Стасько• 20 мая 2023

Повірка лічильників води та тепла

А що, дійсно скасували постанову, де було визначено, що на період війни можна не повіряти лічильники. Типу Київ вже не відноситься до можливих бойових дій? А те що шахеди і ракети кожен день літають і можуть розхерячити будь-який будинок це все ок? Можна спокійно видихати і повіряти лічильники в квартирах? Хто в темі, можете кинути прсилання на постанови, які дозволяють не повіряти? А то вчора набрала мене якась фірма і почала втирати, що посианова скасована і Київ не відноситься до зони можливих бойових дій. Якщо й так, то яка скотина в Раді таке могла видати??!!!!
автор Стасько • 20 мая 2023
Ответ дляАйпишница
Интересно, где можно посмотреть список территорий, которые там теперь подразумеваются.
Я в інеті знайшла тільки таке «До оновленого переліку територій можливих та активних бойових дій увійшли населені пункти в Дніпропетровській, Донецькій, Миколаївській, Сумській, Харківській, Херсонській, Чернігівській, Запорізькій і Луганській областях.»

автор Стасько • 20 мая 2023
Ответ дляДомашка
Але комунальні служби повинні працювати - так?
Воду постачати, електрику, сміття вивозити? Чи хай не роблять цього - війна ж, і може потрапити в будинок, нащо йому вода.

Ну автор, комунальники теж хочуть дітей годувати, з чого їм це робити, якщо всі платити перестануть?
Я плачу комуналку, до чого тут повірка? Ви вважаєте, що оплата повірки йде на зп комунальщикам? Вона йде комусь у кишеню, як і всі інші податки.
Домашка• 20 мая 2023
Ответ дляСтасько
Я вважаю, щр вона йде в тому числі комусь на зарплатню.

Не платять - може й пронесе.

Всі наші так хочуть в Європу, в цивілізацію, але не хочуть дотримуватись законів. Я уявляю, якщо б Німеччині не зробити щось вчасно.
Син в Польщі один день протеимінував оплату за квартиру - таку пеню нарахували, що тепер заздалегідь платить.
Хропочка з гривкою• 20 мая 2023
Ответ дляvecya
Мне ещё в 2018 на поверку надо было отдать, все времени не было. Интересно, какой штраф или что там
В особистому кабінеті перестають враховувати показання лічильників і разують по нормі. У вас все норм в ок?
Айпишница• 20 мая 2023
Ответ дляСтасько
Нашла: на данный момент список вроде такой https://profpressa.com/news/z-10-bereznia-diie-ono... (Перелік територій - кликабельная ссылка).
Не гавкаю- но охраняю• 20 мая 2023
Ответ дляСтасько
Сама вже найшла цю постанову https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/440-2023-п#Tex...
Все для людей сволочі. В країні війна, а ці виблядки зелені при владі додавити хочуть останнє.
++++ просто ненавижу( вам не передать словами
Не гавкаю- но охраняю• 20 мая 2023
Ответ дляСтасько
Мені озвучили 380 грн лічильник, а в мене їх 4 !!! і 1700 теплолічильник, це більше 3 тис візьми і викинь.
Не вмію заміряти• 20 мая 2023
А вы звонили в водоканал с этим вопросом? у нас тоже 4 счетчика
Не гавкаю- но охраняю• 20 мая 2023
Ответ дляДомашка

А олигархам может хватит державу обворовывать и людей? Вон за опу взяли в очередной раз фирташа и облгазы начали проверять, оказывается они державу оборотами на млрд за последнее время, страна клоунов и коррупции( а народ нагибать пониже нужно, при том надрв принадлежат народу как в конституции сказано) и куча прокладок зарабатывает сидя на Кипре и мальдивах(

автор Стасько • 20 мая 2023
Ответ дляДомашка

Не платять - може й пронесе.

В Польші немає війни
автор Стасько • 20 мая 2023
Ответ дляНе вмію заміряти
Ще ні, зараз подзвоню пбо в пн
автор Стасько • 20 мая 2023
Водоканал працює по будням, буду зв‘язуватись в будній день.
Домашка• 20 мая 2023
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Каждому нужно смотреть за собой и начинать с себя, а не только пенять на других.
Если бы все так делали - может и жили бы все лучше. А у нас принято виноватых искать.
Домашка• 20 мая 2023
Ответ дляСтасько
В Польші немає війни
Ви думаете, что те, кто сейчас не проверяет счётчики - исправно это делали до войны? Вряд ли или таких мало.
Если я проверяла вовремя - я и сейчас поверю - летом как раз тепловые поверять. Хоть и зарплата из-за войны упала и расходы увеличились. И мои соседи так же. Одни вообще без работы долго были - но на поверку у них отложено, потому что по среднему потом дороже платить.

Да и реально всё можно решить, было бы желание. Нет работы - принести справку, что не нет и отсрочить ту поверку. Или документы о выезде.
А_мій_самий_самий• 20 мая 2023
Сиджу читаю тему і туту мені дзвонить якась контора і лякає загальними тарифами за відсутність повірки. Поклала слухавку. Але справді в мене цього року спливає термін повірки, треба буде зайнятися
курасаны• 20 мая 2023
Харьков, приехали домой поверили и все. В чем проблема? Поверять нужно было ещё весной, но тогда в Харькове был ад, поверку сделали в сентябре. Когда выезжали из Харькова жили в Черкассах, там тоже как раз хозяева поверяли. Чем Киев отличается ?
графиняВишенка• 20 мая 2023
Ответ дляДомашка

Не платять - може й пронесе.

Ви не врахували війну. Я оплатила весь опалювальний сезон пустої квартири, вчасно, згідно з рахунками. Але зриватись з роботи з за кордону для повірки , кидати чи возити за собою неповнолітніх дітей, це якось дивно, коли влада знає, скільки людей виїхало. Це мали продумати і прописати в законі
графиняВишенка• 20 мая 2023
Ответ длякурасаны
Ви працюєте за кордоном? Маєте неповнолітніх дітей? Якщо для вас їздити туди сюди не проблема, маєте зайві кошти на це, на поїздки, то не розписуйтесь за всіх
Не вмію заміряти• 20 мая 2023
Ответ дляСтасько
Если можно напишите тут что они скажут по этому поводу, имеете вы вы повл пока не поверять.Спасибо

курасаны• 20 мая 2023
Ответ дляграфиняВишенка
До вересня жили в Черкассах, потім чоловік повернувся в Харків. Я з дитиною виїхала за кордон, працюю. І я бачу, як на Іспанії та Італії у наших гроші та час є, а в Україну ні часу ні грошей немає.
графиняВишенка• 20 мая 2023
Ответ длякурасаны
Це ні про що. Законом має бути передбачений варіант, коли людина в квартирі відсутня
Капризуля• 26 мая 2023
Автор, що там с приводу повірки? Ви додзвонилися?
автор Стасько • 26 мая 2023
Ответ дляКапризуля
Так, в Києві треба повіряти, нажаль.