Мадяр обіцяє кіно сьогодні, чекаємо з нетерпінням😉
Wendy Rhoades• 22 мая 2023
Ответ длячаревна
Курица с Белгорода, ревёт и спрашивает, за что?
Шта?
Татьяна-bfd8• 22 мая 2023
Ответ дляGvenna
Дівчатам хто там поруч в прикордонні живе, мабуть не до попкорну, стрьомненько.
Тримаймося.🙏
Обстрелы целый день в приграничной зоне
Ответ дляТатьяна-bfd8
Обстрелы целый день в приграничной зоне
Читала щойно за Охтирку, Сумської обл, це прикордонна з Белгородом, то кошмарять їх знатно, наші сьогодні вивозять людей, хто має бажання. Людоньки, тримаймося!!!
Татьяна-bfd8• 22 мая 2023
Ответ дляv.melnik_km
Купянский район тоже самое. Целый день покоя не дают. Как же хочется чтобы они все там выздохли в своей раше
Kakainnnnnn• 22 мая 2023
Ответ дляlady.dziu2011
Мабуть русьні 3,14зда
Та вже скільки обіцяють та 0 вчора під@р@си думали обстріляють нас а в нас ПВО 15 ракет збило гучно так було
ArmUkraineNow• 22 мая 2023
Ответ дляЛюся_Алельсинкина
Дівчата,Зеленський біля Бєлгорода?
то монтаж. відео зняте чи в березні, чи в лютому 2022.
але по приколу най буде.
Люся_Алельсинкина• 22 мая 2023
Ответ дляArmUkraineNow
але по приколу най буде.
А.. а я думала, що бороду збрив))))
ArmUkraineNow• 22 мая 2023
стосовно посту Мадяра - я так зрозуміла це він про те, що наші 7 Захисників взяли в полон 22 русліка. ЗСУ - титани!
ArmUkraineNow• 22 мая 2023
Ответ дляЛюся_Алельсинкина
А.. а я думала, що бороду збрив))))
я просто добре пам´ятаю те відео. тоді активно двигали ІПСО, що Зеля втік. от він і записав на Банковій.
Ответ дляArmUkraineNow
Навряд, я думаю, надіюсь, кіно ще попереду
Карась цікаво і з загадками написав
Це дуже дивний день. Окрім того що всі бачать у новинах. Феноменальне свято в Росії.
Ще дві дуже серйозні мішені впольовано в іншому секторі.
Такого фарту в кіно не буває. Скажеш собі «та видумка».
Бо тільки в реальності таке буває.
Наш побратим-доброволець 2014-го, який пережив десантні операції на Зміїний, нарешті дуже сильно помстився за Тенгрі.
Російський Генштаб сьогодні сильно задумається на одній широкій ділянці.
Бо тільки в реальності таке буває.
Ответ дляArmUkraineNow
Я теж пам’ятаю те відео, це саме воно нарізане на фоні Белгорода
ArmUkraineNow• 22 мая 2023
Ответ дляv.melnik_km
Карась цікаво і з загадками написав
Бо тільки в реальності таке буває.
цю новину ще не бачила. цікаво-цікаво
ЗСУ,ЗСУ,ЗСУ!!!!!