ЛижТолько• 21 мая 2023

Проголосуйте кросівки

Перша вимога легкі, бо в подорож, друга не жаркі, і не для 60+ (вибачте, якщо когось цим ображаю). Взагалі хотіла саме білі, але з тоненьких вибір невеликий. По відгукам всі зручні.

NB ті, що зараз типу модні не пропонуйте, не буду за 5000 купляти, а підробку не хочу.
Або скиньте якщо що гарну модельку, що подобається.
Результат:
вже голосів: 56
21 (37.5%) 2
19 (33.93%) 4
11 (19.64%) 3
4 (7.14%) Свій
1 (1.79%) 1
Зяблик протестант• 21 мая 2023
Все что вы скинули, на беговой подошве. Прогулки в них неудобны.

Комиссия50%• 21 мая 2023
Проголосувала б за 2-й номер, але мені та енка нагадує зетку рашистів.
Та й порадниця вище вірно підмітила, що вони доречні під час спорт.занять. Вуличні трохи по-іншому виглядають
Ацетилсалициловая кислота• 21 мая 2023
Конечно скечерс сетка.
Но внутри надо смотреть. Они бывают с подкладкой разной плотности.
Жерица ночи• 21 мая 2023
Всі жаркі
МаксХмара• 21 мая 2023
https://saleusa.com.ua/sorel-kinetic-impact-strap/...
Я на Sorel дивлюсь. Вагаюсь тільки - чи не занадто спортивні?
Матраскин Брат• 21 мая 2023
Я такі собі на літо взяла. Дуже зручні і легесенькі. І підходять майже під все, хоч моделька теж з розряду бігових. До 2 тис. на ОЛХ бачила цю модель.
автор ЛижТолько • 21 мая 2023
Ответ дляМатраскин Брат
Дякую, гляну!

автор ЛижТолько • 21 мая 2023
Ответ дляМатраскин Брат
Саме в такому кольорі не знайшла((