КонФФетОшка• 22 мая 2023
Як осучаснити інтер´єр веранди?
Підкажіть ідеї. Що зробили б? Веранда 6 кв.м в сільській хаті.
КонФФетОшка
• 22 мая 2023
Ответ дляНа границе
Трошки коротші шторки, і вже буде гарніше!)
Хочу замінити жалюзями теплого золотистого кольору.
КонФФетОшка
• 22 мая 2023
Ответ дляЛуковая
Ещё ковёр на стену
Стіни там майже немає, тільки вікна
Бриджит_Фрикандо• 22 мая 2023
Ответ дляКонФФетОшка
Не нужно, окна это же суть веранды.
Тюля без зелёных кружков будет достаточно
КонФФетОшка
• 22 мая 2023
Ответ дляАБВГДэшница
Квіти поставте. Килим приберіть. Навіщо він на веранді?
Це фото взимку. Температура там як надворі. Влітку менший коврик або взагалі без ковра.
На границе• 22 мая 2023
Ответ дляКонФФетОшка
Буде гарно. Ще можна було б оновити і освіжити стелю, там дерев´яна вагонка, якщо не помиляюся? Ну і підлогу можна було б пофарбувати в інший колір, якщо нема змоги стелити ламінат/лінолеум/плитку тощо. Отой радянський червоно-коричневий відтінок підлоги дуже набридливий, можна взяти фарбу кольору топленого молока або венге, наприклад, і вже буде гарне оновлення. Зараз вибір лако-фарбових матеріалів дозволяє експериментувати без великих затрат.
Бавовнятий Пупс• 22 мая 2023
Римские шторы на все окна, белый цвет стен и плинтуса, ковер нафик как и скатерть
Чтооооооооооо?• 22 мая 2023
Замінити тюль на однотонну коротшу, на стіл текстильну скатертину, стільці зі спинками, килим прибрати або теж замінити.
КонФФетОшка
• 22 мая 2023
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Не нужно, окна это же суть веранды.
Влітку там дуууже сонце, як в ОАЕ. Жалюзі сонце прикриють.
Плекаю думи• 22 мая 2023
Килим б не прибирала. Бо буде холоднов ноги,на ідлозі не посидіти.
Можливо скатертину іншу.
Незнаю, мені і так норм. Якщо я б щось і змінювала, то відкрила б кольорове коло, підібрала б кольори, що будуть підходити один до одного.
Можливо скатертину іншу.
Petrovna after 50• 22 мая 2023
жалюзи день -ночь ,мебель в белый цвет ,вместо ковра посветлее что то
Гладиолус• 22 мая 2023
Я вижу квадратный стол и стулья по бокам, вместо штор тюль светлая, ваза с цветами на столе, ковёр убрать
ДолькиКабана• 22 мая 2023
Тонкий карниз на стелю, прозорий однотонний тюль, лінолеум під ламінат, тонку мережеву або льняну скатертину, тонкий стелаж /підставка для квітів
’Осучаснити’,- это пригнать бульдозер. Древняя,совковая плитка, дерево крашенное масляной краской, ему тоже сто лет. Лучше будет выглядеть, если под стену с плиткой поставить растения( высокие по типу юкки или фикуса бенжамина), сменить тюль на однотонный, длинной до подоконника, можно как- то обыграть, по типу ’ шторки- кафе’, убрать ковролин и скатерть. А можно вообще не заморачиваться.
КонФФетОшка
• 22 мая 2023
Ответ дляНа границе
Там плитка, поки чіпати не буду, бо , можливо, з часом взагалі переробимо. А фарбою по радянській плитці буде погано. Ламінат поверх пробувала- знизу покрився пліснявою. Зняла.
Жалюзі ось такі планую.
Гарні диньки• 22 мая 2023
Ответ дляКонФФетОшка
Жалюзі ось такі планую.
жалюзі - нііііі
Жена_КотораяСтена• 22 мая 2023
Автор, без ковра и с более короткими шторами будет совсем по-другому. Захотелось на вашу веранду- у моей бабушки была такая- красота!
КонФФетОшка
• 22 мая 2023
Ответ дляБавовнятий Пупс
Ковра вже немає, тільки стіл один без скатертини.
Бриджит_Фрикандо• 22 мая 2023
Ответ дляКонФФетОшка
Жалюзі ось такі планую.
Це буде не осучаснити. Ви просто з 80х перенесетесь в 2000і
На границе• 22 мая 2023
Ответ дляКонФФетОшка
Жалюзі ось такі планую.
Жалюзі гарні. А щодо плитки даремно боїтеся -- сестра в будинку фарбувала стару плитку, вийшло дуже гарно. Шкода, не маю фото. Фарьу купувала якісну і стійку до стирання, але результат був того вартий.
А загалом веранда у вас сонячна і затишна, просто створена для вечірніх чаювань з родиною)
КонФФетОшка
• 22 мая 2023
Ответ дляПапина дочка
И так неплохо.
Для осучаснити туда нужно много денег.
То ж прошу ідеї з меблями.
Гарні диньки• 22 мая 2023
Ответ дляКонФФетОшка
То ж прошу ідеї з меблями.
а фотка зверху з прінтерест вам не сподобавлась?