Подскажите пожалуйста, у кого девочки, нормальный будет такой подарок для девочки, она занимается рисованием, все что знаем о ней. Интересно будет или это для более младшего возраста? Это сына одноклассница, хочет ее поздравить с др
павлюченко наталия• 21 мая 2023
У дитини подружки замовляли набір для плетіння (резиночками). Плетуть одна одній браслети різними стилями плетіння.
Ответ дляjulianik
Тільки якщо дівчинка полюбляє такі набори тоді так брати.
Але наприклад скетчбук і скетчмаркери більше підійдуть художниці
Спасибо, посмотрю еще
Asteroidea• 21 мая 2023
Ответ дляjulianik
Як варіант є такі альбоми з трафаретами для дівчаток (топ-моделі, принцеси, чи модельєри) - ось те що дійсно сподобається.
Не в 10 років. Моя такі розмальовувала в 7-8 років, зараз їй 9 та вже не дуже цікаво