Малая еще та• 22 мая 2023
Розчин з цементу
Дівчата. Вдома одна. Кухня обкладена плиткою . В деяких місцях в цьому році вона відпала або є тріщини між плитками. Хто сам робив або може запитати в чоловіка пропорції (цемент, пісок... Що там ще не знаю) ?
Малая еще та
• 22 мая 2023
Ответ дляЗалізна пані
клей для плитки
Місцями потрібно прям розчином. Клей не підійде .
Счастье_же_вот_оно• 22 мая 2023
якщо плитка бухтить, то може обвалитися зразу ціла стіна одним махом.
не трогайте.
в крайньому випадку окремі відпавші плитки можна прикріпити на щедрий шар пва
не трогайте.
Малая еще та
• 22 мая 2023
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
не трогайте.
Ой, тут ще є один мінус - чоловік грудні 21р нижній ряд повністю зняв. Хотів весною все сам зробить. Але він на сході. Тому я думала може я сама все зроблю - і плитку яка оце відвалилася, і той ряд розчином оброблю, щоб його побілити і гарно зробити .
Плитка крупна, та що на глиняних хатах. 🤔
Малая еще та
• 22 мая 2023
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
не трогайте.
Може реально не лізти.... Просто захотілося вид гарний зробити . Бо воно все таке обшарпане
Счастье_же_вот_оно• 22 мая 2023
Ответ дляМалая еще та
давайте фото. ми оціним ;)
Маруська Му• 22 мая 2023
Пластификатор С-3, 1 песок и 2 цемента, получается классная пластичная смесь, очень крепкая.
Маруська Му• 22 мая 2023
Ответ дляnikolayev
Одна часть цемента плюс три части песка. Но надо смотреть по цементу, он бывает слабый, тогда песка меньше. Воды сколько впитает, чтоб не растекался, и был эластичный, как крем для торта .
С нашим цементом, три части это очень много.
Йосип_молодий• 22 мая 2023
Ответ дляМалая еще та
То є шпаклівка. Стартова, фінішна
Маруська Му• 22 мая 2023
Ответ дляnikolayev
Если сильно много цемента, тоже могут пойти трещины. Тут немного опыта надо иметь. Опыт нарабатывается.
Первый раз так наштукатурила, что домофон на стену не смогли прикрутить. Приклеиваем домофон
😁
А я делала формы для свечей, и по дому потом использовали. Покупали пластификатор именно для форм, но зашел и раствор для плитки, такая отличная вещь. Но песка значительно меньше с ним идет.
Малая еще та
• 22 мая 2023
Ответ дляnikolayev
Дякую)