v.melnik_km• 22 мая 2023

Ну що, запасаємся попкорном?)

Мадяр обіцяє кіно сьогодні, чекаємо з нетерпінням😉
_MadonnA_• 22 мая 2023
Ответ дляnenatasha
нарешті вночі будемо не спати не через грьобані тривоги,а через захопливе кіно)
Не факт .

Jul-Ap• 22 мая 2023
Ответ дляv.melnik_km
Ага, теж цікаво. Але сцикуни вони, ті грузини, так що подивимось
Это грузины, которые воюют на стороне Украины больше года, там уже погибших десятки людей...они герои!
Wendy Rhoades• 22 мая 2023
Ответ длячаревна
Курица с Белгорода, ревёт и спрашивает, за что?
https://t.me/ukraina_novosti/55495
Шта?
даже в своих сопливых стенаниях ничего нового придумать не могут
Татьяна-bfd8• 22 мая 2023
Ответ дляGvenna
Дівчатам хто там поруч в прикордонні живе, мабуть не до попкорну, стрьомненько.
Тримаймося.🙏
Обстрелы целый день в приграничной зоне
автор v.melnik_km • 22 мая 2023
Ответ дляТатьяна-bfd8
Обстрелы целый день в приграничной зоне
Читала щойно за Охтирку, Сумської обл, це прикордонна з Белгородом, то кошмарять їх знатно, наші сьогодні вивозять людей, хто має бажання. Людоньки, тримаймося!!!
Татьяна-bfd8• 22 мая 2023
Ответ дляv.melnik_km
Купянский район тоже самое. Целый день покоя не дают. Как же хочется чтобы они все там выздохли в своей раше
Kakainnnnnn• 22 мая 2023
Ответ дляlady.dziu2011
Мабуть русьні 3,14зда
Та вже скільки обіцяють та 0 вчора під@р@си думали обстріляють нас а в нас ПВО 15 ракет збило гучно так було
Люся_Алельсинкина• 22 мая 2023
Дівчата,Зеленський біля Бєлгорода?
ArmUkraineNow• 22 мая 2023
Ответ дляЛюся_Алельсинкина
Дівчата,Зеленський біля Бєлгорода?
то монтаж. відео зняте чи в березні, чи в лютому 2022.
але по приколу най буде.

Люся_Алельсинкина• 22 мая 2023
Ответ дляArmUkraineNow
але по приколу най буде.
А.. а я думала, що бороду збрив))))
ArmUkraineNow• 22 мая 2023
стосовно посту Мадяра - я так зрозуміла це він про те, що наші 7 Захисників взяли в полон 22 русліка. ЗСУ - титани!
ArmUkraineNow• 22 мая 2023
Ответ дляЛюся_Алельсинкина
А.. а я думала, що бороду збрив))))
я просто добре пам´ятаю те відео. тоді активно двигали ІПСО, що Зеля втік. от він і записав на Банковій.
автор v.melnik_km • 22 мая 2023
Ответ дляArmUkraineNow
Навряд, я думаю, надіюсь, кіно ще попереду
автор v.melnik_km • 22 мая 2023
Карась цікаво і з загадками написав

Це дуже дивний день. Окрім того що всі бачать у новинах. Феноменальне свято в Росії.

Ще дві дуже серйозні мішені впольовано в іншому секторі.

Такого фарту в кіно не буває. Скажеш собі «та видумка».

Бо тільки в реальності таке буває.

Наш побратим-доброволець 2014-го, який пережив десантні операції на Зміїний, нарешті дуже сильно помстився за Тенгрі.

Російський Генштаб сьогодні сильно задумається на одній широкій ділянці.
автор v.melnik_km • 22 мая 2023
Ответ дляArmUkraineNow
Я теж пам’ятаю те відео, це саме воно нарізане на фоні Белгорода
ArmUkraineNow• 22 мая 2023
Ответ дляv.melnik_km
Карась цікаво і з загадками написав

Бо тільки в реальності таке буває.

цю новину ще не бачила. цікаво-цікаво
ЗСУ,ЗСУ,ЗСУ!!!!!
Мурнетка• 22 мая 2023
Думаю, не будет уже новостей
НеЛена-f234• 22 мая 2023
Шкода, що я не пью))