Мадяр обіцяє кіно сьогодні, чекаємо з нетерпінням😉
Ответ дляGirlSuper
Верим?
Пробуємо, а що залишається нам робити?) як буде, то добре. Маю надію, комедія, бо фільми жахів ми і так майже щоночі бачимо😭
Ответ дляТатьяна-bfd8
У меня есть запасы попкорна
Клас, у мене немає, але в ничці цукерок багато) сильно розпаслася, то не дозволяю собі останнім часом. А як буде привід, то чого ні?)
KateFrosty• 22 мая 2023
Ответ дляv.melnik_km
Запʼєте чаєм для схуднення і усьо буде ок
Ответ дляKateFrosty
Не люблю попкорн. Я за вінішком) без мене не починайте!
О, точно, хороша ідея, вчора якраз купила пляшку улюбленого) аби був привід, чекаємо
Ответ дляKateFrosty
😂😂😂
Ответ дляTeonaa
А що за перегляд намічається? Про шо. Бо я весь день на різних процедурах де не ловив інтернет
Думаю, Белгородська народна республіка, там такі гостросюжетні події розгортаються. А може, ще щось цікавіше) ну чекаємо)
Татьяна-bfd8• 22 мая 2023
Ответ дляv.melnik_km
Похудеете потом. Сейчас не время)
Ответ дляdamjana
Пойти чтоль и мне винца купить
Давайте, долучайтесь до компанії)
JaSonechko• 22 мая 2023
Ответ дляnenatasha
нарешті вночі будемо не спати не через грьобані тривоги,а через захопливе кіно)
Не знаю, как у Вас, а у нас сегодня воют, не переставая. И по приграничным летает аж бегом(
Ответ дляJaSonechko
Тримайтеся, болить душа за всіх Українців, немає спокійних ночей уже давно, дві три години сну і в телефон, де тривоги дивлюсь… люди страждають і немає тому кінця краю…
Ответ длячаревна
пригожин обвинил руководство вооруженных сил рф шойгу и герасимова в полном провале обороны россии на фоне атаки Легиона ’Свободы России’
Яка чудова новина! Ще б відстрілювати один одного почали, ціни б їм не було!!!
KateFrosty• 22 мая 2023
Ответ дляМариЧе
Тільки джин-тонік, тільки хардкор🤘
У понеділок? Для мене це дійсно хардкор) А вам смачного!
Ответ дляJaSonechko
У нас останній місяць нічні тривоги та обстріли, але звісно це й близько не те, що коїться в Харкові, та інших багатостраждальних містах та прикордонні(
Тримайтесь та бережіть себе
Ответ длячаревна
Курица с Белгорода, ревёт и спрашивает, за что?
Шта?
Їх ридання усі попереду, за наші невинно погублені душі тисяч українців, час розплати настане рано чи пізно