Шукаю стакан• 23 мая 2023
Ось біжу я і думаю
Всім доброго ранку !
Як не прийму душ в ранці - то не прокинусь і як сонна муха нічого не хочу.
А після бігу, завжди ж знову в душ треба
Втрачаю час ☹️вранці його не багато
Ви як бігаєте ?
Чи якось без душу справляєтесь прокинутись ?
Втрачаю час ☹️вранці його не багато
Ви як бігаєте ?
Попа как у Кардашьян• 23 мая 2023
Я не бегаю
И душ принимаю вечером. Но если жара, потно и тд, то столько раз, сколько нужно.
Шукаю стакан
• 23 мая 2023
Ответ длявентиляторная
А як Ви одночасно бігаєте та пишете тут?
То вже ж прибігла )
Пускаю бісики• 23 мая 2023
Проснулись и бежать . По дороге и проснетесь
Если все таки без душа после сна никак ,то просыпаться раньше на 10 минут.
ОйЙой• 23 мая 2023
Можно начать с другого ритуала чтобы подняться на пробежку, например кофе выпить, сделать небольшую разминку, а душ принять после бега
Маю натхнення• 23 мая 2023
Ответ дляОйЙой
не всех кофе бодрит.
Маю натхнення• 23 мая 2023
Ответ дляwhenallissaidanddone
Это автор пейзажем сверкануть решила, мол, я не в Украине,;)
ага, это суть темы)
СкумбріяП8• 23 мая 2023
Ответ дляШукаю стакан
То вже ж прибігла )
Ви хотіли показати кусок Німеччини? То там коли відмінять соціал, то ви не будете думати про душ два рази на день, а про те як би всій сім‘ї покупатись в одній ванні цілий тиждень щоб воду не спускати😂
Чесно, вперше пишу схожий комент і звернула увагу на пейзаж, просто, ну зовсім той біг ваш ні в тин ні в ворота
Дама-мадама• 23 мая 2023
Приезжайте к нам под ракеты, проблема с душем перестанет вас занимать
Сирожено_пирожено• 23 мая 2023
Зараз дочку в школу везу і потім ставлю машину в гараж і бігаю. Душ - після пробіжки.
Я біговою доріжкою навколо міського озера бігаю коли в місті. Коли на дачі - то лісом.
НеГолосую• 23 мая 2023
Не бігала ніколи і зранку душ не можу приймати,мені краще поспати зайві хвилини
Сирожено_пирожено• 23 мая 2023
Які коментаторші дотепні - не інакше як з окопів фронту усі пишуть.
ПекельнаКрасуня• 23 мая 2023
Ответ дляДама-мадама
меня под ракетами проблема душа волнует не меньше)))
Organic• 23 мая 2023
В мене це швидко, два-три відра холодної води, і без бігу прокидаюся добре. Після першого намилилась, другим змила
КротоТо• 23 мая 2023
я душ только горячий могу принимать. а от горячего душа ещё больше в сон клонит, поэтому по утрам я его не принимаю
Ответ дляСкумбріяП8
Вам то що? Так часто, коли самі нічого не добилися, бажають зла і висміють інших, щоб задіти
САМ_ТАКОЙ• 23 мая 2023
Ответ дляПускаю бісики
Мне только с кровати встать минут 15
КротоТо• 23 мая 2023
Ответ дляЧувиха
Лучше холодный дух принимать, гарячей это не полезно
зато приятно. мне