Стася_123• 21 мая 2023

Так все таки, где Залужный?

Роствари распространяли новости что он погиб , думаю это фейк но он все же очень давно не выступает , не встречается ни с кем, пропал с родаров наших сми
Nat-li• 21 мая 2023
Ответ дляShaan
Ага) и заблокируйте еще в лучших традициях)))
Ржака да и только)))

kuskus• 21 мая 2023
Ответ дляKriskaA
Аналогично: кацапоборщеварки питаются на помойках. Нормальные люди туда не ходят.
Дарма ви так думаєте, нормальні люди туди ходять для того, що б знати чим живе ворог
Piracanta• 21 мая 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
А де путлер ?
Чого його в Китай не запросили на саміт ’ Китай - Центральна Азія ’
Він ще не вивчив китайську мову😂😂😂
Ирина-bbd0• 21 мая 2023
Ответ дляНісенітниця
А что простым украинцам уже рассуждать нельзя?
А есть ЧЕМ рассуждать о тактиках и стратегиях? )
L-i-s-a-92af• 21 мая 2023
Ответ дляLudaSHS
Косяком пошло все это снова
Залужного нет, Волынская резня, Бахмут- успех рф.
Совсем у русни дела плохи,решили усилить атаку троллей
ebbi• 21 мая 2023
Ответ дляPiracanta
Він ще не вивчив китайську мову😂😂😂
Сумніваюся я,що вона йому знадобиться.Кому те чмо в китайській росії буде потрібне?
ebbi• 21 мая 2023
Що таке?Хтось за пуйла образився?Скрепоносного образили?
Пиона• 21 мая 2023
Рашко-тролі, запам’ятайте одне: навіть якщо припустити, що загине хтось із наших командувачів, повірте, у нас достатньо достойних хлопців. Буде кому замінити! Це у вас там, на болотах, смерть Путлера буде вселенською трагедією і кінцем епохи з розвалом. У нас не так. Коли до нас на початку війни зайшли ваші чмобіки під Київ, не було особливо вказівок для населення. Але мій чоловік, кум, ще сотні таких пішли будувати бліндажі і окопи. В теробороні вже не будо місць. А ми жінки, питали в тероборони чи не потрібно допомогти готувати коктейлі молотова. Кого ви хочете перемогти? Чи налякати? Пишу украінською для рашко-тролей. Потрудіться, відробляючи кривавий рублик, скористайтеся Гугл перекладачем.
LudaSHS• 21 мая 2023
Ответ для6755346
Удалено администрацией...
Вас не было ни в одной моей теме. Не видела
Кликните на Ник и посмотрите мои темы, от вас нет конструктива, аналитики, интересного, я вижу вас как ’свиту,’ , что меня догоняет.

Ну что могу сказать,

да ! я - цікава, непесічна та непевершена постать , тому вас тяк тяне в темах писати не по суті, а саме мені.

Надіюся, ви почерпаєте массу нового і доброго, непізнаного! , в також десь законспектуєте такі важливі речі,
Я в вас вірю👀, буду чекати в наступних темах сповіщення, що ви мене знайшли, слідкуєте та впитує кожне слово, кожну фразу! Викарбовуєте в памʼяті!

🍿
Не перемакаймо)

6755346• 21 мая 2023
Ответ дляLudaSHS

Ну что могу сказать,

🍿
Не перемакаймо)
Удалено администрацией...
sur_sur• 21 мая 2023
Ответ дляСтася_123
Да , это уважаемый всеми человек и именно после рейтингов его стали мало показывать
Відремонтуйте свої ’’родари’’ про всяк випадок.
Soufit• 21 мая 2023
Ответ дляСтася_123
Я не у пашистів це побачіла а тут тема була 10 травня приблизно і після цього замислилась
А потім вже і рашинські смі почитала що помер - я не вірю в ці фейки , але те ще його стало меньше факт
автор Стася_123 • 21 мая 2023
Ответ дляSoufit
фото
Дякую 🙏
Анна_Бель• 21 мая 2023
Ответ дляCheburaha
С радаров телемарафона он пропал давным-давно, когда поняли, что у него слишком высокие рейтинги и началась реклама Сирского.
Піариться, де може. Останє, що помню гуляв на весіллі в Хмельницькому з фоточками по всіх ресурсах. А зараз дійсно пропав
6755346• 21 мая 2023
Ответ дляSoufit
фото
ebbi• 21 мая 2023
Ответ дляАнна_Бель
Хто піариться де може?Людині на весіллі гуляти не можна?Чи він не людина?В вашому пості стільки негативу.Він вам борщ зіпсував?
antoninalav• 21 мая 2023
Кацапи де ваш кабаєв і чи є в нього приплод від Аліни? Що Ви взагалі знаєте про цю нечисть? А де родини посіпак придворних?
Пиона• 21 мая 2023
А таки правда очі коле! На мій пост мені в особисті рашка троль написав і заблокув . Боїться відповіді. До речі, довелося мені побувати у Рашці до війни. Можна було полетіти літаком, але я вирішила поїхали автобусом, 3 суток, щоб побачити «великую рассию» на власні очі, 4000 км проїхала. Туди й назад. Що я Вам скажу: там майже взагалі немає туалетів. Ну от як у нас їдеш на авто, зупиняєшся на заправці… А там або дерев’яний перекособочений теремок - такий туалет без води або взагалі немає. Одну заправку з туалетом знайшла насилу з туалетом і там води не було. Або на крайній випадок туалети в полі з диркою в полу як у нас. Навіть таких нема. Все узбіччя загажене. Потім маленькі містечка. У нас вони гарні, ошатні, з покошеною травою, з квіточками біля вікон. У них - кропива і лопухи вище людського зросту . І поміж того всього протоптана стежечка до під’їзду 5 поверхівки. Або навіть стоїть котедж - 80 км ввд Москви - а поруч земляні дороги, без асфальту і навіть парканів немає. Бур’яни….Асвабадителі. Тьфу!
Gюнтер• 21 мая 2023
Ответ для6755346
фото
Шо це полушкина.шо воно там требує,якіх доказів.Це не русняве ...умно ,часом?

Пиона• 21 мая 2023
Продовжу. Велитеньскі відстані між містами, селами. У нас як: їдеш на машині, дорога пролягає через, або повз села, усе доволі густонаселене. У них можна 2 години їхати, і навіть не доїхати до якогось признаку життя людей. Поля не оброблені , цілина та ліси як у казці про Змія Горинича. Брр. Люди дуже темні. Багато живуть дуже бідно. Думають і досі, що в нас в Україні Чорнобиль :)))) Одягаються бідно. І дуже боялися щось проти «власті» сказати. Пошепки на дитячому майданчику розмовляли про владу :)
Nat-li• 21 мая 2023
Ответ для6755346
фото
Ху из полушкина?🙄
РойЛеля• 21 мая 2023
Ответ дляCheburaha
Як ви це все помічаєте?
РойЛеля• 21 мая 2023
Ответ дляСтася_123
Здається мені йому це геть не потрябно і не парить його.
Сподіваюсь, він ніколи не опуститься до того щоб піти в політику і не зіпсує собі репутацію. Він має в історії залишитися саме таким, яким є сьогодні
Соната любви• 21 мая 2023
Ответ дляebbi
можно на свадьбе гулять, но не во время заседания военного комитета нато.
вам не кажется странным, во время полномасштабной войны, встречу с генштабом нато промерять на свадьбу.

когда уже люди научатся думать.

фото со свадьбы полугодичной давности.

но раз людям в 2019 году зашел 95 квартал, ничего нет удивительного, что люди и сейчас готовы аплодировать 95 кварталу.
Gюнтер• 21 мая 2023
Ответ дляNat-li
Ху из полушкина?🙄
Видно ,дуже поважний єксперд.Навіть не гуглиться.Але треба,обов´язково,це запостити,бо не все так,радужно.
Соната любви• 21 мая 2023
Ответ дляРойЛеля
ну история то все помнит.
и 3 февраля 2022 навсегда останется в памяти людей.
войны не будет, это все ипсо, приграничным территориям не о чем волноваться.
до начала войны оставалось 11 дней, за это время можно было предпринять действия для спасения людей.
но каждый выбирает сам, кому он служит.
Nat-li• 21 мая 2023
Ответ дляGюнтер
У нас тут на порадниці також таких експерДів, як собак нерізаних. Одна Соната он чого варта 🤣🤣🤣
Gюнтер• 21 мая 2023
Ответ дляNat-li
Якось сміялася,кажу дати почитати Буданову порадницю.Які кадри пропадають ,шпійонкі в бігудях разведчіци в халатах.Візьми,таких у штат ,що там Київ за 3 дня,там москва за 7- 8 хвилин буде взята .Кирило Олексійович,десь зараз заплакав))
Анна_Бель• 21 мая 2023
Ответ дляebbi
Удалено администрацией...
ebbi• 21 мая 2023
Ответ дляСоната любви

когда уже люди научатся думать.

фото со свадьбы полугодичной давности.

Нет,мне не кажется странным,что он был на свадьбе у офицера,потерявшего ногу,защищая меня и Вас.НАТО заседало,заседает и заседать будет.С заседаниями прекрасно справляется наш президент.И мне импонирует ,что Залужному его солдаты не безразличны.Ну желающие дое...всегда будут.Даже к шкафу