Потребую апгрейду• 20 мая 2023

Як припинити дружбу?

Доброго ранку всім. Чи було у вас так, що дружили з людиною роками, а потім зрозуміли, що ця дружба вас стомила, людина наче й непогана, але за духом ви різні, за темпераментом, ця дружба ніяк вас не розвиває, ніякого післясмаку після зустрічей давно нема? Якщо так, то як розривали таку дружбу? Різко переставали спілкуватися, пояснювали щось чи поступово скорочували спілкуватися? Людина пише, аби дізнатися, чи нічим мене не образила, а я навіть не знаю, що й відповісти. Правда може образити, але й підтримувати таку дружбу на шкоду самій собі також не хочеться. Я дійшла нещодавно висновку, що переросла цю дружбу. Нам вже не по 15 років — давно не підлітки. Дружити лише заради галочки не хочеться.
Радостина• 20 мая 2023
Ответ дляНеВРотик
Я теж знайду, але це не дружба. Це спілкування раз на тиждень.
Какая разница как это называется? Пусть будет общение раз в неделю -две. Я, например даже с подругами так часто не хочу общаться.

автор Потребую апгрейду • 20 мая 2023
Ответ дляИнстагра_мерша
О, была у нас институтская подруга, нас пять человек дружили, сказала, что она нас переросла. Это после всяких типа тренингов личностного роста. Вы мне автор её напоминаете.
Есть у меня школьные подруги, редко общаемся, встречаемся, но поддерживаем связь , зачем же рвать отношения, если человек нормальный и ничего вам не сделал.
Але й для чого тісно спілкуватися, якщо людина тобі нецікава? Аби робити їй послугу, бо вона нормальна і нічого мені не зробила? Це також дивно, плюс, це брехня цій людині. Підтримувати зв’язок — одна справа, а от дружити тісно — зовсім інша. Плюс, це нормально, якщо тобі хтось став нецікавим, так само і я можу такою стати для когось. Це життя. Дороги можуть розійтися, як на мене.
НеВРотик• 20 мая 2023
Ответ дляРадостина
Автор про дружбу і я теж про неї.
Спілкування вистачає різноманітного.
Радостина• 20 мая 2023
Ответ дляНеВРотик
Автор про дружбу і я теж про неї.
Спілкування вистачає різноманітного.
Понятие дружба-для всех разное. Я бы не вынесла человека, если бы он пытал меня ежедневным общением. Общение раз в неделю -две-это мой максимум и я считаю это дружбой
автор Потребую апгрейду • 20 мая 2023
Ответ дляПушкининиана
Товаришуйте.
Ви явно від дружби забагато очікуєте.
Товаришувати і дружити — різні поняття.
НеВРотик• 20 мая 2023
Ответ дляРадостина
Вважати можна що завгодно...
Радостина• 20 мая 2023
Ответ дляНеВРотик
Вважати можна що завгодно...
Действительно так. Одним комментарием вы раскрыли ваши умения коммуницировать, вести диалог, общаться. А к другим- требований выше крыши.
НеВРотик• 20 мая 2023
Ответ дляРадостина
Я вас не знаю і переконувати вас ні в чому не збираюсь. Я зрозуміла, що для вас дружба, для мене і для автора, наприклад, то інше зовсім. На все добре!)
Morskakapusta• 20 мая 2023
Послевкусие после встреч - это когда вы расходитесь по домам в приподнятом настроении, тк не потратили впустую ресурс, а взаимно пополнили его, к примеру: вы почувствовали себя услышанной, ваш опыт разделили, вы поговорили на интересующие вас темы с человеком которому они тоже интересны
короче, для меня смысл дружбы в том, что это не случайные люди, а резонирующие с тобой на интеллектуальном/эмоциональном/духовном уровне

Morskakapusta• 20 мая 2023
Ответ дляИнстагра_мерша
все правильно, вам норм и вы не понимаете зачем прекращать общение, потому что переросли вас, а не вы.
Заикальница• 20 мая 2023
Ответ дляПотребую апгрейду
Мені відомо, що цукерно-букетний період закінчується. Дружба — це також стосунки, над якими потрібно працювати, на хвилинку. Чи дружба для Вас заключається у тому, аби кави попити, попліткувати і бувай? Не всі такі, знаєте. Не рівняйте всіх по собі.
А як у вас?
В мене теж так само. Попиши каву, поспілкувалися і все. Що ще має бути?
Заикальница• 20 мая 2023
Ответ дляБжоли-бандерівці
Ви не праві.
Будь-яке спілкування має щось давати.
Тим паче - подруга.
Бо тоді це зайва трата часу.
Навіщо витрачати свій час на людину, з якою не цікаво? Пліткувати про інших?...
Дружнє пілкування дає обмін новинами в приємний досуг, мабудь і все. Що ще?
Амелі на мілені• 20 мая 2023
У меня много таких по жизни. В основном в ссоре расходились. Как то спокойно не получалось))
Амелі на мілені• 20 мая 2023
У меня было много подруг в жизни. Даже это не подруги, знакомые. Не было у меня такого человека, с которым я бы душой отдохнула. И погуляли и везде были вместе , дружили бы семьями. Но нема... и видать никогда и не появится.
Как то никто у меня больше 4 лет не задерживаются. То пассивная агрессия ко мне начинает вылазить у некоторых, я не пойму почему , наверное я их бесила чём , раз они начали мне не открыто агрессию показывать , а такие тупые подъебочки во всем абсолютно. Некоторые и завидовали.
С другими было предательство, сразу таких людей нах с пляжа, чтоб ими и не пахло. Вроде и дружили хорошо , а потом променяли меня и я была запасным варианто ну нет, мне это не подходит.
Кума у меня , вроде и прекрасный человек внешне, но настолько тупой и примитивный , вечно жалуется, как все плохо. Три темы для общения, это её любовники, её родители и её работа. Всё!!! Никогда не давала мне и слова вставить. Тоже подкалывала меня постоянно и во все. И после неё, у меня болела голова, я была выжита как лимон. Тоже оазосралась с ней и так хорошо стало. Больше я с этим человеком общ не буду.
Да я вообще я поняла уже после 30 лет, что после общения с человеком, должно быть легко и прекрасно, чтоб тебя не грузили
Бжоли-бандерівці• 20 мая 2023
Ответ дляЗаикальница
Дивлячись, хто що має на увазі ’обмін новинами. Якими новинами?
Хто що їв і хто з ким спав?)
Та й приємний досуг - для кожного може бути різним поняттям.
Заикальница• 20 мая 2023
Ответ дляБжоли-бандерівці
Хто що їв і хто з ким спав?)
Так, десь так, в залежності від спільності інтересів. Мені особисто хто з ким спав не цікаво, а поїсти люблю. То де який новий заклад смачний відкрився, яку страву спробувати, то можна і пообговорювати, поділитися.

На йогу пішла, з подружкою поділилася, вона теж зацікавилася, ходимо разом, маємо спільний досвід і досуг. А що ще нас має пов´язувати
Бжоли-бандерівці• 22 мая 2023
Ответ дляЗаикальница

Так в тому і річ - має бути щось спільне.
На одній хвилі.
А у автора з її подругою спільного вже нічого не залишилося. Можливо, колись було, але вже ні.
Про що їй з нею спілкуватися?
Заикальница• 22 мая 2023
Ответ дляБжоли-бандерівці
На одній хвилі.
Про що їй з нею спілкуватися?
Коли спільності інтересів немає, то спілкування просто само собою сходить нанівець та й все. Нічого розривати або щось пояснювати спеціально навіть не треба.