Единая страна!• 21 мая 2023
Приват забрав гроші і не відправив на картку
Переказ з терміналу приват на картку моно. Забрало гроші і на рахунок вони не прийшли, пишуть таке повідомлення. Що робити? До кого звертатись? ((
Файна цьоця• 21 мая 2023
Співчуваю, але чому це не робить у додатку Приват24? Я, наприклад, не можу цього зрозуміть. Через додаток провели і забули б про це.
Марфа Українівна• 21 мая 2023
Внизу на табло есть номер терминала, фиксируете его, время вашего перечисления и сообщаете всё это на горячую линию. Вернут.