Бринзолетта• 22 мая 2023

Потрібна допомога з Геометрії, плачу 100 гривень

Дівчата, хто розбирається в геометрії і може вирішити ці 2 номери, детально розписати, з малюнками, я була би вам дуже вдячна. Можу за рішення цих двух номерів скинути 100 гривень на карту
Аноним_1857• 22 мая 2023
на Кабанчику за 200 грн

В гости звали?• 22 мая 2023
плАчу
ДелайКак_Я• 22 мая 2023
Новорічна пальма• 22 мая 2023
Покрокове пояснення:

Для паралельного перенесення прямої на вектор (a, b), кожну координату прямої необхідно збільшити на відповідну складову вектора:

3x - 5y = 1 переходить у 3x - 5y = 1 + a - 5b

Тепер потрібно знайти значення a та b, щоб отримати пряму, яка проходить через центр кола (х - 1)² + (у + 2)² = 7. Центр кола має координати (1, -2), тому ми можемо записати:

3(1) - 5(-2) = 13

Таким чином, щоб пряма проходила через центр кола, ми повинні додати до рівняння прямої:

a - 5b = -12

Можна взяти, наприклад, a = 1 та b = 1, тоді:

3x - 5y = 1 + 1 - 5(1)

3x - 5y = -3

Таким чином, рівняння шуканої прямої є 3x - 5y = -3.
Задираю носа• 22 мая 2023
ох))) как хорошо что я не в школе
Каркуша Клара• 22 мая 2023
Зачем ребёнку это сдавать?
Ну не знает как и фиг с ним.
Головний кошак• 22 мая 2023
Мені просто чисто для себе завжди будо цікаво: нахіба таке знати та вміти дітям, які не планують надалі працювати у сфері, яка потребує таких знань?
Кому потрібно для майбутньої професії - то це можна вивчати в вузі
Куратор дебошей• 22 мая 2023
Ответ дляГоловний кошак
Да уж и столько мучений и времени тратится, а можно было бы с большей пользой, например на изучение того, к чему склонен ребенок.
Лівий Локіть• 22 мая 2023
Ответ дляГоловний кошак
Потому что никто не знает, в какой сфере они захотят работать.
Хотят же отменить физику, геометрию и алгебру после 9 класса
В ВУЗ не хотят заниматься еще тем, чтоб проверять потянет/не потянет, а если отменить сложное в школе, то как детей по знаниям отфильтровать?

Головний кошак• 22 мая 2023
Ответ дляЛівий Локіть
Дитина, яка на старті вже цього не розуміє, з дуже великою часткою вірогідності не обере собі це за професію.
Здібності дитини можна розпізнати набагато раніше, ніж етапі вирішення таких задач по геометрії.
А шо сталося?• 22 мая 2023
Ответ дляНоворічна пальма
Покрокове пояснення:

3(1) - 5(-2) = 13

a - 5b = -12

3x - 5y = 1 + 1 - 5(1)

3x - 5y = -3

Может мне не хватает жизненного опыта, но мне кажется, что прямая, описываемая уравнением 3x-5y=-3 через точку (1;-2) не проходит, т.к. 3*1-5*(-2)=13

А проходит через точку (1; -2), т.е. центр окружности как раз прямая 3x-5y=13
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 22 мая 2023
Ответ дляГоловний кошак
я вас умоляю,в вузе сейчас знаний целый 0 дают. преподы внаглую на пары просто не являются