чаревна• 19 мая 2023

Грузия!

Жители Тбилиси протестуют у здания парламента против возобновления прямого авиасообщения с россией.

Протестующие перекрыли проспект Руставели.
Mammoth• 19 мая 2023
Ответ дляKozaNostra_I
Всем благодарным, предлагаю заменить россиян на курортах Грузии этим летом! Это будет лучшей благодарностью, а то вашу на хлеб не намажешь
Півтора року війни скоро, а хтось досі вважає, що руські рублі того варті?

Даксо• 19 мая 2023
Ответ дляGIJane
А мені здається, що грузинам там особо фіолетово щодо всього. Меншість протестує, більшість - вже готує хачапурі новим туристам.
Якби там був такий гордий та принциповий народ, то вони б не терпіли цю п´яту колонну.
Як наче у нас більшості було не все одно, поки рашка не почала будинки і торгові центри ракетами розбомблювати.
igla29• 19 мая 2023
Ответ дляGIJane
Грузинского народа очень малое количество,всего несколько миллионов и они очень боятся войны,потому,что это изначально будет обречено на провал. А у каждого есть своя семья,дети и своя зона ответственности.
Реверанс• 19 мая 2023
Ответ дляnatapri
Я написала что он не прорашинский и так оно и есть, спорить не собираюсь
Виступ Зеленського в Горловці в 2014 це проукраїнська позиція?
Фотки з Бесом та іншими бойовиками.
Повернення Зеленського з Буковелю літаком через москву це що?
Не знаєте,що наш президент потайки робив в москві?
І от це ж як пояснити?
Не чіпай - вб ю• 20 мая 2023
Ответ дляРеверанс
Фотки з Бесом та іншими бойовиками.
І от це ж як пояснити?
А коли воно через мск поверталося?
Реверанс• 20 мая 2023
Ответ дляНе чіпай - вб ю
А коли воно через мск поверталося?
З українського Буковелю - Оман - москва - київ
В Омані налагоджував звязки з руснею.
Думаю й дітак йому знарошне перед носом наш збили.
Він потім всьому екіпажу літака Героїв України присвоїв.Здуру,чи з переляку
Отакі збіги
Не чіпай - вб ю• 20 мая 2023
Ответ дляРеверанс
В Омані налагоджував звязки з руснею.
Отакі збіги
А, перед війною? то й не дивно)

я вже думала що те святе і Боже ще й за часів війни таке собі дозволяє.
natapri• 20 мая 2023
Ответ дляРеверанс
Фотки з Бесом та іншими бойовиками.
І от це ж як пояснити?
Выступление Зеленского было в апреле 2014, да, Горловка была захвачена, но никакого ОРДЛО еще и в помине не было, тот же гребаный референдум проходил в мае. Зачем Вы этот бред от Шария транслируете?