v.melnik_km• 22 мая 2023

Ну що, запасаємся попкорном?)

Мадяр обіцяє кіно сьогодні, чекаємо з нетерпінням😉
4мама• 22 мая 2023
Ставлю шампанське у холодильник 🙏🙏🙏

amvroziya• 22 мая 2023
Ответ длячаревна
Курица с Белгорода, ревёт и спрашивает, за что?
https://t.me/ukraina_novosti/55495
Шта?
Когда люди не интересуются политикой, политика берет их за жопу
ЛЮБА• 22 мая 2023
Не люблю попкорн у меня имеется лимончело и рулет )))если не хватит то текила и лимон !и виски , на всякий случай подготовилась !
tarveldy• 22 мая 2023
Ответ дляKakainnnnnn
А що буде?
звільнення белгородської республіки від московсько-фашиських загарбників
ebbi• 22 мая 2023
Ответ длячаревна
https://t.me/ukraina_novosti/55495
Шта?
О,ёпрст.Я навіть не повірила,але точно ’за что?’Вона що 23.02.2022 так святкувала що 15 місяців в запої була і все проспала?
Any• 22 мая 2023
Ответ дляsilma
То, что ночь будет нескучной - почти наверняка. Лучше с попкорном, чем с коньяком с гидазепамом
До речі, колись пила коктейль на основі горілки Фінляндія з попкорном. Блін, не знаю рецепт
ebbi• 22 мая 2023
Ответ дляKakainnnnnn
А що буде?
До росії руський воєнний корабель підпливає
Any• 22 мая 2023
Ответ дляTeonaa
А що за перегляд намічається? Про шо. Бо я весь день на різних процедурах де не ловив інтернет
Тизер у бєлгороді, чекаємо тепер кіно
Takamaka• 22 мая 2023
Ответ длячаревна
пригожин обвинил руководство вооруженных сил рф шойгу и герасимова в полном провале обороны россии на фоне атаки Легиона ’Свободы России’
Жду, когда у них там между собой начнется реальный 🐍🐸

ПЛЮС-МИНУС• 22 мая 2023
когда хуйло в Гааге будет - тогда и попкорн.
ebbi• 22 мая 2023
Ответ дляTakamaka
Здається,пора пуйлу ’чємоданчик’ мінять,на самий великий розмір
Takamaka• 22 мая 2023
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
Не пуйлом единым, там целая шобла ему подобных.
Takamaka• 22 мая 2023
Ответ дляebbi
)) одразу на вагон
ebbi• 22 мая 2023
Ответ дляTakamaka
)) одразу на вагон
Ого Хоча він серло знатне
чаревна• 22 мая 2023
Ответ дляTakamaka
Пора раскачивать рашу, против путенской диктатуры и войны.
В центре мацквы летает флаг ’ свободной России ’ вот вам спецоперация ’ Киев за три дня’
Oksuchakr• 22 мая 2023
Наслаждайтесь 🥂
https://t.me/robert_magyar/518
Takamaka• 22 мая 2023
Ответ длячаревна
👍🏻 ихтамнеты, партизаны, инфовойска
Бей противника его же оружием (не переходя красную линию - не опускаясь по их примеру до запрещенных в цивилизованном мире вещей)

Долго качать - психология рабов и пропаганда

Но вода камень точит
Any• 22 мая 2023
Ответ дляTakamaka
)) одразу на вагон
Ну, просто таємний бункер виявлять за запахом або коричневим гейзером
Gvenna• 22 мая 2023
Дівчатам хто там поруч в прикордонні живе, мабуть не до попкорну, стрьомненько.
Тримаймося.🙏

СhanelKa• 22 мая 2023
Сподіваюсь, всіх їх визволять назавжди від цього світу
автор v.melnik_km • 22 мая 2023
Ответ дляGvenna
Тримаймося.🙏
То так, бережіть себе, дівчата🙏
Filomena• 22 мая 2023
Ответ длячаревна
Ага. То ж не він там бабла на пірамідках накосив😎
kvitanka• 22 мая 2023
Ответ дляTeonaa
Почитайте що там у Бєлгороді
Oksuchakr• 22 мая 2023
Ответ дляkvitanka
Почитайте що там у Бєлгороді
Я выше дала ссылку на кино от Мадяра.
РойЛеля• 22 мая 2023
Так хвилююче і страшно. Але теплиться надія і сподівання на відплив. Бо мене вранці така хвиля накрила, кума поранило вночі, контузило і уламкові поранення. Готують до операції. Товаришу руку відірвало. Так важко на душі від ранку.
Весь день на цій хвилі, так хочеться відпливу.
Тримайтеся, наші мужні воїни, тільки на вас вся надія і сподівання
Україна понад усе• 22 мая 2023
Зробила тісто на пельмені, чекаю на фарш
lady.dziu2011• 22 мая 2023
Ответ дляKakainnnnnn
А що буде?
Мабуть русьні 3,14зда
Jul-Ap• 22 мая 2023
Грузинський легіон 🍿
Jul-Ap• 22 мая 2023
Ответ дляebbi
Сразу Вальку-стакан вспомнила, которая недоумевала: что расия сделала Украине плохого? Вот что?
автор v.melnik_km • 22 мая 2023
Ответ дляJul-Ap
Грузинський легіон 🍿
Ага, теж цікаво. Але сцикуни вони, ті грузини, так що подивимось