аромат Жука• 20 мая 2023

Накупила дешевого тюля - его не реально после стирки погладить (шифон)

автор аромат Жука • 20 мая 2023
Я почему-то думала что вуаль плюс минус везде одинаковая
Заказала по интернете в прошлом году. сейчас постирала и все, катастрофа- тупо не гладиться

Забобонний фрукт• 20 мая 2023
Відпарювач Вам в допомогу, або не досушувати повністю, а трішки вологі прасувати і тоді все ок.
автор аромат Жука • 20 мая 2023
Ответ дляЗабобонний фрукт
Відпарювачу навіть важко( хочу викинути його
Куди заернутись шоб пошили нормальну тюль
Соображалочка• 20 мая 2023
А я вообще последние года не гладила
Copy-Paste• 20 мая 2023
Я чіпляю просто з пралки і все ок
Липка-прилипка• 20 мая 2023
Наверное, простирали на 40-60°С и отжали? Хороший утюг или отпариватель выглаживает ВСЁ.
Психологічка• 20 мая 2023
Пом*якшувач використовували, кондиціонер для білизни?
Оцененная• 20 мая 2023
Автор, вдруг (не хочу думать о таком) не выгоним тварей с Украины до зимы, то тюль можно отдать туда, где сетки плетут. Не выбрасывайте.
vinika• 20 мая 2023
30° и 600 оборотов, вешать мокрыми.
Если есть отпариватель, не пароочиститель -по мокрым пройтись им.

Звожу з розуму• 20 мая 2023
Органза на всіх вікнах, вуаль.
Прання на делікатному режимі, віджим на 600 максимум на режимі без складок, і щразу розвішую на вікна - ніколи не було проблем, не мнуться після прання.
Перемелица• 20 мая 2023
У меня органза. Я вывешиваю сразу. Ока чуть мятая, но буквально за 2 дня выравнивается.
автор аромат Жука • 20 мая 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
Органза на всіх вікнах, вуаль.
Можете показати будь ласка як вона виглядає
Усатая полосатая• 20 мая 2023
Стираю на деликатес и развешиваю сразу мокрое,никаких проблем
Біток чи ефір?• 20 мая 2023
У мене теж типу органзи кругом. Перу в ручному режимі і одразу вішаю. Не гладжу. Купувала в Епіцентрі
автор аромат Жука • 20 мая 2023
Ответ дляБіток чи ефір?
Дуже гарно
Ви купували метражом чи готове?
Якшо можна ближче сфоткайте будь ласка щоб побачити саму структуру тканини
Біток чи ефір?• 20 мая 2023
Ответ дляаромат Жука
Дуже гарно
Ви купували метражом чи готове?
Метражом
автор аромат Жука • 20 мая 2023
Ответ дляБіток чи ефір?
Метражом
Дуже дякую