Соната любви• 22 мая 2023

Підполковник ЗСУ Олексій Арестович

Підполковник ЗСУ Олексій Арестович відпочиває на пляжі у Тель-Авіві, в Ізраїлі 22 травня.
Війна для багатьох політиків не стала вагомою причиною для того, щоб скасовувати свій відпочинок. Так, ексрадник Офісу президента Олексій Арестович "засвітився" на пляжі в Ізраїлі.

Арестович насолоджується відпочинком разом зі своєю дружиною та дитиною,
Зазначимо, зараз в Україні діє заборона на виїзд військовозобов´язаним чоловікам.

https://storage2.censor.net/video/3/220523_aer.mp4
Татьяна_М5• 23 мая 2023
Так может он в командировку поехал. По важным гос вопросам. А тут все взяли и спалили его, где он.

mar minor• 23 мая 2023
Ответ дляLevander
Ваш служит?
Отец военный был ..кладбище Северное ! Прежде чем вопросы личные и не корректные задавать думайте и не переходите в теме абдрестовича на личности , могут не понравится ответы !
Потом слезы льют « а чего блокируете « .. потому что общаться нужно по теме !
Реверанс• 23 мая 2023
Ответ дляаромат Жука
Как тонко Вы подметили
Что-то я нигде не читала, чтобы в Великую Отечественную женщины с детьми по морям рассекали, пока мужья на фронте были.
Не згадуєте в ВОВ підполковники нашої армії по Римам-Ізраілям вояжировали?
Чи таки на Батьківщині воювали,захищаючи свій народ?
Бо пазлик не сходиться.
sky-labs• 23 мая 2023
Ответ дляGaleTTa
Зачем вы показали это видео?)) Он мне вообще-то нравился. Как теперь развидеть это пузо?))
Это пузо - дело рук Дацюка
Реверанс• 23 мая 2023
Ответ дляРойЛеля
Ой, злі ви, дівчата.
А він між іншим в 2014 році по його словам ’віддав всі гроші на АТО і лишився без житла’ 🤣
Знаючи мегатонни брехні від цього персонажу,чекаємо вихід книжки казок про пригоди Люськи.
Я льотчик,я в танке горел
sky-labs• 23 мая 2023
Ответ дляblack-opium
Такое обрюзгшее , жирное чмо , фу .
Закон для дружка ермака не писан, пока гибнут парни , что никогда не служили , подполковник греет жопу в Израиле
Еще и дружка Залужного ;)
Реверанс• 23 мая 2023
Ответ дляНина____
Почему он шепчет, кто-то в курсе? Некомфортно его слушать
Професійна деформація після роботи оператором сексу по телефону.
Томненько так,з поцмакуванням.

Роботу поміняв,а звичка залишилась
oksana_kseniya• 23 мая 2023
Ответ дляТатьяна_М5
...важливі питання на пляжі, щось нове в дипломатії...
Реверанс• 23 мая 2023
Ответ дляLevander
О чем я и говорю))) то, что делают обычные люди массово никаких претензий не вызывает, а тут прям все, конец света
Для підполковника під час війни це зашквар.
Але,є ті кому какая разніца.
Чому другі вмирають коли це чмо,яке підполковник пузо гріє?
Хай в Бахмуті поможе.Деякі вже 3 роки без відпусток в армії

Реверанс• 23 мая 2023
Ответ дляkystik
У него ле вроде бы 5 детей, он и так выезной
Ні
Реверанс• 23 мая 2023
Ответ дляLizavel
Он по одному дню там был,или ему не жрать не спать и шаурму не есть? Я думаю, он и так на каких-то поддерживающих витаминах и лекарствах.
Точно?
Татьяна-8275• 23 мая 2023
Единственное, что можно сказать точно - это пляж в Тель-Авиве! Только там такой чудесный и чистый песок! :-)
Реверанс• 23 мая 2023
Ответ дляLizavel
Так у нас ковид был и война и не президент не принимает законы. Чтобы убрать коррупцию надо сажать на пожизненное или отрубать руки, кто на такое пойдёт? Нас не возьмут ни в Евросоюз тогда ни в НАТО.
Нас і так не візьмуть.
Ми саботуємо,як можемо
Vailly• 23 мая 2023
Ответ дляdreamsunny
Это не ’кто хочет’, а ’кто может заплатить за незаконный выезд’.
Как говорят в Одессе, это две большие разницы.
По закону мужчины 18-60 невыездные.

А ещё есть мобилизованные , которые не то, что на море, домой приехать не могут.

Но подполковнику арестовичу очень захотелось на море, это наглядный пример двойных стандартов.
Ну так волонтеры не платят и выезжают. Если вы не знаете как, то я ж не виновата!
Думаю есть ещё подобные категории
Реверанс• 23 мая 2023
Ответ дляMellisa
Не пойму, ради чего сыр бор, он сейчас не на службе, гос должности не занимает, имеет трех детей и делает в информационном пространстве больше хорошего для Украины, нежели осуждающие с диванов.
Больше хорошего,це коли він сказав,що наше ПВО винне що будинок постраждав?
І тут на росії свято почалося.Така допомога московитам.
Сам радник українського президента ротом з телевізора своїх ПВОшників звинуватив в загибелі українців.
Дітей 2,бо третій вже 20 років.
Два рази мимо
Vailly• 23 мая 2023
Ответ дляmar minor
Я очень буду плакать, если вы меня заблокируете😂 вперёд!
Если вы в стране розовых пони, ну я ж не виновата!
Реверанс• 23 мая 2023
Ответ дляMellisa
Он еще и многодетный отец
І син лейтенанта Шмідта.
Як в фільмі
Реверанс• 23 мая 2023
Ответ дляЕленнн
... уявляю,як зарубіжні політики (ті які нас рік попереджували) офігували від нашої ’підготовки’..
Не треба ля-ля.
Ми готувались до війни
Антонина КС• 23 мая 2023
Ответ дляLevander
Ещё раз, кто хочет, очень даже выезжает. Коррупция у нас очень высокая.
Не у всех на это деньги есть.

dreamsunny• 23 мая 2023
Ответ дляLevander
Думаю есть ещё подобные категории
Про волонтеров я знаю, но это очень маленький процент мужчин. И как вы пишете их нельзя назвать ’все кто хочет’.

Волонтеры разные, лишь некоторые из них катаются по морям, большинство работают и им не до моря.
Filomena• 23 мая 2023
Ответ дляРеверанс
Бо пазлик не сходиться.
Не смішіть. Ви там знаєте де хто «відпочивав».
Прям так розійшлися наче на три премії працюєте.
Татьяна_М5• 23 мая 2023
Ответ дляoksana_kseniya
Тоесть, если он поехал в командировку, то если не на встрече, то в темнице должен сидеть?
Реверанс• 23 мая 2023
Ответ дляLizavel
Он ваш главнокомандующий сейчас вообще-то
Хто ???
Наш ось.Розумний,красивий і мужній.
Реверанс• 23 мая 2023
Ответ дляTakamaka
Але якийсь відсоток таки «глянув нагору». Яким має бути рівень критичної маси, щоб країна сформувала правильний майбутній курс, а не бігала по граблях ще століття, мені важко сказати. Багато чого ще залежить не від рівня освіти, інтелекту, а навіть від простих базових «налаштувань» людини та системи цінностей. Ось Вам якраз приклад зі ставленням до корупції та брехні. Коли людина готова красти, дурити інших та йти по трупах - «а шо такова?», то наявність високого рівня інтелекту не допоможе. Хоча, як правило, кореляція існує…
Треба просто не забувати і звірятися по курсу
Filomena• 23 мая 2023
Ответ дляТатьяна_М5
Та він наче і не ховався.
То розповідають, що черги на кордоні з мужиків, а тут дивись Люся в Ізраїлі)
Прям дивина.
Lily-2020• 23 мая 2023
Ответ дляЛетчица
В Бахмуте погибло около 1 миллиона наших мужчин - военных. Сразу предупреждали аналитики, что не смогут его отбить, но туда продолжали посылать наших мужчин
Удалено администрацией...
Filomena• 23 мая 2023
Ответ дляLily-2020
Удалено администрацией...
Походу погано вивчила)
Lily-2020• 23 мая 2023
Ответ дляаромат Жука
Зато росія також воює, але чоловіків випускають з країни, а не тримають як скотину у зачиненій клітці(
Даже там уже догадались, что надо просто поднять зарплату и сами пойдут воевать, только наши до сих пор по углам крутят
Lily-2020• 23 мая 2023
Ответ дляviika65
как уже надоел этот бред о ’ хватают на улицах и насильно мобилизируют’. где хватают, куда мобилизируют?
Та везде. Сегодня только видео было
Реверанс• 23 мая 2023
Ответ дляLily-2020
Зато в Україні здогадались,що можна вивести людина поза штат,не відпускати додому і платити 500 гривнів на місяць.