Я_и_моя_собака• 21 мая 2023
Вхідні двері. Які обрати?
Порадьте які і де купити вхідні двері. Порадьте перевірених виробників
Корсет_на_шурупах• 21 мая 2023
Я заказывала на производстве а моём городе.
Ребята сами делают двери ( металлические), а потом обшивают их по вашему вкусу. Вышло дешевле чем в магазине.
Вот то что я 100 рекомендую ( моя личная фобия просто) это 2 замка, 1 из которых если закрыт изнутри нельзя было открыть снаружи
Хата на мати• 21 мая 2023
Ответ дляКорсет_на_шурупах
У меня на одном из замков функция задвижки
Если изнутри ее нажать,то даже родным ключом не открыть
Xвостокрутелка• 21 мая 2023
У мене Берислав. Нарікань нема. Зсередини накладка під міжкімнатні двері
Корсет_на_шурупах• 21 мая 2023
Ответ дляХата на мати
Да, нам так же само сделали. Изнутри закрывает задвидка, а снаружи закрывает замок. Т.е. если закрыть снаружи то не откроешь из дома, если закрыть дома,то не откроешь снаружи
100pudov• 21 мая 2023
Ответ дляXвостокрутелка
Там вже цей сучий мір все знищив, напевно. Біля Нової Каховки виробництво. Гарні двері, як і Новий світ.
Простецкая• 21 мая 2023
Страж хороши. Мы взяли в частный дом Абвер. Красивые капец, но качество могло быть лучше
Хата на мати• 21 мая 2023
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Ещё и толщина металла 3)
Xвостокрутелка• 21 мая 2023
Ответ для100pudov
Боже, точно (( Я навіть не подумала про це 😭 Виродки кляті
english book• 21 мая 2023
Я можу по рекомендувати виробників, де двері те що треба. Замовляли вже 4 рази, але не дешево. Є в них сайт, і Ютуб канал. Двері свої випробовують на злам і т. д.
Там є від економ варіанту, до куленепробивних. Але й економ варіант буде дорогий. 15 років назад в них був свій шоурум. Там можна було все помацати і проконсультуватися безкоштовно. Не знаю як зараз, а тоді там працювали справжні фанати своєї справи. Найстарші двері, які я там замовляли, здається 1999року.Стоять до сих пір.
Кредитная• 21 мая 2023
Ответ дляenglish book
Ігорь, знов ти тут зі своїм вмбд зашквареним вже з усіх боків😂 геть погано справи ідуть, да?
english book• 21 мая 2023
Ответ дляКредитная
))
А що не так?
Конкуренти ваші чи що?
Претензій не маю. Двері стоять в трьох квартирах і в офісі.
Я не Ігор. Як бачите за анонімом не ховаюсь, тому передати привіт не можу.
А що не так?
Конкуренти ваші чи що?
Кредитная• 21 мая 2023
Ответ дляenglish book
))
А що не так?
Конкуренти ваші чи що?
А що не так?
Конкуренти ваші чи що?
Нічьо-нічьо, все так, все буде добре
english book• 22 мая 2023
Ответ дляКредитная
Нічьо-нічьо, все так, все буде добре
Ну то напишіть що там в Ігоря не так, а то я прорекламувала, а людина попаде з тими дверями через мене.
Негарно вийде.
Може за ці роки відбулися зміни ,то попередьте людей.
Негарно вийде.
100pudov• 22 мая 2023
Ответ дляXвостокрутелка
Так 😪 я колись працювала з Новим світом. Навіть боюся представити що там натворили. 😦