Начало конца рашки? 🙏🙏🙏🙏
Kolibri_18• 22 мая 2023
Ответ дляAlex709
Надеюсь теперь все наши города не превратят в Мариуполь(((
ні, не хвилюйтеся, тепер в центрі уваги Білгород
готуйтеся у своїй твері там приймати звідти біженців
Ответ дляJul-Ap
Ну логично по территории парашки удалить в тыл, а не разбивать себе голову о заграждения на Донбассе .
Но э,боюсь, это опечалит наших партнёров, потому маловероятный сценарий.
Если это на самом деле так, то, мне кажется, всё договорено, не зря ж Зеленский по миру мотался.
Karamelka-Ольга• 22 мая 2023
Ответ дляОленёнок
Посоветуйте, где в Белгороде можно покушать вкусную пиццу?)))
Вряд ли у них что-то вкусное есть.
Ответ дляolyagol
Я посмотрела внимательно и мне кажется постанова. Зачем разбрасывать по всему кабинету документы и переворачивать шкафы? ’Труп’ совсем на трупа не похож, а голос за кадром прям как стих свой текст читает. Хотелось бы, чтоб был не фейк, но уверена на 90%, что это постановочное видео.
Ну вот именно на счет этого видео согдасна, что постановочное
Ответ дляnata.ant
А ви не думаєте,що люди з нашої сторони,в мирному відносно селищі теж бігають і суїтяться
мирному селищі у нас??? Серйозно??? Я в Сумах і купа знайомих в приграничних селах. Хочете розповім, як дрон машину енергетиків в пятницю вбив? Або як тракториста, якого спершу ранено було артою, він весь в добривах, вибратись намагався, а поттім прилетів дрон і добив його. А люди стояли і просто не могли до нього ніяк підібратися і просто спостерігали. Нема там мирного нічого давно уже. Ви або десь на Західній живете далеко від реальної війни або дійсно рашистка, якщо хватає мозку назвати наші прикордонні селища мирними. Те що ви не знаєте, що там відбувається, не значить, що там тихо!!!!
Ответ дляWendy Rhoades
ну тут вы не правы) война на территории противника - это значит что разрушать будут их города, их инфраструктуру, а не нашу.
Да и прозреют может быстрее...но тут уже наверное не права я)))
Вы серьезно считаете ,что Ядерная страна будет воевать на своей территорией? Я не знаю где Вы находитесь, а я в 10 км от линии фронта и очень переживаю за своих детей и внуков ,по этому очень осторожна в высказываниях.
Ответ дляNata2907
Це просто жесть пі#си.
Люди в цивільному були. А сьогодні частину дсн обстріляли в Дніпрі.
І це що путін віддав наказ вбити енергетиків?
Люди гній!
Шматочок хмарки• 22 мая 2023
Ответ для_MadonnA_
Интересно можно спиздить ядерку?)
Туди б циганів, вони б точно вкрали)
Ответ дляAlex709
Как пафосно. С чего вдруг так уважительно к рашистам
Ответ дляAlex709
Они уже воюют на ’своей’ территории.
В чем разница между Донецкой областью и Белгородской сейчас для них с юридической точки зрения??!
Сейчас их границы признает 4 государства мира из 200, РФ страна с неопределенными границами, они сами это с собой сотворили.
Ответ дляAlex709
Ваші висказування вплинуть на рішення росії?
У нас більше 2000 км кордону з ними. І ніхто там не почувається в безпеці.
Ответ дляAlex709
Чому б то? Чим Маріуполь гірший за ваші каца&ські міста?.. Все можливо, громадянська війна в росіі не за горами, а зброї на руках у РУZ&НЯВИХ багато , у тому числі і тяжкої артилерії, можливо навіть
кинджали наявні у багаточисленних ЧВК..))
Ответ дляFilomena
Це просто жесть пі#си.
Люди гній!
Так. Така жесть у нас регулярно тут. Я ще можу багато чого написати для таких ось притрушених, як ця мадам з мирними селищами. Але не буду, хай і далі живе в свті рожевих поні. Троьх енергетиків сьогодні поховали. Вони були на спец транспорті з позначками. А скільки ще буде? Якщо машина їде ремонтувати трансформатор після обстрілу, щоб світло людям дати, не встигає відїхати, як його знов обстріляли, треба назад їхати. Ненавиджу виб...ків кацапських всіх від їх новонароджених личинок до старих кляч((((((