все передивіться і зберіть інформацію протягом місяця (якщо мені бреше чоловік, то мені не було б соромно це робити. А чому детективам можна а Вам ні?). Якщо підозри залишаться, то розкажіть йому подібну історію про себе і попросіть пораду. Типу, я відчуваю, що до мене неабияк заграє чоловік. Ти його не знаєш. Я хочу, щоб ти знав, що я не реагую на це і не поведуся з ним на секс, хоча він симпатичний. Мені потрібен тільки ти. Ти мені віриш? Але якщо ти випадково побачиш фото, де він біля мене тулиться, то не зважай це тільки безвинний офісний флірт. А в тебе на роботі чи в компанії друзів є такі жінки - прилипали? Чекайте відповідь. Якщо мовчить, то дуже коректно додавіть його вже, наче ви спитали просто по темі і цим не переймаєтесь, бо впевнені в собі. Типу: ’Я от бачила у тебе теж є пару таких фото’. Може поговоримо про це, щоб не було потім звинувачень з обох сторін?’ І далі бла, бла ,бла в тому ж дусі. Ведіть при цій розмові себе впевнено, щоб дрижання в голосі Вас не видало. Далі дійте в залежності від того, що він Вам відповість на це. Також одягайте трошки коротші юбки, загравайте з ним, будьте веселою і романтичною. Розміщуйте свої привабливі фото ( але не дуже сексуальні, з оголеним тілом) у соцмережах. Зробіть з чоловіком фотосесію, щоб вона побачила, як він Вас любить. Стосунки це важка праця і звичка нажаль вбиває всю романтику і чоловічий потяг стає слабішим . Тому стосунки треба постійно підстьобувати. Ви ж жінка, будьте різною: то ніжною, то трохи прохолодною Накупіть костюмів для сексуальних ігр. І завжди потібно бути в формі ( гарне волосся, тіло, нігті і т.д) Бажаю Вам щастя.
220В• 19 мая 2023
Ответ дляПродавчиня кіз
Нашёл себе из коллектива?))
Ага, и не одну)
Море Щастя• 19 мая 2023
Ответ дляПродавчиня кіз
У меня бывший муж ушёл из семьи, оказалась фея на работе(но я рада что свинтил, но то вопрос иного толка).
Боже, как он говнял при мне эту пассию ежедневно 😂 и тупая, и жирная, и не компетентная и тд и тп.
Это точно не поможет))
Так это он говнял специально, что б вы не догадались.
Продавчиня кіз• 19 мая 2023
Ответ для220В
Ага, и не одну)
От жеж кобеляка (((
Продавчиня кіз• 19 мая 2023
Ответ дляМоре Щастя
Конечно) самое смешное, что она ко мне работать пришла потом в одну фирму. Испугалась, думала бить что и буду. Но они разошлись уже тогда.
Смешно получилось))
АгатаХристя• 19 мая 2023
Я теж постійно стою рядом зі своїм колегою на фото, але не тому що він мені подобається, як чоловік, а тому, що він дуже гарна людина. В нас такий скотський колектив, він єдиний адекватний з ким можна спілкуватись, він як подружка. І це не я одна така, ще одна колега стає з іншого боку, бо рядом з іншими, навіть стояти не хочеться, вони такі п*дараси, вибачте. Він єдиний з чоловіків на роботі з ким можна ляси поточити і він не підставить. Ну це я вам зі свого боку написала. В нього є жінка, в мене чоловік. Ще пару дівчат є, з якими спілкуємось, ми якось кучкою тримаємось. Ще раз напишу, в мене до нього, як до чоловіка, немає симпатії. Він просто крутезний друг та людина. А як у вашого чоловіка в колективі, то хто його знає!

ЕлькиПальки• 19 мая 2023
Ответ дляТвоя подружайка
Божечки, а це має бути якась мета? Просто дружні стосунки. Тим більше, що одружений і не проти
Я не Божечка Але нащо липнути до чоловіків? Комплекси якісь? Недолюблена дитина?
Файна пані• 19 мая 2023
Я бы поговорила с мужем, спокойно и серьезно объяснила, что мне такие вещи неприятны, а поведение коллеги недопустимо.
Попросила бы его поставить ее на место и оградить меня от таких моментов.
Предложила бы свою помощь: может мне пойти и с ней поговорить?
Все очень спокойно и серьезно, никаких истерик.
Такие ситуаци на работе очень часто разворачиваются в романы, каждая из нас знает несколько историй. Тем более 31летняя привлекательная женщина. Хочет запрыгнуть в предпоследний вагон.
Вы имеете право и долг защищать себя и свою семью.
Дело было давно• 19 мая 2023
Ну справді автор, сказати, що Вам не подобається рука чиясь на плечі і запитати, чи йому це ок- нічого такого немає в цьому. Це не ревнощі і не істерика і не виїдання мозку, а нормальне розставлення кордонів. Спокійним голосом, без надриву.
Санта Барбара• 19 мая 2023
Автор, не страдайте фигней. Неужели ваш муж после женитьбы теперь неприкосновенный божок, на которого и глаз нельзя поднять, не то,что прикоснутся? Он не личная ваша вещь, он имеет права на общение и с другими людьми ,окроме вас. Ну и что, что положила руку на плечо? Обычный дружеский жест.И все. Может они хорошо общаются на работе. Одно дело,если у вас до этого были нехорошие предчувствия и вы обнаружили это. Тогда надо просто наблюдать за мужем. Неверность так или иначе раскроется. А если вы просто распсиховались из-за фото,тогда вам надо работать над своими комплексами. Вы не можете вашего мужа удерживать только возле себя в плане общения. Он живой человек. Не накручивайте себя.
Твоя подружайка• 19 мая 2023
Ответ дляЕлькиПальки
Комплекси швидше у жінок, які відслідковують хто і як руку поклав на плече чоловіка одружені чоловіки та жінки звичайні люди, які можуть дружити та спілкуватися з особами протилежної статі і це якраз здорові психологічно люди, вони не бачать у кожному зустрічному партнера по сексу.
Дівчина заглядєніє• 19 мая 2023
Не думаю, что это нормально, скорее всего она положила на него глаз. Есть такие, что на всех вешаются, но она же все время рядом с вашим.
Дівчина заглядєніє• 20 мая 2023
Ответ дляРекламама
Хотя у нас в офисе сотрудники женатики могут к девочкам в шутку обратиться - моя любимая женщина, однако же они все крепко женаты. И на перекур бегают спокойно, такая неформальная обстановка
Ну у нас тоже такие есть, любимая женщина, зайчик, котик поголовно всем, но в личное пространство не лезут, никаких рук на плечах ни на фото, ни без.
Помидорина• 20 мая 2023
Не добре це.На моїй роботі була така профура,саму чоловіків кинув заради коханки,то вона подалась во всі тяжкі.
По одруженим.Жарти,обнімашки,типу по дружньому...все таки розбила сім´ю.Потрібно не мовчати!Хай ваш чоловік розуміє що ви такого не потерпите.Треба чітко встановлювати границі дозволеного.
Маруська Му• 20 мая 2023
Ответ дляПрипоРошенная
Она положила на него глаз
И не только глаз, а уже скорее всего и п...ду.