hensy• 20 мая 2023

Ех, така гарна тема була. "Ущемленные" образились. Як вам пісня?

Чудовий голос, чудова українська. Наше сьогодення. Перші рази плакала
В рамках лагідної українізації.
Filomena• 20 мая 2023
Велика правда в тому, що кожен чує те, що хоче!
Що в тій пісні провокативного?
Хіба не правда, що нам стало не все одно?
На горе, на біль, на розпач, на кожну сльозинку, що впала з чужих очей?
Кожен чує, те, що хоче…
автор hensy • 20 мая 2023
Ответ дляAnita123-13ef
Можна текст? Бо не лягає музика і мене тіпає від такої попси
Удалено администрацией...
Anita123-13ef• 20 мая 2023
Ответ дляhensy
Удалено администрацией...
Це ж вам треба думка,образливо чи ні. Мені лінькі слухати, вам лінькі шукати, ну то йрозходимось
Gipotenuza• 20 мая 2023
Ответ дляhensy
https://www.youtube.com/watch?v=hxt1EaP8oNY&ab_cha...
Песня хорошая, только заставка напоминает вагину.
автор hensy • 20 мая 2023
Ответ дляAnita123-13ef
так яка думка про пісню, якщо ліньки слухати? Але обізвати попсою не слухаючи спромоглися. Ви наліво чи направо?
автор hensy • 20 мая 2023
Ответ дляGipotenuza
хм...
Mrs.Ochmonek• 20 мая 2023
Ответ дляGipotenuza
Значить, хороша заставка раз такі приємні асоціяції)
Anita123-13ef• 20 мая 2023
Почала слухати,зрозуміло що не моє. Вас цікавить чого образились, ну от то текст хочби додали. Відповіла б вам - є на що ображатись чи ні. А так - ні то ні. Всього найкращого.
Gipotenuza• 20 мая 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Песня была бы сильнее, если бы видеоряд соответствовал содержанию.
Filomena• 20 мая 2023
Негативний Лайк від автора на нейтральний пост лиш підтверджує те, що автор із пальця висмоктала тему для срачу і не знає як її роздути.
Слабо автор, слабо)
Mira29-c3c3• 20 мая 2023
Ответ дляPrervana
За то, что срач разводите
Вже й у піснях срач побачили?
Mrs.Ochmonek• 20 мая 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Так і продовжують і зараз , бо там сидить багато ’ латишів’ , яких досі коробить від ’ лаб ден’
Я маю на увазі у нас. Ніхто не каже, що країни Балтії вчинили ’надто радикально’. Навпаки, взяли курс той, що треба. Незважаючи на шантаж з газом і та у свій час.
Mariya Prokhorova• 20 мая 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Шлях балтів безумовно правильний !
Я написала до того , що вони і сьогодні дуже прискипливо відносяться до всього кацапського , щоб воно і голову не піднімало
Бо там ще багато любітелів руського міру з паспортами ’ негромадянин Латвії ’
marydgayne• 20 мая 2023
Ответ дляhensy
Тимчасова назва - Країна
А о чем тема? песня хорошая. Но это не первая хорошая песня про войну от наших исполнителей. Что вы хотели этой темой показать? и кто для вас ’ущемленные’??

irinka_kyiv• 20 мая 2023
Ответ дляmarydgayne

https://www.youtube.com/watch?v=hxt1EaP8oNY
автор не відповідає на запитання хоте це такі (мабуть, всі мають сидіти на порадниці вдень і вночі і всі теми читати). крім того, обговорення пісні теж залишає без уваги. чесно кажучи, наводть на певні роздуми щодо мети теми
Kristal2013• 20 мая 2023
Ответ дляmarydgayne

Я Вам коротко напишу: была тема в топе (https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3338449), очередной языковой срач. Автор этой же темы, ворвалась в бЭлом плаще и обозвала русскоговорящих в Украине ’ущемленные’, и не только. Жаль, что ответы удалили, там было эпично с матами. Тему ту закрыли, а автор открыла эту. Это если коротко.
marydgayne• 20 мая 2023
Ответ дляKristal2013
Понятно.. спасибо за пояснения.
Qorianka• 20 мая 2023
Ответ дляhensy
хоч би хтось написав, що зробити, щоб силка працювала. Але ні. Провокація! Знаки! Умнейте!
’Посилання’, если на то пошло, неущемленная вы наша. Учите родной язык! (с)
coch100• 20 мая 2023
Ответ дляhensy
так, пісню про війну українською мовою краще не слухати, ’а то мало лі’
Т е ’ущемленные’ это в песне слова такие?
Не чіпай - вб ю• 21 мая 2023
Гарна пісня