Та никада в жизни• 21 мая 2023
Очень плохо на душе. Муж ударил. Как себя успокоить?
Он напился, с начала войны вообще стал неадекватным, ударил, разбил дверь кулаком. Так плохо на душе я в каком-то тупике и отчаянии. Работы нет, жилья нет, страшный сон.
Менее Более• 21 мая 2023
Ответ дляМанка Я
Хоспаде, типичная тролльная тема на много страниц. Тролль сделал безотказный вброс и дамы раздуют на 10+ страниц .
Странно, что вы отвечаете в этой теме?
Зачем?)
Доктор Хаос• 21 мая 2023
Ответ дляКрошка Енот
Ну вы посоветовали
если раз уже поднял руку, то что его остановит во второй. Хотите , чтобы автор в больницу попала?
Насправді, коли б´ють вперше, то дивляться на реакцію. Якщо проходить мовчки, можна дубасить і далі.
Важливо одразу дати зрозуміти, що піднята рука матиме наслідки. І тут є варіанти, вмолотити так, щоб сам запам´ятав на все життя, або хоч піти від нього. Але сидіти і жувати соплі точно не вихід
ЖивунаБагамах• 21 мая 2023
Автор, если мужчина ударил раз - он ударит еще. Доказанный факт.Нормальные мужчины свою агрессию на женщин не направляют. Выводы делайте сами. Тем ,подобных вашей, на форуме много.И советов адекватных тоже. Скажу одно - не терпеть, расходиться. Желательно тихо с вашей стороны, правильно подготовив пути ухода. Читайте информацию в интернете , ее много.
Ответ дляМанка Я
Автор просила совета, как успокоиться. Она чётко и ясно дала понять, что уходить и работать в её планы не входит.
Второй метод, который я могу предложить, ей тоже не подойдет: херакнуть в ответ сковородкой - не дай Бог, убьет кормильца)
Других способов не знаю.
Тепличная• 21 мая 2023
Чайку с м´ятного випийте, поспіть, погуляйте на свіжому повітрі, валеріани, в кожного свій спосіб заспокоювання. Можна сексом зайнятись, деяких заспокює теж, але такий собі спосіб, до наступного ляпаса під чарку. Якщо в вас донька, дуже раджу віддати у прийомну сім´ю, щоб вона не думала, що такі стосунки між чоловіком та жінкою норма та не терпіла.
Трільчиха• 21 мая 2023
Ответ для120-120-120 (не худею)
Уходить от него
Не завидуйте
Бьёт - значит любит
Трільчиха• 21 мая 2023
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Уходить, искать работу, жилье
#нураньшежонбылнитакой
Крошка Енот• 21 мая 2023
Ответ дляДоктор Хаос
Мало какой мужчина позволит женщине его бить. Сдача получится автоматически, а подавляющее большинство мужчин физически сильнее женщин . А реакция нужна обязательно, но только проявленная с умом
Сижу_и_плачу• 21 мая 2023
Ударьте его чем то тяжелым по башке.
Он вас будет бояться и присмиреет.
Доктор Хаос• 21 мая 2023
Ответ дляКрошка Енот
Б´ють слабших ті чоловіки, які самі в собі сумніваються, відчувають слабкість, мають комплекси. І щоб якось вирости у своїх очах, ось так самастверджуються. В цей момент можна дати зрозуміти, що він таки слабкий і це йому не допоможе.
Звісно, така відповідь не з кожним спрацює і не в кожній ситуації, у всіх же ідіотів власні таракани в голові
Все питаю зарання• 21 мая 2023
Ответ дляparele
Других способов не знаю.
Смешно очень.
Баба на горошині• 21 мая 2023
автор.. идите своим путем.. не ищите оправдания чужим поступкам.. у вас свое лекало вашей жизни… перемены даются тяжело.. но это путь к развитию..
Біток чи ефір?• 21 мая 2023
Мій користувався тим, що я по життю лагідна, готова все згладити, не конфлікта і не істерична. Це сприймалося як слабкість. Те що я вигадала бізнес і сім´я успішно жила з цього 10 років для нього було мало. Постійно якість емоційні гойдалки, від весело і спокійно до п´янок і матюків (вагітній харкав в обличчя бо я не так дивилася, або кілька разів душив, бо я була недостатньо веселою і щасливою). Жили в моєму будинку за кошти з бізнесу який я вигадала і його підтягнула (він їздив на пошту відправляти/отримувати посилку, ну і ще деякі функції виконував). При цьому міг п´яний лазити по 2 доби хто зна де. Але мені вже було на це все байдуже. Працювала, займалася донькою, домом і справами. З початком війни виїхала на переляку. Квартиру здали друзі з якими були партнерами кілька років, є підробітки, вчу мову, дитині подобається і мені теж.
Додому їздила минулого літа, поїду і цього. Батьки , дім...чоловік каже от значить я не такий хреновий якщо ти до мене повертаєшся хоч на канікули
. От де самовпевненість! Впевнена, що гуляє, бо й при мені гуляв.
Може трапиться йому нова дурепа, я й не проти, продала б дім...було б на перший внесок на нове житло, але він не дурний. Так і живу, як на курорті. Тому автор, беріть дитину, і їдьте світ за очі. Буде краще ніж сидіти і чекати милості від бовдура
. От де самовпевненість! Впевнена, що гуляє, бо й при мені гуляв. Може трапиться йому нова дурепа, я й не проти, продала б дім...було б на перший внесок на нове житло, але він не дурний. Так і живу, як на курорті. Тому автор, беріть дитину, і їдьте світ за очі. Буде краще ніж сидіти і чекати милості від бовдура
Несу добро людям• 21 мая 2023
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Доставали мужа? Уважайте его раз сидите у него на шее
Ужас.
Холодная каша• 21 мая 2023
Гражданский брак 5 лет.Ударил один раз.Утром ушла навсегда.Рада,что так сделала тогда .Прошло 20 лет.С ним поддерживаем товарищеские отношения.Я вышла замуж,он женился,дети есть.Все счастливы.
Пушка заряджена• 21 мая 2023
Ответ дляМенее Более
Да, читаю ваш пост , и понимаю, что вы правы.
Автор не решение проблем хочет. А мы тут все рады стараться)))
Тогда валерианы пузырек поможет.
Автор хочет, чтобы мы раздули тему. Потому что автор тролль. Вбросил и пропал . А мы и рады стараться .
Не пириживай• 21 мая 2023
Ответ дляЧервона рута
Как решение всех проблем)))
Мне больше не пришло ничего в голову в ситуации автора, а тут как раз за границей всё для украинок, уж лучше за границу, чем с придурком, раз уж по-другому никак.
Та никада в жизни
• 21 мая 2023
Ответ дляПушка заряджена
Автор, пошла разбираться со своей жизнью и очень благодарна отписавшимся тут. Вылила свои эмоции и после прочла.
Та никада в жизни
• 21 мая 2023
Ответ дляНе пириживай
Моя подруга просит приехать к ней, да не легко, но лучше чем тут.