Шукаю стакан• 23 мая 2023

Ось біжу я і думаю

Всім доброго ранку !
Як не прийму душ в ранці - то не прокинусь і як сонна муха нічого не хочу.
А після бігу, завжди ж знову в душ треба
Втрачаю час ☹️вранці його не багато
Ви як бігаєте ?
Чи якось без душу справляєтесь прокинутись ?
автор Шукаю стакан • 23 мая 2023
Ответ дляСкумбріяП8
Ви хотіли показати кусок Німеччини? То там коли відмінять соціал, то ви не будете думати про душ два рази на день, а про те як би всій сім‘ї покупатись в одній ванні цілий тиждень щоб воду не спускати😂
Чесно, вперше пишу схожий комент і звернула увагу на пейзаж, просто, ну зовсім той біг ваш ні в тин ні в ворота
Давно була в Німеччині
І то тільки два дні колись
Пліткарка• 23 мая 2023
Ответ дляЧувиха
Вам то що? Так часто, коли самі нічого не добилися, бажають зла і висміють інших, щоб задіти
А як желе таким самоствердиться,як не за разумное інших
Дама-мадама• 23 мая 2023
Ответ дляHelenaDnepr
меня под ракетами проблема душа волнует не меньше)))
Так волнует, что темы на форумах создаете?
Organic• 23 мая 2023
Ответ дляКротоТо
я душ только горячий могу принимать. а от горячего душа ещё больше в сон клонит, поэтому по утрам я его не принимаю
Я теж раніше так думала, виявляється все набагато простіше. І після холодної води тепло приходить в тіло дуже швидко
Чувиха• 23 мая 2023
Ответ дляПліткарка
Я про таких «єхиден» і написала
Чувиха• 23 мая 2023
Ответ дляШукаю стакан
Давно була в Німеччині
І то тільки два дні колись
Не звертайте уваги на таких «унікумів», вони просто люблять задівати інших і показувати свою токсичність
Пускаю бісики• 23 мая 2023
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Мне только с кровати встать минут 15
Ну значит на 15 минут
Все ж индивидуально
автор Шукаю стакан • 23 мая 2023
Ответ дляЧувиха
Гарного Вам дня !
Луковая• 23 мая 2023
А на Совєтчіцю час не витрачається, тільки на душ?))
Сірничок• 23 мая 2023
Ответ дляСкумбріяП8
С чего вы взяли, что в Германии вода стоит как крыло самолёта? В нормальном режиме немцы купаются. Экономят тебя, у кого это в качестве хобби.
Чувиха• 23 мая 2023
Ответ дляШукаю стакан
Гарного Вам дня !
Дякую, Вам теж)
Пожмаковна• 23 мая 2023
Автор, раджу після сну пити воду і вмити обличчя, а душ після бігу.
Ms. Скромность• 23 мая 2023
Ответ дляwhenallissaidanddone
Это автор пейзажем сверкануть решила, мол, я не в Украине,;)
откуда в вас столько этого всего?
я живу не в Украине 14 лет. так что, мне не писать, не обсуждать, не показывать?
Невгамовна• 23 мая 2023
Автор, принимаю душ после бега. Утром проснулась, выпила воды, сделала разминку - и побежала.
В курсі діла• 23 мая 2023
Після пробіжки душ.
Ганцю в кєдах• 23 мая 2023
Ответ дляwhenallissaidanddone
А вы сверканите украинским или нечем там сверкать?:)
Ганцю в кєдах• 23 мая 2023
Я вечером бегаю, поэтому проблема душа не стоит. Утром не в состоянии никуда бежать(
СкумбріяП8• 23 мая 2023
Ответ дляЧувиха
Ви знаєте, я от в житті ще тут нікого не висміювала, просто дурацьке фото до теми, мені нічого, ми на форумі. Не зрозуміла до чого тут « добилася» ? Чого добилась автор пробіжки по європейській доріжці?
Ну і раз вже про мене, то я дуже багато чого добилась
СкумбріяП8• 23 мая 2023
Ответ дляШукаю стакан
Давно була в Німеччині
І то тільки два дні колись
Ну ок, Чехія, Англія, не знаю де ви там
Добрая свекровь• 23 мая 2023
Ответ дляСкумбріяП8
Зависть - она такая 👎
СкумбріяП8• 23 мая 2023
Ответ дляДобрая свекровь
Зависть - она такая 👎
До чого тут заздрість?
автор Шукаю стакан • 23 мая 2023
Ответ дляСкумбріяП8
Ну ок, Чехія, Англія, не знаю де ви там
То при чому тут соціал ?
СкумбріяП8• 23 мая 2023
Ответ дляШукаю стакан
То при чому тут соціал ?
А при чому кусок дороги кущі і будинок до душу?
Добрая свекровь• 23 мая 2023
Ответ дляСкумбріяП8
До бігу. Пряме відношення до бігу. А соціал до душу і бігу яким чином?
автор Шукаю стакан • 23 мая 2023
Ответ дляСкумбріяП8
Фото мене в душі не буде
Це - бігова доріжка всього лиш
Вона вас напрягає ?
То вийдіть
СкумбріяП8• 23 мая 2023
Ответ дляШукаю стакан
Фото мене в душі не буде
Це - бігова доріжка всього лиш
Вона вас напрягає ?
То вийдіть
Хтось просив ваше фото в душі?
автор Шукаю стакан • 23 мая 2023
Ответ дляСкумбріяП8
Хтось просив ваше фото в душі?
Так ) коханий 🥰
автор Шукаю стакан • 23 мая 2023
Ответ дляНевгамовна
Спробую завтра
Подвійна веселка• 23 мая 2023
Який там душ? Сплю в одязі. По сирені підрив. Готовність вибігти 20 секунд. Так вже більше року.
СкумбріяП8• 23 мая 2023
Ответ дляШукаю стакан
Так ) коханий 🥰
Він попросив у вас фото в душі, а ви мені тут написали що його тут не буде? Для чого? Ви знаєте що таке логіка?